Nabídka zaměstnání

7. 6. 2022 16:44

Úřad vlády ČR přijme do Oddělení stravovacích služeb kolegu/kolegyni na pozici kuchař/kuchařka

pracovní poměr na dobu neurčitou

Hledáme aktivní kolegy/kolegyně pro nový gastroprovoz

Pracovní náplň:

  • samostatná denní příprava teplých i studených jídel
  • plánování jídelního lístku a objednávek
  • zpracování nových receptur jídel
  • podíl na přípravě cenových kalkulací
  • podíl na přípravě vládních reprezentačních akcí
  • znalost základních předpisů HACCP, BOZP a jejich dodržování

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru gastronomie
  • minimálně 5 let prokazatelné praxe
  • velmi dobrou zkušenost s českou i světovou kuchyní
  • znalost při tvorbě receptur a kalkulací s důrazem na efektivní spotřebu surovin
  • zájem o nové trendy v oboru gastronomie
  • samostatnost a proaktivní přístup, požadavek na preciznost a čistotu
  • praktickou znalost inventarizací
  • příjemné vystupování a pracovní flexibilitu

Nabízíme:

  • příjemnou práci v dynamickém prostředí pro prestižního zaměstnavatele
  • odpovídající platové ohodnocení
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního volna
  • příspěvek FKSP
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • pracoviště v centru Prahy, možnost parkování
  • předpokládaný nástup ihned nebo dle dohody

Kontakt:

V případě Vašeho zájmu zašlete krátký motivační dopis (cca ½ strany A4) a strukturovaný životopis (s  kontaktem na reference) na email: hostalkova.ivana@vlada.cz do 30.6.2022

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter