Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 5190

23. 3. 2015

Vláda podpisem Memoranda stvrdila investici Škody Auto ve výši 7,2 miliardy

Dnes došlo k slavnostnímu podpisu Memoranda o spolupráci mezi ČR, společností Škoda Auto a Královéhradeckým krajem, jenž proběhl v rámci návštěvy premiéra Bohuslava Sobotky, ministra průmyslu a obchodu Jana Mládka a hejtmana Královéhradeckého kraje Lubomíra France. Podpis navazuje na rozhodnutí vlády schválit koncept regionální podpory v souvislosti s investicí Škody Auto v Královéhradeckém kraji, kde automobilka proinvestuje zhruba 7,2 miliardy korun.

celý text zprávy

21. 3. 2015

Premiér Bohuslav Sobotka navštívil Kraj Vysočina

V sobotu 21. března 2015 navštívil premiér Bohuslav Sobotka v rámci svých pracovních cest Kraj Vysočina.

celý text zprávy

20. 3. 2015

Premiér Bohuslav Sobotka jednal na zasedání Evropské rady o podobě energetické unie

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 19. března a v pátek 20. března zúčastnil jednání Evropské rady v Bruselu. Zasedání hlav států a předsedů vlád členských zemí se věnovalo především přelomovému projektu energetické unie. Lídři EU zároveň diskutovali také o rusko-ukrajinském konfliktu a podpoře ekonomiky.

celý text zprávy

20. 3. 2015

Vláda již po čtvrté zasedne spolu s hejtmany

Kabinet Bohuslava Sobotky připravil na středu 25. března 2015 čtvrtou společnou schůzi s Asociací krajů. Jde o další krok vlády na podporu dlouhodobých i aktuálních potřeb regionů České republiky.

celý text zprávy

19. 3. 2015

Premiér jednal v Bruselu s předsedou Evropského parlamentu a s místopředsedy Evropské komise

Ve čtvrtek 19. března 2015 pokračoval premiér Bohuslav Sobotka v sérii bilančních schůzek s lídry EU. Před zahájením Evropské rady jednal předseda vlády s předsedou Evropského parlamentu Martinem Schulzem, 1. místopředsedou Evropské komise Fransem Timmermansem a komisařem Marošem Šefčovičem. Premiér Bohuslav Sobotka se dále zúčastnil jednání předsedů vlád zemí V4.

celý text zprávy

18. 3. 2015

Předseda vlády se setkal s Čechy pracujícími v institucích EU

Premiér Bohuslav Sobotka se ve středu večer 18. března setkal s Čechy, kteří pracují v institucích Evropské unie.

celý text zprávy

18. 3. 2015

Premiér jednal s předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem a šéfem Evropské komise Jean-Claude Junckerem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájil ve středu 18. března v Bruselu sérii bilančních schůzek s lídry EU. Dnes se premiér sešel se stálým předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem a následně s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem.

celý text zprávy

18. 3. 2015

Premiér Sobotka jednal s prezidentem Zemanem o zahraniční politice i oslavách 70. výročí osvobození Československa

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se ve středu 18. března 2015 setkal v rámci pracovní schůzky s prezidentem republiky Milošem Zemanem. Společně jednali o tématech zahraniční politiky, jako je například situace na Ukrajině nebo problematika Islámského státu, dotkli se také otázky pozice veřejnoprávních médií v České republice a oslavy 70. výročí osvobození Československa.

celý text zprávy

18. 3. 2015

Premiér Sobotka podepíše Memorandum o spolupráci mezi ČR, Škoda Auto a Královehradeckým krajem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka podepíše v pondělí 23. března 2015 Memorandum o spolupráci mezi Českou republikou, Škoda Auto a Královehradeckým krajem v závodě společnosti Škoda Auto v Kvasinách. Investice ve výši 7,2 miliardy korun do rozšíření výroby v průmyslové zóně Solnice - Kvasiny vytvoří v regionu až 1300 nových pracovních míst.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 5190