Vláda Jána Čarnogurského (23.04.1991-24.06.1992)

28. 8. 2007 16:04

Přehled členů vlády

Ján Čarnogurský - předseda vlády
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992) životopis

Martin Porjubak - první místopředseda vlády
(28. 8. 1991 - 24. 6. 1992)

Gábor Zászlós - místopředseda vlády
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Anton Vavro - místopředseda vlády
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Michal Kováč - ministr financí
(23. 4. 1991 - 14. 6. 1991)

Jozef Dančo - ministr financí
(14. 6. 1991 - 24. 6. 1992)

Jozef Belcák - ministr hospodářství
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Ladislav Snopko - ministr kultury
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Viliam Oberhauser - ministr lesního a vodního hospodářství
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Ján Čarnogurský - ministr mezinárodních vztahů
(23. 4. 1991 - 6. 5. 1991)

Pavol Demeš - ministr mezinárodních vztahů
(6. 5. 1991 - 24. 6. 1992)

Jozef Chren - ministr obchodu a cestovního ruchu
(23. 4. 1991 - 18. 2. 1992)

Jana Kotová - ministryně obchodu a cestovního ruchu
(18. 2. 1992 - 24. 6. 1992)

Rudolf Filkus - ministr pro hospodářskou strategii
(23. 4. 1991 - 1. 8. 1991) - zrušeno 1. 8. 1991

Vladimír Pavle - ministr dopravy a spojů
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Helena Woleková - ministr práce a sociálních věcí
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Ján Holčík - ministr průmyslu
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Marián Posluch - ministr spravedlnosti
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Ján Pišút - ministr školství, mládeže a sportu
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Ladislav Pittner - ministr vnitra
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Jozef Belcák - ministr výstavby a stavebnictv
(23. 4. 1991 - 28. 8. 1991)

Jozef Bútora - ministr výstavby a stavebnictv
(28. 8. 1991 - 24. 6. 1992)

Alojz Rakús - ministr zdravotnictví
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Viliam Oberhauser - ministr zemědělství a výživy
(23. 4. 1991 - 28. 8. 1991)

Jozef Kršek - ministr zemědělství a výživy
(28. 8. 1991 - 24. 6. 1992)

Ivan Tirpák - předseda Komise pro životní prostředí
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Ivan Mikloš - ministr pro správu a privatizaci národního majetku
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

Martin Hvozdík - ministr kontroly
(23. 4. 1991 - 24. 6. 1992)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter