Vláda Josefa Tošovského (02.01.1998 - 17.07.1998)

30. 4. 2009 14:50

Přehled členů vlády (2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Josef Tošovský - předseda vlády České republiky
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998) životopis

Josef Lux - místopředseda vlády
a ministr zemědělství
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Jaroslav Šedivý - místopředseda vlády
a ministr zahraničních věcí
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Martin Bursík - ministr životního prostředí
(27. 2. 1998 - 17. 7. 1998)

Jan Černý - ministr pro místní rozvoj
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Karel Kühnl - ministr průmyslu a obchodu
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Michal Lobkowicz - ministr obrany
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Vladimír Mlynář - ministr bez porfeje, mluvčí vlády
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998) životopis

Petr Moos - ministr dopravy a spojů
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Vlasta Parkanová - ministryně spravedlnosti
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998) životopis

Ivan Pilip - ministr financí
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Zuzana Roithová - ministryně zdravotnictví
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Jiří Skalický - ministr životního prostředí
(2. 1. 1998 - 20. 2. 1998)

Jan Sokol - ministr školství, mládeže a tělovýchovy
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Martin Stropnický - ministr kultury
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Cyril Svoboda - ministr vnitra
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Stanislav Volák - ministr práce a sociálních věcí
(2. 1. 1998 - 17. 7. 1998)

Miloslav Výborný - ministr, předseda legislativní rady
(2. 1. 1998 - 15. 6. 1998)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty