Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 4927

22. 10. 2014

Členové vlády předali ceny Technologické agentury ČR

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve středu 22. října 2014 zúčastnil předávání cen Technologické agentury České republiky. V nové budově Národního muzea v Praze byly oceněny nejlepší projekty aplikovaného výzkumu za rok 2014.

celý text zprávy

22. 10. 2014

Premiér Bohuslav Sobotka přijal velvyslance Spolkové republiky Německo

Premiér Bohuslav Sobotka se ve středu 22. října 2014 setkal v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR s mimořádným a zplnomocněným velvyslancem Spolkové republiky Německo v České republice A. F. Freytagem von Loringhovenem.

celý text zprávy

22. 10. 2014

Premiér Sobotka si připomene výročí 17. listopadu 1989 besedou se studenty a aktéry tehdejších událostí

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se na pozvání Právnické fakulty Univerzity Karlovy a Spolku českých právníků Všehrd zúčastní 15. listopadu 2014 společné diskuse s vysokoškolskými studenty. Tématem debaty bude trvalá výzva Listopadu 1989 a jeho přesah do dnešních dnů.

celý text zprávy

20. 10. 2014

Vláda schválila účast českých vojáků na misích i novelu energetického zákona

Kabinet předsedy vlády Bohuslava Sobotky na své schůzi v pondělí 20. října 2014 projednal a schválil mandát pro účast České republiky na vojenských zahraničních misích i Návrh novely energetického zákona. Vláda dnes také jednala se zástupci Svazu měst a obcí, a to především o problematice místních samospráv a evropských fondů a reformě veřejné správy.

celý text zprávy

20. 10. 2014

Jednání tripartity se mimořádně zúčastnil prezident ČR Miloš Zeman

Rada hospodářské a sociální dohody ČR v pondělí 20. října projednala Akční plán na podporu růstu a zaměstnanosti. Dále se tripartita zabývala Návrhem řešení problematiky vodní dopravy. Jednání Tripartity se dnes mimořádně účastnil také prezident republiky Miloš Zeman, který společně se zástupci zaměstnavatelů, zaměstnanců i vlády prodiskutoval otázky zvýšení tarifních platů pro zaměstnance veřejného sektoru či problematiku elektronické evidence tržeb.

celý text zprávy

17. 10. 2014

Premiér Sobotka uctil ve Žďáru nad Sázavou památku zavražděného studenta

Předseda vlády Bohuslav Sobotka v pátek 17. října 2014 navštívil Žďár nad Sázavou a společně se starostkou města Dagmar Zvěřinovou a hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem uctil zapálením svíčky a položením květin památku zavražděného studenta a vyjádřil svou soustrast pozůstalým.

celý text zprávy

16. 10. 2014

Premiér Sobotka uctí v pátek ve Žďáru nad Sázavou památku tragické smrti zavražděného studenta

Předseda vlády Bohuslav Sobotka v pátek 17. října 2014 navštíví Žďár nad Sázavou a společně se starostkou města Dagmar Zvěřinovou a hejtmanem Kraje Vysočina Jiřím Běhounkem zde uctí památku smrti mladého studenta, který zemřel po útoku psychicky narušenou ženou. Kromě starostky města se premiér rovněž setká s vedením školy, kde se incident odehrál.

celý text zprávy

16. 10. 2014

V Jeruzalémě se uskuteční česko-izraelské mezivládní konzultace

Premiér Bohuslav Sobotka spolu s dalšími členy vlády navštíví Stát Izrael, kde se budou dne 25. listopadu 2014 konat česko-izraelské mezivládní konzultace.

celý text zprávy

15. 10. 2014

Premiér Sobotka chce prověřit, zda v případě zavražděného studenta ve Žďáru nad Sázavou nedošlo k selhání systému

Vláda se na svém dnešním zasedání zabývala případem zavražděného studenta ze Ždáru nad Sázavou, kterého usmrtila psychicky narušená žena. Předseda vlády na tiskové konferenci vyjádřil jménem české vlády upřímnou soustrast rodině studenta a všem pozůstalým. Zároveň vyjádřil podporu dětem a policistovi, kteří byli při incidentu zraněni.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 4927