Dokumenty 31 až 40 z 666

30. 6. 2017

RVVI zasedala společně se členy své Zahraniční rady a projednávala také aktuální postup Ministerstva financí při přípravě státního rozpočtu na vědu

Zasedání Rady vlády pro výzkum, vývoj a inovace se v pátek 30. června 2017 zúčastnilo také šest členů jejího mezinárodního poradního orgánu – Zahraniční rady. Kromě společného jednání s odborníky ze Zahraniční rady členové RVVI diskutovali o aktuálním stavu přípravy výdajů státního rozpočtu na oblast vědy a výzkumu a postupu Ministerstva financí.

celý text zprávy

27. 6. 2017

Vicepremiér Bělobrádek: Izrael je ve vědě pro Českou republiku inspirací, ale i my máme co nabídnout

O možnostech dalšího rozvoje vzájemné spolupráce ve vědní oblasti jednal místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek v pondělí 26. června se svým izraelským rezortním kolegou Ofirem Akunisem, který byl v České republice na dvoudenní oficiální návštěvě. Vzájemná spolupráce se v současné době soustřeďuje především na vyspělé technologické obory a přírodní vědy, potenciál obě strany vidí i v oblasti humanitních věd.

celý text zprávy

22. 6. 2017

Vicepremiér Bělobrádek jednal v Bruselu se dvěma eurokomisaři

Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek se během své pracovní cesty v Bruselu ve čtvrtek 22. června 2017 setkal s eurokomisařem pro výzkum, vývoj a inovace Carlosem Moedasem a také s Jyrki Katainenem, který je místopředsedou Evropské komise pro zaměstnanost, růst, investice a konkurenceschopnost.

celý text zprávy

22. 6. 2017

AVÍZO_26. června 2017: Vicepremiér P. Bělobrádek a izraelský ministr pro vědu, technologie a vesmír O. Akunis vystoupí na tiskové konferenci

Místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek a izraelský ministr pro vědu, technologie a vesmír Ofir Akunis vystoupí na tiskové konferenci v pondělí 26. června 2017 po jednání české a izraelské delegace během oficiální návštěvy České republiky. Tiskové konference se zúčastní také předsedkyně Akademie věd ČR Eva Zažímalová a předsedkyně Grantové agentury ČR Alice Valkárová. Tématem TK bude aktuální stav a perspektivy rostoucí česko-izraelské spolupráce ve vědě, výzkumu a vývoji. TK bude účastna také vědecká diplomatka působící v Izraeli Delana Mikolášová.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 666