Vláda Rudolfa Berana (01.12.1938-15.03.1939)

28. 8. 2007 16:03

Přehled členů vlády

Rudolf Beran - předseda vlády
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939) životopis

František Chvalkovský - ministr zahraničí
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

Otakar Fischer - ministr vnitra
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

Josef Kalfus - ministr financí
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

Jan Kapras - ministr školství a národní osvěty
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

arm. gen. Jan Syrový - ministr národní obrany
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939) životopis 

Jaroslav Krejčí - ministr spravedlnosti
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

Vlastimil Šádek - ministr průmyslu, obchodu a živností
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

div. gen. Alois Eliáš - ministr dopravy
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939) životopis 

Dominik Čipera - ministr veřejných prací
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)


Ladislav Feierabend - ministr zemědělství
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

Vladimír Klumpar - ministr sociální a zdravotní správy
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

Karol Sidor - ministr bez portfeje
(1. 12. 1938 - 14. 3. 1939)

Jiří Havelka - ministr bez portfeje
(1. 12. 1938 - 15. 3. 1939)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty