Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 4850

10. 9. 2014

Premiér Sobotka jednal s prezidentem Švýcarské konfederace Burkhalterem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve středu 10. srpna 2014 setkal se spolkovým prezidentem a ministrem zahraničních věcí Švýcarské konfederace Didierem Burkhalterem. Spolkový prezident se vedle jednání s předsedou vlády a účasti na fóru OBSE setkal s ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem.

celý text zprávy

10. 9. 2014

Vláda premiéra Sobotky prosadila ve sněmovně novelu služebního zákona

Vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL prosadila v Poslanecké sněmovně celkovou novelu zákona o státní službě, jejíž poslední verze vyplynula z dohod koaličních partnerů s opozicí. Pro novelu služebního zákona hlasovalo 127 poslanců, proti 12, a novela tak získala širokou podporu napříč politickým spektrem. Prosazením služebního zákona vláda naplňuje svůj zásadní závazek vůči občanům, který vyplývá z Programového prohlášení vlády.

celý text zprávy

10. 9. 2014

Premiér Sobotka přijal předsedu parlamentu Státu Izrael Juli-Joela Edelsteina

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se ve středu 10. září 2014 sešel s předsedou Knesetu Státu Izrael Juli-Joelem Edelsteinem.

celý text zprávy

9. 9. 2014

Vedoucí úřadu vlády ČR Pavel Dvořák se zúčastnil pietních aktů v Kolíně a Lošanech

Vedoucí úřadu vlády ČR Pavel Dvořák se v pondělí 8. září 2014 zúčastnil vzpomínkových ceremonií v Kolíně a Lošanech, kde uctil památku významných osobností boje proti totalitnímu režimu Václava Morávka a Josefa Mašína.

celý text zprávy

8. 9. 2014

Pracovní skupina projednala způsoby implementace opatření na zmírnění dopadů sankcí

V pondělí 8. září se na Úřadu vlády uskutečnilo čtvrté jednání Pracovní skupiny pro hodnocení dopadů sankcí v rámci ukrajinské krize. Členové skupiny debatovali nad způsobem implementace krátkodobých a dlouhodobých opatření, která vláda premiéra Bohuslava Sobotky schválila na své schůzi 27. srpna jako ochranu české ekonomiky před důsledky sankcí. Zároveň Pracovní skupina hodnotila prohloubení sankčních opatření, jejichž schválení je momentálně diskutováno na úrovni EU.

celý text zprávy

6. 9. 2014

Premiér Bohuslav Sobotka se zúčastnil otevření Květné zahrady v Kroměříži

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se 6. září 2014 v rámci svých pravidelných pracovních cest do regionů zúčastnil otevření Květné zahrady v Kroměříži.

celý text zprávy

5. 9. 2014

Rada pro Evropské strukturální a investiční fondy ocenila uzavření Dohody o partnerství

V pátek 5. září 2014 proběhlo šesté jednání Rady pro Evropské strukturální a investiční fondy. Rada je nejvyšším orgánem v oblasti evropských fondů v programovém období 2014–2020, jejími členy jsou zástupci ministerstev, územních partnerů, hospodářských a sociálních partnerů a neziskového sektoru. Předsedou Rady je premiér Bohuslav Sobotka, který jednání zahájil.

celý text zprávy

4. 9. 2014

Tripartita projednala sankce, minimální mzdu i čerpání eurofondů

Zástupci vlády, zaměstnanců a zaměstnavatelů ve čtvrtek 4. září 2014 zhodnotili dopady sankcí v rámci ukrajinské krize, dále projednali návrh na zvýšení minimální mzdy, činnost agentur práce a agenturní zaměstnávání či aktuální situaci v oblasti čerpání evropských fondů.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 4850