Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 6004

26. 4. 2016

Premiér Sobotka jednal ve Zlínském kraji s vedením nemocnic o situaci ve zdravotnictví

V úterý 26. dubna 2016 se předseda vlády Bohuslav Sobotka setkal v Kroměříži s vedením nemocnic ve Zlínském kraji. Tématem jednání byl především nedostatek sester a lékařů, změny ve vzdělávání zdravotníků a navyšování platů ve zdravotnictví. Setkání se konalo v rámci cesty premiéra do Zlínského kraje.

celý text zprávy

25. 4. 2016

Předseda vlády navštívil české vojáky v Afghánistánu

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka navštívil ve dnech 24. – 25. dubna 2016 Afghánskou islámskou republiku. Kromě setkání s českými vojáky působícími v Afghánistánu v rámci mise NATO Resolute Support se setkal s prezidentem Afghánistánu Ašrafem Ghaním a dalšími vládními představiteli.

celý text zprávy

23. 4. 2016

Hrzánský palác si prohlédlo rekordních 1450 návštěvníků

V sobotu 23. dubna 2016 zpřístupnil Úřad vlády ČR veřejnosti další ze svých budov, Hrzánský palác na Hradčanech. Historické a reprezentační prostory Hrzánského paláce si během dne přišlo prohlédnout 1450 návštěvníků.

celý text zprávy

23. 4. 2016

Setkání čelných představitelů ČUS, premiéra a ministryně Kateřiny Valachové

Ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová se spolu s premiérem Bohuslavem Sobotkou zúčastnila Valné hromady České unie sportu v Nymburku. Kromě finanční podpory sportu se shodli na tom, že je nutné podporovat modernizaci sportovních zařízení a výstavbu nových sportovišť.

celý text zprávy

22. 4. 2016

V Izraeli se letos v květnu uskuteční už čtvrté česko-izraelské mezivládní konzultace

Členové vlády B. Sobotky se v neděli 22. května 2016 setkají k mezivládním konzultacím s vládou Státu Izrael v Jeruzalémě. Půjde už o čtvrté takovéto jednání, které potvrzuje tradiční partnerství mezi oběma státy. Z české vlády by se měl jednání zúčastnit kromě předsedy vlády také ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, ministr obrany Martin Stropnický, ministryně práce a sociálních věcí Michaela Marksová, ministr zdravotnictví Svatopluk Němeček, ministryně školství, mládeže a tělovýchovy Kateřina Valachová, ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová, ministr životního prostředí Richard Brabec a ministr kultury Daniel Herman.

celý text zprávy

21. 4. 2016

Premiér Sobotka ocenil 10 nejlepších manažerů roku

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 21. dubna 2016 zúčastnil vyhlášení výsledků soutěže Manažer roku 2015 v Paláci Žofín v Praze. Při této příležitosti předal ocenění deseti nejlepším manažerům.

celý text zprávy

21. 4. 2016

Předseda vlády Sobotka se setkal s velvyslanci zemí subsaharské Afriky

Premiér Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 21. dubna 2016 setkal v Lichtenštejnském paláci v Praze s velvyslanci zemí subsaharské Afriky.

celý text zprávy

20. 4. 2016

Premiér Sobotka předal cenu Jaroslava Jandy za přínos v oblasti bezpečnostní politiky

Předseda vlády Bohuslav Sobotka ve středu 20. dubna 2016 ocenil na návrh Bezpečnostní rady státu Institut politologických studií Fakulty sociálních věd Univerzity Karlovy v Praze Cenou Jaroslava Jandy za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky České republiky.

celý text zprávy

19. 4. 2016

Premiér Sobotka jednal se zástupci Asociace samostatných odborů o situaci ve zdravotnictví, zvyšování platů i aktivní politice zaměstnanosti

Předseda vlády Bohuslav Sobotka jednal v úterý 19. dubna 2016 v Poslanecké sněmovně s předsedou Asociace samostatných odborů Bohumírem Dufkem a dalšími zástupci asociace. Diskutovali o růstu platů, aktivní politice zaměstnanosti a tvorbě nových pracovních míst i vládní snaze řešit tíživou situaci v OKD.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 6004