Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 6052

13. 5. 2016

Premiér Sobotka se zúčastnil slavnostního udílení mezinárodní Ceny Karla IV.

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v pátek 13. května 2016 ve Vlasteneckém sále Karolina zúčastnil při příležitosti oslav 700. výročí narození císaře a krále Karla IV. slavnostního udílení mezinárodní Ceny Karla IV.

celý text zprávy

13. 5. 2016

O dostavbě dálnice D6, rozvoji průmyslových zón i dostupnosti lékařské péče jednal v Karlovarském kraji premiér Sobotka

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka dnes v rámci pracovních cest do regionů navštívil Karlovarský kraj. Premiér se setkal s členy Rady Karlovarského kraje, o dostupnosti a stabilizaci zdravotní péče poté jednal se zástupci vedení i odborů Karlovarské krajské nemocnice. V Sokolově a Ostrově se zajímal o stav a rozvoj průmyslových zón v kraji.

celý text zprávy

13. 5. 2016

Premiér Sobotka: Zrychlení přípravy čerpání evropských peněz musí být zásadní prioritou všech ministrů

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se rozhodl na 1. června 2016 svolat mimořádné jednání Rady pro Evropské strukturální a investiční fondy (ESIF). Premiér není spokojený s dosavadním postupem prací a přípravou jednotlivých resortů na čerpání evropských peněz v novém programovém období 2014–2020.

celý text zprávy

12. 5. 2016

Premiér Sobotka spolu s dalšími klíčníky odemkl dveře k Českým korunovačním klenotům

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 12. května 2016 spolu s dalšími držiteli klíčů zúčastnil slavnostního vyzvednutí Českých korunovačních klenotů z Korunní komory v Katedrále sv. Víta, Václava a Vojtěcha. Klenoty budou vystaveny ve Vladislavském sále u příležitosti 700. výročí narození Karla IV.

celý text zprávy

12. 5. 2016

Premiér s ministrem vnitra představili první návrhy Auditu národní bezpečnosti

Centrum terorismu a hybridních hrozeb nebo vytvoření Národního systému ochrany měkkých cílů – to jsou první konkrétní návrhy pracovních týmů Auditu národní bezpečnosti, které dne 12. května 2016 představil premiér Bohuslav Sobotka spolu s ministrem vnitra Milanem Chovancem na pracovní konferenci k první etapě Auditu v Poslanecké sněmovně.

celý text zprávy

12. 5. 2016

Premiér Sobotka se zúčastnil slavnostního shromáždění zástupců Univerzity Karlovy

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 12. května 2016 v aule Karolina zúčastnil slavnostního shromáždění představitelů Univerzity Karlovy a evropských a světových univerzit u příležitosti 700. výročí narození Karla IV.

celý text zprávy

11. 5. 2016

Propuštění horníci z OKD by mohli dostat od státu finanční podporu až osm tisíc měsíčně, rozhodla vláda

Vláda se ve středu 11. května 2016 na své schůzi zabývala situací horníků v dole OKD, kteří by po propuštění mohli získat sociální příspěvek až osm tisíc korun měsíčně po dobu až několika let. Opatření by pomohlo především nejohroženější skupině, tedy zaměstnancům nad 50 let a lidem s nižším vzděláním. Členové kabinetu se také zabývali podobou státního rozpočtu v příštích letech, podporou rodin s dětmi či výstavbou dopravní infrastruktury.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 6052