Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 5065

13. 1. 2015

Hospodaření Úřadu vlády bylo v roce 2014 úsporné a efektivní

Úřad vlády ČR hospodařil v roce 2014 úsporně, zavedl efektivnější postupy v nakládání s finančními prostředky a naplnil své stanovené priority a cíle.

celý text zprávy

12. 1. 2015

Premiér Sobotka uctil oběti teroristického útoku zápisem do kondolenční knihy

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka podepsal v pondělí 12. ledna 2015 na francouzském velvyslanectví kondolenční knihu. Symbolicky tak uctil památku obětí teroristického útoku, který se odehrál před několik dny v Paříži.

celý text zprávy

11. 1. 2015

Premiér Sobotka a ministr Zaorálek uctili pochodem v Paříži oběti teroristického útoku

Předseda vlády Bohuslav Sobotka a ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek se v neděli 11. ledna 2015 v Paříži zúčastnili Pochodu za národní jednotu. Vyjádřili tak úctu obětem teroristického útoku, který se odehrál v minulých dnech ve francouzské metropoli.

celý text zprávy

10. 1. 2015

Premiér Sobotka a ministr zahraničních věcí Zaorálek uctí nedělním pochodem v Paříži oběti teroristického útoku

Předseda vlády Bohuslav Sobotka a ministr zahraničních věcí Lubomír Zaorálek se v neděli 11. ledna v Paříži zúčastní Pochodu za národní jednotu a vyjádří tak úctu obětem teroristického útoku, který se odehrál v minulých dnech ve francouzské metropoli.

celý text zprávy

7. 1. 2015

Vláda ČR rozhodla o větší kontrole peněz ve zdravotním pojištění

Vláda ČR na svém prvním zasedání v roce 2015 schválila novelu zákona o veřejném zdravotnictví, odsouhlasila nominaci nového náčelníka Generálního štábu Josefa Bečváře a zabývala se také aktuálním stavem čerpání peněz z fondů EU. Zcela mimořádně pak vláda zařadila do svého programu aktuální informaci o teroristickém útoku v redakci francouzského časopisu Charlie Hebdo, při kterém zemřelo dvanáct lidí.

celý text zprávy

7. 1. 2015

Kondolence premiéra Sobotky francouzskému premiérovi Vallsovi

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka zaslal kondolenční dopis předsedovi vlády Francie Manuelu Vallsovi, ve kterém odsoudil teroristický útok na redakci francouzského týdeníku Charlie Hebdo.

celý text zprávy

7. 1. 2015

Vláda projednala dva poslanecké návrhy zákonů

Na dnešním jednání vlády předložil ministr pro lidská práva, legislativu a rovné příležitosti Jiří Dienstbier k projednání dva materiály.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 5065