O přístupnosti

Prohlášení o přístupnosti

Webová stránka www.vlada.cz byla navržena s ohledem na co možná nejvyšší uživatelský komfort, přehlednost a přístupnost. Forma uveřejněných informací je v souladu s vyhláškou č. 64/2008 Sb., o formě uveřejňování informací souvisejících s výkonem veřejné správy prostřednictvím webových stránek pro osoby se zdravotním postižením (vyhláška o přístupnosti). Stránka splňuje všechna doporučení W3C pro standard XHTML 1.0 strict. Pro vyhledávání je použit vyhledávací formulář závislý na JavaScriptu vzhledem k náročnosti realizace řešení bez JavaScriptu.

Valid XHTML 1.0 StrictOvěřit CSS!Validate my RSS feed

Odpovědnost za zveřejňované údaje

Úřad vlády České republiky neodpovídá za škody způsobené používáním dat nebo služeb zpřístupněných prostřednictvím tohoto serveru nebo služeb využívajících data nebo služby tohoto serveru. Používání takových dat nebo služeb znamená automatický souhlas s tímto vymezením odpovědnosti. Veškeré materiály zpřístupňované prostřednictvím tohoto serveru mají pouze informativní charakter a nemají jakoukoli právní nebo jinou závaznost, přičemž mohou být změněny kdykoliv bez jakéhokoliv předběžného oznámení.

Všechny informace zpřístupňované prostřednictvim tohoto WWW serveru zůstávají majetkem Úřadu vlády České republiky. (c) 1996-2012, Úřad vlády České republiky

Využití obsahu

Licence Creative Commons
Uvedená práce (dílo) podléhá licenci Creative Commons Uveďte autora-Neužívejte dílo komerčně-Nezasahujte do díla 3.0 Česko

Prohlížení dokumentů v PDF a videa

Na serveru www.vlada.cz jsou některé informace nabízeny v podobě dokumentů formátu PDF. K jejich prohlížení, je možné si zdarma stáhnout prohlížeč Acrobat Reader.

K prohlížení videí je možno zdarma stáhnou Adobe Flash Player.

Stáhnout Adobe ReaderStáhnout Adobe Flash Player

Správa WWW serveru

Správce tohoto WWW serveru si vyhrazuje právo omezit bez dalšího upozornění přístup těm uživatelům sítě Internet, kteří se pokusí narušit bezpečnost nebo funkčnost tohoto serveru nebo ostatních zařízení počítačové sítě Úřadu vlády České republiky.

Dostupnost WWW přes IPv6

V souladu s usnesením vlády č. 727 ze dne 8. června 2009 jsou tyto webové stránky od 31.12.2010 dostupné přes internetový protokol IPv6.

ipv6 ready

Kontakt

Náměty a připomínky k obsahu zasílejte na adresu sandova.vanesa@vlada.cz, šéfredaktorku webových prezentací vlada.cz Vanesa Šandová.

Informace o technických problémech při zobrazovaní těchto stránek pište na adresu www@vlada.cz.