Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 4907

9. 10. 2014

Vedoucí Úřadu vlády Pavel Dvořák uctil Památný den sokolstva

Vedoucí Úřadu vlády ČR Pavel Dvořák se 8. října 2014 společně s ústavními činiteli v Tyršově domě v Praze zúčastnil pietní vzpomínky u příležitosti Památného dne sokolstva.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Předseda vlády se zúčastnil pracovní večeře pořádané v rámci italského předsednictví EU

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se ve středu 8. října zúčastnil pracovní večeře s velvyslanci členských států Evropské unie a kandidátských zemí na Velvyslanectví Italské republiky.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Vláda schválila koncepci dopravních staveb a další pomoc Jihomoravskému kraji

Kabinet Bohuslava Sobotky na svém zasedání 8. října 2014 projednal a schválil seznam dopravních staveb, které by měly být realizovány do roku 2016. Vládní koalice také rozhodla o rozšíření možností krajů disponovat s dotací od státu poskytovanou v případě stavu nebezpečí.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Premiér Sobotka uvedl do funkce novou ministryni pro místní rozvoj Šlechtovou

Předseda vlády Bohuslav Sobotka uvedl ve středu 8. října 2014 do funkce novou ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou. Té předala svůj post bývalá ministryně a současná eurokomisařka Věra Jourová, které premiér Sobotka poděkoval za její usilovnou práci v rámci svého kabinetu.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Karla Šlechtová

ministryně pro místní rozvoj

celý text zprávy

2. 10. 2014

Seminář o investičních a obchodních příležitostech českých podnikatelů v Makedonii zahájili premiéři České republiky a Makedonské republiky

V rámci oficiální návštěvy předsedy vlády Makedonské republiky Nikoly Gruevského v České republice se dnes za účasti premiéra Bohuslava Sobotky a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka uskutečnil na Ministerstvu průmyslu a obchodu seminář věnovaný investičním a obchodním příležitostem v Makedonii. Zúčastnilo se ho několik desítek českých a makedonských podnikatelů a zástupců vládních institucí.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 4907