Dokumenty 31 až 40 z 159

19. 4. 2017

Lidové noviny: Lex Babiš? Vláda chce promluvit u soudu

Prezident považuje zákon o střetu zájmů za protiústavní. Žádá proto zrušení jeho sporných částí.

celý text zprávy

13. 4. 2017

blesk.cz: Rodiče vícerčat dostanou od státu 330 tisíc na dítě. Polepší si i další

Vládní koalice i přes protesty opozice schválila ve Sněmovně změny v příspěvcích pro rodiče, která potěší hlavně mámy a táty vícerčat. Vzroste ale i daňová sleva na první dítě a rozšíří se navíc okruh rodin, které budou mít nárok na přídavky. Zvýší se v domácnostech, kde aspoň jeden rodič pracuje nebo má příjem nejméně na úrovni životního minima. Matky a otcové s vysokými příjmy budou moci rodičovský příspěvek také vyčerpat rychleji. Zákon míří do Senátu.

celý text zprávy

13. 4. 2017

TV Nova - Televizní noviny: Nové zákony mají přilepšit rodinám s dětmi

Lucie BORHYOVÁ, moderátorka: Kromě seniorů si přilepší i rodiny s dětmi. Poslanci dnes totiž schválili ještě několik norem právě v jejich prospěch. Hlasování ve sněmovně dnes sledovala kolegyně Lucie Heřmanská. Lucie, jaké změny tedy rodiny čekají?

celý text zprávy

10. 4. 2017

TV Prima: Pořad Partie

V neděli 9. dubna byl ministr Jan Chvojka společně s předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Michalem Kučerou hostem pořadu Partie. Diskutovali mj. o ukončených intervencích ČNB, situaci v OKD, vepřínu v Letech a zlepšování situace v sociálně vyloučených lokalitách nebo také o regulaci lobbingu.

celý text zprávy

7. 4. 2017

MF Dnes: Posudek na cenu vepřína v Letech dokončí v dubnu

Znalecký posudek s případnou cenou za vepřín v Letech u Písku, který stojí v místě protektorátního koncentračního tábora pro Romy, má být hotový do konce dubna.

celý text zprávy

5. 4. 2017

Právo: Poslanecké dilema: omezit cizince?

Přistřižení křidýlek cizincům pro pobyt v Česku kvůli zvýšení bezpečnosti země, anebo dodržování ústavních zásad a svobod. To nyní řeší poslanci před definitivním schvalováním vládní novely zákona o pobytu cizinců a o zaměstnanosti.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 159