Vláda Vlastimila Tusara I. (08.07.1919 - 25.05.1920)

29. 8. 2007 9:01

Přehled členů vlády

Vlastimil Tusar - předseda vlády
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920) životopis

Edvard Beneš - ministr zahraničí
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Antonín Švehla - ministr vnitra
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920) životopis 

Cyril Horáček - ministr financí
(8. 7. 1919 - 9. 10. 1919)

Kuneš Sonntág - ministr financí
(9. 10. 1919 - 25. 5. 1920)

Gustav Habrman - ministr školství a národní osvěty
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920) životopis 

Václav Klofáč - ministr národní obrany
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

František Veselý - ministr spravedlnosti
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Ferdinand Heidler - ministr obchodu
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Jiří Stříbrný - ministr železnic
(8. 7. 1919 - 17. 9. 1919)

Emil Franke - ministr železnic (správcem)
(17. 9. 1919 - 25. 5. 1920)

Antonín Hampl - ministr veřejných prací
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Karel Prášek - ministr zemědělství
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Lev Winter - ministr sociální péče
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Vavro Šrobár - ministr zdravotnictví
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

František Staněk - ministr pošt a telegrafů
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Milan Hodža - ministr pro sjednocení zákonů a org. správy (zřízeno 6. 12. 1919)
(6. 12. 1919 - 25. 5. 1920) životopis 

Vavro Šrobár - ministr pro správu Slovenska
(8. 7. 1919 - 25. 5. 1920)

Fedor Houdek - ministr výživy lidu
(8. 7. 1919 - 1. 4. 1920)

Kuneš Sonntág - ministr výživy lidu (správcem)
(1. 4. 1920 - 25. 5. 1920)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty