Z médií

Dokumenty 31 až 40 z 156

10. 4. 2017

TV Prima: Pořad Partie

V neděli 9. dubna byl ministr Jan Chvojka společně s předsedou poslaneckého klubu TOP 09 Michalem Kučerou hostem pořadu Partie. Diskutovali mj. o ukončených intervencích ČNB, situaci v OKD, vepřínu v Letech a zlepšování situace v sociálně vyloučených lokalitách nebo také o regulaci lobbingu.

celý text zprávy

7. 4. 2017

MF Dnes: Posudek na cenu vepřína v Letech dokončí v dubnu

Znalecký posudek s případnou cenou za vepřín v Letech u Písku, který stojí v místě protektorátního koncentračního tábora pro Romy, má být hotový do konce dubna.

celý text zprávy

5. 4. 2017

Právo: Poslanecké dilema: omezit cizince?

Přistřižení křidýlek cizincům pro pobyt v Česku kvůli zvýšení bezpečnosti země, anebo dodržování ústavních zásad a svobod. To nyní řeší poslanci před definitivním schvalováním vládní novely zákona o pobytu cizinců a o zaměstnanosti.

celý text zprávy

3. 4. 2017

blesk.cz: Chvojka jde po lobbistech: Zveřejní politikům diáře a omezí vstup do Sněmovny?

Není to poprvé, ale ministr pro legislativu Jan Chvojka (ČSSD) doufá, že naposled, kdy se některý z vládních členů bude snažit prosadit zákon, který by omezoval lobbisty. Tedy lidi, kteří ovlivňují zákonodárce ve prospěch skupin, sdružení nebo třeba firem. Pokud se jeho návrhu chopí nová vláda, která vznikne po podzimních volbách, mohla by pravidla platit už od roku 2019.

celý text zprávy

2. 4. 2017

ČT24: Týden v politice

Zastoupení mužů a žen v oblasti inovací - to bylo téma semináře, který v úterý 28. března pořádala Technologická agentura ČR.

celý text zprávy

30. 3. 2017

MF Dnes:Dlužné alimenty samoživitelům zaplatí stát

Vláda na poslední chvíli schválila návrh zákona, který by měl výrazně ulevit rodičům a přitížit neplatičům

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 156