Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 4912

14. 10. 2014

Unikátní výstava připomíná osudy českých a slovenských vojáků v 1. světové válce

Vedoucí Úřadu vlády ČR Pavel Dvořák společně s ředitelem Vojenského historického ústavu Praha Alešem Knížkem v úterý 14. října 2014 slavnostně zahájil výstavu s názvem Češi pod prapory Velké války. Venkovní výstava před Lichtenštejnským palácem v Praze je volně přístupná veřejnosti až do letošního 2. listopadu.

celý text zprávy

14. 10. 2014

Ředitel odboru poradců a poradkyň Vladimír Špidla jednal s Kurtem Beckem

Ředitel poradců a poradkyň předsedy vlády Vladimír Špidla se 14. října 2014 setkal s předsedou Nadace Friedricha Eberta Kurtem Beckem.

celý text zprávy

10. 10. 2014

Premiér Sobotka dnes ve Slavkově u Brna odevzdal svůj hlas v komunálních a senátních volbách

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se dnes zúčastnil komunálních a senátních voleb. Svůj hlas odevzdal v Základní škole Komenského ve Slavkově u Brna.

celý text zprávy

10. 10. 2014

Podezření na Ebolu se v ČR nepotvrdilo, systém je na nákazu připraven

Ministerstvo zdravotnictví potvrzuje negativní výsledek testů z berlínského Institutu Roberta Kocha, muž hospitalizovaný v Nemocnici na Bulovce Ebolu nemá. Pracovní tým Ústřední epidemiologické komise dnes vyhodnotil postup všech zapojených složek a konstatoval, že veškeré mechanismy jsou funkční.

celý text zprávy

10. 10. 2014

Bezpečnostní rada státu se bude zabývat nemocí Ebola i aktuální bezpečnostní situací v ČR a zahraničí

Bezpečnostní rada státu se na své schůzi ve středu 15. října 2014 bude zabývat aktuální problematikou Severoatlantické aliance a Evropské unie v bezpečnostní oblasti a aktuální bezpečnostní situací v České republice v souvislosti se současnou problematikou šíření nemoci Ebola.

celý text zprávy

9. 10. 2014

Vedoucí Úřadu vlády Pavel Dvořák uctil Památný den sokolstva

Vedoucí Úřadu vlády ČR Pavel Dvořák se 8. října 2014 společně s ústavními činiteli v Tyršově domě v Praze zúčastnil pietní vzpomínky u příležitosti Památného dne sokolstva.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Předseda vlády se zúčastnil pracovní večeře pořádané v rámci italského předsednictví EU

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka se ve středu 8. října zúčastnil pracovní večeře s velvyslanci členských států Evropské unie a kandidátských zemí na Velvyslanectví Italské republiky.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Vláda schválila koncepci dopravních staveb a další pomoc Jihomoravskému kraji

Kabinet Bohuslava Sobotky na svém zasedání 8. října 2014 projednal a schválil seznam dopravních staveb, které by měly být realizovány do roku 2016. Vládní koalice také rozhodla o rozšíření možností krajů disponovat s dotací od státu poskytovanou v případě stavu nebezpečí.

celý text zprávy

8. 10. 2014

Premiér Sobotka uvedl do funkce novou ministryni pro místní rozvoj Šlechtovou

Předseda vlády Bohuslav Sobotka uvedl ve středu 8. října 2014 do funkce novou ministryni pro místní rozvoj Karlu Šlechtovou. Té předala svůj post bývalá ministryně a současná eurokomisařka Věra Jourová, které premiér Sobotka poděkoval za její usilovnou práci v rámci svého kabinetu.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 4912