Vláda Petera Colotky III. (18.06.1981 - 18.06.1986)

29. 8. 2007 11:17

Přehled členů vlády

Peter Colotka - předseda vlády SSR
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986) životopis

Július Hanus - místopředseda vlády
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Karol Martinka - místopředseda vlády
(18. 6. 1981 - 12. 10. 1984)

Ján Gregor - místopředseda vlády
(18. 6. 1981 - 6. 12. 1983)

Václav Vačok - místopředseda vlády
(1. 11. 1983 - 18. 6. 1986)

Jaroslav Kánský - místopředseda vlády
(6. 12. 1983 - 18. 6. 1986)

Pavol Hrivnák - místopředseda vlády
(12. 10. 1984 - 18. 6. 1986)

František Mišeje - ministr financí
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Alojz Kusalík - ministr průmyslu
(18. 6. 1981 - 30. 11. 1982)

Pavol Hrivnák - ministr průmyslu
(30. 11. 1982 - 18. 6. 1986)

Štefan Urban - ministr průmyslu
(12. 10. 1984 - 18. 6. 1986)

Ján Janovic - ministr zemědělství
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Václav Vačok - ministr výstavby a techniky
(zrušeno k 31. 10. 1983) - pověřen řízením
(20. 6. 1983 - 31. 10. 1983)

Dezider Kroscány - ministr práce a sociálních věcí
(18. 6. 1981 - 8. 12. 1983)

Kazimír Nagy - ministr práce a sociálních věcí
(8. 12. 1983 - 18. 6. 1986)

Štefan Lazar - ministr vnitra
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Dezider Goga - ministr obchodu
(18. 6. 1981 - 30. 11. 1982)

Jaroslav Zelko - ministr obchodu
(30. 11. 1982 - 18. 6. 1986)

Dušan Miklánek - ministr stavebnictví
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Vladimír Margetin - ministr lesního a vodního hospodářství
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Emil Matejiček - ministr zdravotnictví
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Juraj Buša - ministr školství
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Miroslav Válek - ministr kultury
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Pavol Király - ministr spravedlnosti
(18. 6. 1981 - 30. 11. 1982)

Ján Pješčák - ministr spravedlnosti
(30. 11. 1982 - 18. 6. 1986)

Štefan Ferenczi - předseda Výboru lidové kontroly
(18. 6. 1981 - 18. 6. 1986)

Václav Vačok - předseda Slovenské komise pro vědeckotechnický a investiční rozvoj
(1. 11. 1983 - 18. 6. 1986)

Karol Martinka - předseda Slovenské plánovací komise
(18. 6. 1981 - 12. 10. 1984)

Pavol Hrivnák - předseda Slovenské plánovací komise
(12. 10. 1984 - 18. 6. 1986)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter