Vláda Lubomíra Štrougala IV. (17.06.1981-16.06.1986)

29. 8. 2007 9:21

Přehled členů vlády

Lubomír Štrougal - předseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986) životopis

Josef Korčák - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Peter Colotka - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Václav Hůla - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 1. 4. 1983) - zemřel

Ladislav Gerle - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Karol Laco - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Matej Lúčan - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Rudolf Rohlíček - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Svatopluk Potáč - místopředseda vlády
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Jaromír Obzina - místopředseda vlády
(20. 6. 1983 - 16. 6. 1986)

Bohuslav Chňoupek - ministr zahraničních věcí
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Martin Dzúr - ministr národní obrany
(17. 6. 1981 - 11. 1. 1985) - zemřel 15. 11. 1985

Milán Václavík - ministr národní obrany
(11. 1. 1985 - 16. 6. 1986)

Jaromír Obzina - Vratislav Vajnar
(17. 6. 1981 - 20. 6. 1983)

Vratislav Vajnar - Vratislav Vajnar
(20. 6. 1983 - 16. 6. 1986)

Vladimír Blažek - ministr dopravy
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Michal Kubát - ministr elektrotechnického průmyslu
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Leopold Lér - ministr financí
(17. 6. 1981 - 4. 10. 1985)

Jaromír Žák - ministr financí
(29. 11. 1985 - 16. 6. 1986)

Eduard Saul - ministr hutnictví a těžkého strojírenství
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Vlastimil Ehrenberger - ministr paliv a energetiky
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Michal Štanceľ - ministr práce a sociálních věcí
(17. 6. 1981 - 20. 6. 1983)

Miloslav Boďa - ministr práce a sociálních věcí
(20. 6. 1983 - 16. 6. 1986)

Vlastimil Chalupa - ministr spojů
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Ladislav Šupka - ministr pro technický a investiční rozvoj
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Jaromír Obzina - ministr pro technický a investiční rozvoj (zrušen k 31. 10. 1983) - pověřen řízením
(20. 6. 1983 - 31. 10. 1983)

Pavol Bahyl - ministr všeobecného strojírenství
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Bohumil Urban - ministr zahraničního obchodu
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Josef Nágr - ministr zemědělství a výživy
(17. 6. 1981 - 20. 6. 1983)

Miroslav Toman - ministr zemědělství a výživy
(20. 6. 1983 - 16. 6. 1986)

František Ondřich - ministr - předseda Výboru lidové kontroly ČSSR
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Michal Sabolčík - ministr - předseda Federálního cenového úřadu
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

Vladimír Janza - ministr - místopředseda Státní plánovací komise
(17. 6. 1981 - 16. 6. 1986)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty