Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 5497

26. 8. 2015

Vláda schválila parametry soutěže na elektronické mýto a Akční plán pro rozvoj digitálního trhu

Vláda na svém jednání ve středu 26. srpna 2015 projednala Akční plán pro rozvoj digitálního trhu, parametry zadávacího řízení na provoz elektronického mýta, návrh novely zákona o Státním fondu dopravní infrastruktury a další.

celý text zprávy

26. 8. 2015

Dopisy hejtmana Moravskoslezského kraje a primátora města Karviné premiérovi k průmyslové zóně Nad Barborou

Hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák a primátor města Karviné Tomáš Hanzel zaslali premiérovi dopisy, ve kterých vyjadřují nesouhlas s návrhem na zrušení usnesení vlády ze dne 22. 7. 2015 č. 576, o Průmyslové zóně Nad Barborou a podpoře investic v Moravskoslezském kraji.

celý text zprávy

26. 8. 2015

Vláda vyslala jasný signál, že digitální agenda bude pilířem české ekonomiky

Vláda dnes schválila Akční plán pro rozvoj digitálního trhu, který shrnuje plánovaná opatření resortů na podporu digitální ekonomiky. Digitální agenda je zásadním tématem pro českou vládu a zároveň jednou z priorit současné Evropské komise.

celý text zprávy

26. 8. 2015

Generální tajemník NATO Jens Stoltenberg navštíví ČR

Předseda vlády Bohuslav Sobotka bude jednat s generálním tajemníkem Severoatlantické aliance Jensem Stoltenbergem, který na jeho pozvání navštíví v září 2015 Českou republiku. Hlavním tématem jejich rozhovorů bude adaptace NATO na proměny bezpečnostního prostředí.

celý text zprávy

24. 8. 2015

Premiér Sobotka jednal s francouzským ministrem zahraničí Fabiusem o strategickém partnerství a migrační krizi

V pondělí 24. srpna 2015 se v sídle Ministerstva zahraničních věcí uskutečnilo setkání předsedy vlády Bohuslava Sobotky a ministra zahraničních věcí Francouzské republiky Laurenta Fabiuse. Francouzský ministr zahraničních věcí vystoupil jako host na poradě vedoucích zastupitelských úřadů ČR v zahraničí, která byla v pondělí zahájena v Černínském paláci.

celý text zprávy

24. 8. 2015

Premiér na poradě zastupitelských úřadů: Zahraniční a domácí politika jsou propojeny více, než kdy dřív

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v pondělí 24. srpna 2015 zúčastnil každoroční porady vedoucích zastupitelských úřadů České republiky v zahraničí. V Černínském paláci, sídle Ministerstva zahraničních věcí, kde se porada konala, zdůraznil například potřebu dobře fungující sítě zastupitelských úřadů a vyzdvihl také význam ekonomické diplomacie. Přítomným zástupcům zastupitelských úřadů zároveň poděkoval za jejich práci.

celý text zprávy

21. 8. 2015

Premiér Sobotka navštívil Středočeský kraj

V rámci svých pravidelných pracovních cest do regionů navštívil předseda vlády Bohuslav Sobotka v pátek 21. srpna 2015 Středočeský kraj. Premiér se v regionu zabýval financováním krajů, dopravy, zdravotnictví a sociálních služeb. S hejtmanem Milošem Peterou diskutoval také o investiční zóně Milovice a o Národním parku Křivoklátsko.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 5497