Vláda Petra Pitharta (29.06.1990-02.07.1992)

28. 8. 2007 16:04

Přehled členů vlády

Petr Pithart - předseda vlády České republiky od 29. června 1990 do 2. července 1992. Životopis

František Vlasák - místopředseda vlády od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Antonín Baudyš - místopředseda vlády od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Milan Lukeš - místopředseda vlády od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Karel Špaček - ministr financí od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Petr Vopěnka - ministr školství, mládeže a tělovýchovy od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Milan Uhde - ministr kultury od 29. června 1990. Od 25. června 1992 do 2. července 1992 v demisi.

Martin Bojar - ministr zdravotnictví od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Milan Horálek - ministr práce a sociálních věcí od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Ludvík Motyčka - ministr výstavby a stavebnictví od 29. června 1990 do 31. prosince 1990 (zrušení úřadu).

Vlasta Štěpová - ministr obchodu a cestovního ruchu od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Bedřich Moldan - ministr životního prostředí od 29. června 1990 do 24. ledna 1991.

Ivan Dejmal - ministr životního prostředí od 24. ledna 1991 do 2. července 1992.

Leon Richter - ministr spravedlnosti od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Jiří Novák - ministr spravedlnosti od 24. ledna 1992 do 2. července 1992.

Tomáš Hradílek - ministr vnitra od 29. června 1990 do 14. listopadu 1990.

Tomáš Sokol - ministr vnitra od 14. listopadu 1990 do 2. července 1992.

Jan Vrba - ministr průmyslu od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Bohumil Kubát - ministr zemědělství a výživy od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Karel Dyba - ministr bez portfeje od 29. června 1990 do 20. července 1990. Od 20. července 1990 do 2. července 1992 ministr pro hospodářskou politiku a rozvoj.

Miroslav Grégr - ministr bez portfeje od 29. června 1990 do 20. července 1990. Od 20. července 1990 do 2. července 1992 ministr strojírenství a eletrotechniky.

Jaroslav Šabata - ministr bez portfeje od 29. června 1990 do 2. července 1992.

Tomáš Ježek - ministr bez portfeje od 29. června 1990 do 20. července 1990. Od 20. července 1990 do 2. července 1992 ministr správy národního majetku a jeho privatizaci.

Bohumil Tichý - předseda Výboru lidové kontroly od 29. června 1990 do 20. června 1991 (od 20. 6. 1991 ministerstvo kontroly).

Igor Němec - předseda Výboru lidové kontroly od 20. června 1991 do 2. července 1992(od 20. 6. 1991 ministerstvo kontroly).

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty