Vláda Petera Colotky I. (08.12.1971 - 04.11.1976)

29. 8. 2007 11:17

Přehled členů vlády

Peter Colotka - předseda vlády SSR
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976) životopis

Július Hanus - místopředseda vlády
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Herbert Ďurkovič - místopředseda vlády
(8. 12. 1971 - 11. 12. 1972)

Karol Martinka - místopředseda vlády
(11. 12. 1972 - 4. 11. 1976)

Václav Vačok - místopředseda vlády
(11. 12. 1972 - 15. 9. 1976)

Ján Gregor - místopředseda vlády
(15. 9. 1976 - 4. 11. 1976)

František Mišeje - ministr financí
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Alojz Kusalík - ministr průmyslu
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Ján Janovic - ministr zemědělství a výživy
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Juraj Buša - ministr výstavby a techniky
(8. 12. 1971 - 16. 7. 1976)

Július Hanus - ministr výstavby a techniky (dočasně pověřený)
(16. 7. 1976 - 15. 9. 1976)

Václav Vačok - ministr výstavby a techniky
(15. 9. 1976 - 4. 11. 1976)

Dezider Kroscány - ministr práce a sociálních věcí
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Egyd Pepich - ministr vnitra
(8. 12. 1971 - 11. 7. 1973)

Štefan Lazar - ministr vnitra
(11. 7. 1973 - 4. 11. 1976)

Dezider Goga - ministr obchodu
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Július Hanus - ministr stavebnictví (dočasně pověřený)
(8. 12. 1971 - 20. 4. 1972)

Ján Bróska - ministr stavebnictví
(20. 4. 1972 - 4. 11. 1976)

František Hagara - ministr lesního a vodního hospodářství
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Emil Matejiček - ministr zdravotnictví
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Štefan Chochol - ministr školství
(8. 12. 1971 - 16. 7. 1976)

Juraj Buša - ministr školství
(16. 7. 1976 - 4. 11. 1976)

Miroslav Válek - ministr kultury
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Pavol Király - ministr spravedlnosti
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Ján Paško - předseda Výboru lidové kontroly
(8. 12. 1971 - 4. 11. 1976)

Herbert Ďurkovič - předseda Slovenské plánovací komise
(8. 12. 1971 - 11. 12. 1972)

Karol Martinka - předseda Slovenské plánovací komise
(11. 12. 1972 - 4. 11. 1976)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter