Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 6676

13. 5. 2017

Kramářovu vilu si 13. května prohlédlo 1 895 návštěvníků

Úřad vlády České republiky otevřel veřejnosti v sobotu 13. května 2017 Kramářovu vilu. Návštěvu rezidence českých premiérů, která byla zpřístupněna v rámci festivalu Open House Praha, si nenechalo ujít 1 895 zájemců.

celý text zprávy

12. 5. 2017

Premiér Sobotka vystoupil na 3. sjezdu Rady seniorů

Předseda vlády Bohuslav Sobotka vystoupil v pátek 12. května 2017 na 3. sjezdu Rady seniorů České republiky. Při této příležitosti zdůraznil především kroky vlády, které pomohly zlepšit životní situaci seniorů v ČR, jako je zastropování věku pro odchod do důchodu a pravidelné navyšování důchodů.

celý text zprávy

11. 5. 2017

Premiér Sobotka se v Lucembursku setkal s premiérem, předsedou Poslanecké sněmovny, velkovévodou i českými krajany

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštívil ve středu a ve čtvrtek 10. a 11. května Lucemburské velkovévodství. Během pracovní cesty jednal s premiérem Xavierem Bettelem, předsedou Poslanecké sněmovny M. Di Bartolomeem, setkal se s českými krajany i velkovévodou Jindřichem Lucemburským. Premiér Sobotka rovněž jednal s vedením společnosti SES, která je průkopníkem v kosmických a satelitních technologiích, o možné spolupráci s českými firmami. Předseda vlády Sobotka byl po 16 letech prvním českým premiérem, který Lucembursko v rámci oficiální cesty navštívil.

celý text zprávy

10. 5. 2017

Premiér Sobotka odlétá na dvoudenní návštěvu Lucemburského velkovévodství

Ve dnech 10. a 11. května 2017 navštíví předseda vlády Bohuslav Sobotka Lucemburské velkovévodství. V rámci oficiální návštěvy se premiér Sobotka setká s předsedou vlády Xavierem Bettelem, předsedou Poslanecké sněmovny Marsem Di Bartolomeem, velkovévodou Jindřichem Lucemburským, s českou krajanskou komunitou žijící v Lucembursku i se zástupci lucemburských firem, které působí v ČR. Během programu také navštíví Evropskou satelitní společnost a uctí památku Jana Palacha.

celý text zprávy

9. 5. 2017

Premiér Sobotka jednal s moldavským premiérem Filipem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se v úterý 9. května 2017 setkal ve Strakově akademii s premiérem Moldavské republiky Pavlem Filipem. Jednali spolu především o ekonomické a rozvojové spolupráci a situaci v regionu. Následně se oba premiéři zúčastnili Česko-moldavského podnikatelského fóra na Ministerstvu průmyslu a obchodu.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 6676