Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 4810

5. 8. 2014

Premiér Bohuslav Sobotka s ministry navštívili Kladensko a Rakovnicko

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka v úterý 5. července 2014 v rámci svých pravidelných cest do regionů společně s ministrem pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jiřím Dienstbierem navštívil Kladensko a po té s ministrem školství Marcelem Chládkem a Rakovnicko.

celý text zprávy

5. 8. 2014

Čtrnáctá bilanční cesta: Premiér Sobotka se setkal s ministrem vnitra Chovancem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v rámci další bilanční cesty po resortech setkal v největší pražské pobočce České pošty s ministrem vnitra Milanem Chovance. Společně projednali především priority resortu a plnění programového prohlášení.

celý text zprávy

31. 7. 2014

Premiér Sobotka svolal na páteční dopoledne jednání parlamentních stran k zákonu o státní službě

Předseda vlády Bohuslav Sobotka na pátek pozval zástupce všech parlamentních stran, zastoupených v PS, k debatě o dalším projednávání zákona o státní službě. Schůzka se uskuteční v Poslanecké sněmovně během jejího zítřejšího dopoledního jednání.

celý text zprávy

31. 7. 2014

Předseda vlády jednal se zástupci odborů a zaměstnavatelů o vývoji platů ve veřejném sektoru v příštím roce

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se dnes společně s místopředsedou vlády a ministrem financí Andrejem Babišem, ministrem zdravotnictví Svatoplukem Němečkem a ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou na úřadu vlády sešel postupně se zástupci odborů a také zaměstnavatelů v oblasti zdravotnictví, sociálních služeb, státní správy, kultury a školství.

celý text zprávy

31. 7. 2014

Třináctá bilanční cesta: Premiér Sobotka se setkal s ministrem obrany Stropnickým

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v rámci další bilanční cesty po resortech setkal s ministrem obrany Martinem Stropnickým.

celý text zprávy

31. 7. 2014

Premiér se setkal se spolkovým kancléřem Rakouska Wernerem Faymannem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka ve čtvrtek 31. července 2014 přijal spolkového kancléře Rakouska Wernera Faymanna. Společně projednali rozvoj přeshraniční dopravní infrastruktury a modernizaci železničního spojení. Dalším tématem jednání bylo posilování česko-rakouských vztahů na mezivládní i regionální úrovni.

celý text zprávy

30. 7. 2014

Premiér převzal poselství míru a partnerství od dětí ze Slovenska

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka přivítal 30. července 2014 v zahradě Strakovy akademie slovenské děti, které přijely z Bratislavy na kolech, aby předaly českému premiérovi poselství od předsedy slovenské vlády Roberta Fica.

celý text zprávy

30. 7. 2014

Česká republika se připojila k další fázi sankcí EU vůči Rusku

V úterý 29. července přijala Evropská unie tvrdší sankce vůči Ruské federaci. Nové sankce vycházejí z opatření doporučených v závěrech mimořádné červencové Evropské rady a cílí především na obchody s vojenským zbožím a omezení financování ruské ekonomiky.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 4810