Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 6136

21. 6. 2016

Premiér Sobotka telefonicky hovořil s předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem o britském referendu i tématech nadcházející Evropské rady

Předseda vlády Bohuslav Sobotka dnes v poledne telefonicky hovořil se stálým předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem o dopadech britského referenda o setrvání v EU a dalších tématech nadcházející Evropské rady, která se uskuteční příští týden v Bruselu.

celý text zprávy

21. 6. 2016

Premiér Sobotka jednal o průmyslové zóně v Chebu

V úterý 21. června 2016 se předseda vláda Bohuslav Sobotka setkal se zástupci Karlovarského kraje a města Cheb a společně jednali o rozšíření průmyslové zóny v Chebu. Jednání se zúčastnili také ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek, ministr životního prostředí Richard Brabec, hejtman Karlovarského kraje Martin Havel a starosta Chebu Petr Navrátil. Na společné schůzce se zástupci dohodli, že ministr životního prostředí bude do konce června informovat premiéra o dalším postupu.

celý text zprávy

21. 6. 2016

Premiér Bohuslav Sobotka na pracovní cestě v Číně

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštíví společně s dalšími členy vlády ve dnech 16. – 20. června 2016 Čínskou lidovou republiku. Během pracovní cesty se setká s předsedou vlády ČLR a dvěma vicepremiéry. Jako hlavní představitel šestnácti zemí střední, východní a jihovýchodní Evropy se také zúčastní dvou setkání těchto zemí s Čínou. Hlavními prioritami cesty je rovněž rozvoj spolupráce obou zemí v oblasti letectví, zdravotnictví a finančního sektoru.

celý text zprávy

20. 6. 2016

Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájil v Su-čou summit ministrů zdravotnictví zemí 16+1

Premiér Bohuslav Sobotka poslední den své pracovní cesty do Číny zahájil společně s čínskou vicepremiérkou Liou Jen-tung v pořadí již druhé setkání ministrů zdravotnictví platformy 16+1. Spolupráce v oblasti zdravotnictví hraje v česko-čínských vztazích důležitou roli, aktivně se rozvíjí zejména medicínská turistika a partnerství v sektoru lázeňství.

celý text zprávy

19. 6. 2016

Zahradu Strakovy akademie si o víkendu prohlédlo téměř 650 návštěvníků

O víkendu 18. a 19. června 2016 byla pro veřejnost otevřena zahrada Strakovy akademie. V souvislosti s letošními oslavami 120. výročí dostavby budovy Strakovy akademie a 240. výročí založení nadace hraběte Straky, je v zahradě do 26. června 2016 umístěna venkovní výstava Osudy Strakovy akademie. Tuto fotografickou výstavu si mohli návštěvníci projít individuálně nebo s průvodcem.

celý text zprávy

19. 6. 2016

Předseda vlády se setkal s významnými podnikateli provincie Zhejiang

Premiér Bohuslav Sobotka se setkal s významnými podnikateli a vedením provincie Zhejiang. Tématy jednání byla regionální spolupráce, obchodní a investiční příležitosti a také podpora cestovního ruchu.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 6136