Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 4904

8. 10. 2014

Premiér Sobotka uvedl do funkce novou ministryni pro místní rozvoj Šlechtovou

Předseda vlády Bohuslav Sobotka uvedl ve středu 8. října 2014 do funkce novou ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou. Té předala svůj post bývalá ministryně a současná eurokomisařka Věra Jourová, které premiér Sobotka poděkoval za její usilovnou práci v rámci svého kabinetu.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Karla Šlechtová

ministryně pro místní rozvoj

celý text zprávy

2. 10. 2014

Seminář o investičních a obchodních příležitostech českých podnikatelů v Makedonii zahájili premiéři České republiky a Makedonské republiky

V rámci oficiální návštěvy předsedy vlády Makedonské republiky Nikoly Gruevského v České republice se dnes za účasti premiéra Bohuslava Sobotky a ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka uskutečnil na Ministerstvu průmyslu a obchodu seminář věnovaný investičním a obchodním příležitostem v Makedonii. Zúčastnilo se ho několik desítek českých a makedonských podnikatelů a zástupců vládních institucí.

celý text zprávy

2. 10. 2014

Premiér uklidnil veřejnost: pošta se privatizovat nebude, pobočky udržíme

Premiér Bohuslav Sobotka ujistil dnes, 2. října 2014, na společné tiskové konferenci s ministrem vnitra Milanem Chovancem zaměstnance České pošty i veřejnost, že vláda nebude poštu privatizovat. Stejně tak vláda deklarovala, že nebude rušit pobočky.

celý text zprávy

2. 10. 2014

Předseda ČMKOS podpořil rozhodnutí vlády B. Sobotky zvýšit platy zaměstnanců veřejného sektoru

Českomoravská konfederace odborových svazů podpořila prostřednictvím svého předsedy Josefa Středuly kroky vlády oblasti mzdové politiky, zejména zvýšení minimální mzdy, zvýšení platů ve veřejném sektoru, či prosazení zásadních změn v oblasti daní a pojistného.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 4904