Vláda Oldřicha Černíka I. (08.04.1968-31.12.1968)

2. 1. 2008 11:08

Přehled členů vlády

Oldřich Černík - předseda vlády
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968) životopis

František Hamouz - místopředseda vlády
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Peter Colotka - místopředseda vlády
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Gustáv Husák - místopředseda vlády
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Lubomír Štrougal - místopředseda vlády
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Ota Šik - místopředseda vlády
(8. 4. 1968 - 3. 9. 1968)

Jiří Hájek - ministr zahraničních věcí
(8. 4. 1968 - 19. 9. 1968)

Oldřich Černík - ministr zahraničních věcí (pověřen řízením)
(19. 9. 1968 - 31. 12. 1968)

Martin Dzúr - ministr národní obrany
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Josef Pavel - ministr vnitra
(8. 4. 1968 - 31. 8. 1968)

Jan Pelnář - ministr vnitra
(31. 8. 1968 - 31. 12. 1968)

František Řehák - ministr dopravy
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Bohumil Sucharda - ministr financí
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

František Penc - ministr hornictví
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Stanislav Rázl - ministr chemického průmyslu
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Oldřich Pavlovský - ministr vnitřního obchodu
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Václav Valeš - ministr zahraničního obchodu
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Miroslav Galuška - ministr kultury a informací
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Vladimír Kadlec - ministr školství
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Josef Krejčí - ministr těžkého průmyslu
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Božena Machačová - Dostálová - ministr spotřebního průmyslu
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Josef Borůvka - ministr zemědělství a výživy
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Július Hanus - ministr lesního a vodního hospodářství
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Bohuslav Kučera - ministr spravedlnosti
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Jozef Trokan - ministr stavebnictví
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Michal Štanceľ - ministr bez portfeje
(8. 4. 1968 - 30. 4. 1968)

Michal Štanceľ - ministr práce a sociálních věcí
(30. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Miloslav Hruškovič - ministr - předseda Státní komise pro techniku
(8. 4. 1968 - 30. 4. 1968)

Miloslav Hruškovič - ministr techniky
(30. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Vladislav Vlček - ministr zdravotnictví
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

František Vlasák - ministr - předseda Státní plánovací komise
(8. 4. 1968 - 30. 4. 1968)

František Vlasák - ministr národohospodářského plánování
(30. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Václav Hůla - ministr bez portfeje
(8. 4. 1968 - 30. 4. 1968)

Václav Hůla - ministr - předseda Státního úřadu cenového
(30. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

Josef Korčák - ministr - předseda Ústřední správy energetiky
(8. 4. 1968 - 31. 12. 1968)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty