Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 5122

16. 2. 2015

Na kybernetické bezpečnosti bude stát více spolupracovat se soukromým sektorem

Vládní kabinet projednával na zasedání v pondělí 16. února 2015 Národní strategii pro kybernetickou bezpečnost na roky 2015 až 2020, pokračoval v implementaci služebního zákona nebo se například seznámil se zprávou ministra zdravotnictví o plnění opatření v oblasti veřejného zdravotního pojištění.

celý text zprávy

16. 2. 2015

Česko vypravilo konvoj s humanitární pomocí na Ukrajinu

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka dnes společně s ministrem zahraničních věcí Lubomírem Zaorálkem, prezidentem Českého červeného kříže Markem Juklem, generálním ředitelem Hasičského záchranného sboru ČR Drahoslavem Rybou, předsedou Správy státních hmotných rezerv Pavlem Švagrem a zástupcem organizace Člověk v tísni symbolicky odstartovali cestu českého humanitárního konvoje pro Ukrajinu.

celý text zprávy

15. 2. 2015

Premiér Bohuslav Sobotka v telegramu dánské předsedkyni vlády odsoudil teroristické činy v Kodani

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka zaslal telegram dánské předsedkyni vlády Helle Thorningové-Schmidtové, ve kterém odsoudil teroristické činy v Kodani.    

celý text zprávy

13. 2. 2015

Premiér Sobotka jednal s německým velvyslancem o českých zásobách nafty

Předseda vlády ČR se v pátek 13. února 2015 setkal s velvyslancem Spolkové republiky Německo Arndtem Freytagem von Loringhoven. Hlavním tématem jednání, kterému byli přítomni také náměstek ministra zahraničních věcí Rudolf Jindrák a předseda Správy státních hmotných rezerv Pavel Švagr, byly zásoby ropných produktů patřící do státních hmotných rezerv ČR, které jsou uskladněny v bavorském Kraillingu ve skladu vlastněném společností Viktoriagruppe AG.

celý text zprávy

12. 2. 2015

Premiér Bohuslav Sobotka jednal na neformálním zasedání Evropské rady

Premiér Bohuslav Sobotka vedl českou delegaci na neformálním zasedání hlav států a vlád členských zemí EU, které se uskutečnilo ve čtvrtek 12. února 2015 v Bruselu. Lídři EU jednali o právě uzavřené dohodě o ukončení bojů na Ukrajině, přijali společnou deklaraci boje proti terorismu a diskutovali o budoucnosti hospodářské a měnové unie.

celý text zprávy

12. 2. 2015

Premiér Bohuslav Sobotka se zúčastní neformální Evropské rady

Předseda vlády Bohuslav Sobotka dnes bude jednat s šéfy států a vlád EU na neformální Evropské radě v Bruselu. Hlavními tématy setkání bude boj proti terorismu, fungování hospodářské a měnové unie a aktuální zahraničně-politická situace.

celý text zprávy

10. 2. 2015

Premiér Sobotka se setkal s Evou Michalákovou k případu odebraných synů

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se dnes v Poslanecké sněmovně setkal s Evou Michalákovou a dalšími členy rodiny, aby spolu projednali případ jejích synů, které jí odebraly norské úřady. Dnešní schůzka navazuje na snahu Sobotkovy vlády tento případ intenzivně řešit.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 5122