Aktuálně

Dokumenty 21 až 30 z 6292

21. 9. 2016

Vláda chce do státní služby přilákat nové odborníky. Platové tarify budou více motivační

Od prvního listopadu letošního roku se o čtyři procenta zvýší platové tarify ve státní službě a dojde k úpravám v systému odměňování tak, aby byli oceněni odborníci na klíčových pozicích ve státní správě. Opatření by mělo přilákat i potenciální uchazeče o práci ve státní službě.

celý text zprávy

20. 9. 2016

Reakce na nepravdivé informace o odlivu peněz z fondů EU do oblasti migrace

Média v posledních dnech přinesla informace o tom, že Česká republika a další státy, které získávají peníze z kohezní politiky, o část těchto prostředků přijdou a to na úkor té části rozpočtu, která míří do oblasti migrace. Tento přesun má údajně souviset se schvalováním rozpočtu EU na rok 2017. Tyto informace jsou nepravdivé a mylné.

celý text zprávy

20. 9. 2016

Premiér Sobotka jednal v Jihomoravském kraji o dopravní infrastruktuře a rozvoji technického vzdělávání a zahájil rekonstrukci v Nemocnici Vyškov

V rámci pracovních cest do regionů navštívil premiér Bohuslav Sobotka v úterý 20. září 2016 Jihomoravský kraj. Zajímal se zde především o rozvoj dopravní infrastruktury, podporu technického vzdělávání a zdravotnictví.

celý text zprávy

17. 9. 2016

Premiér Sobotka jednal s hejtmanem Moravskoslezského kraje o zdravotnictví, dopravě a zaměstnanosti

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštívil v sobotu 17. září 2016 v rámci pravidelných pracovních cest do regionů Moravskoslezský kraj. S hejtmanem Miroslavem Novákem a členy rady jednal o situaci ve zdravotnictví, o dopravě a zaměstnanosti.

celý text zprávy

16. 9. 2016

Premiér se s dalšími lídry členských států shodl na prioritách pro budoucnost Evropské unie

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se dnes zúčastnil neformálního summitu v Bratislavě. Pod vedením slovenského předsednictví se zde sešlo 27 hlav států a předsedů vlád členských zemí, aby otevřeně diskutovali o aktuálním stavu Evropské unie a základních obrysech reformy evropské spolupráce.

celý text zprávy

15. 9. 2016

Premiér Sobotka představil Iniciativu 202020

Předseda vlády Bohuslav Sobotka představil ve čtvrtek 15. září 2016 projekt Iniciativa 202020. Ten má za cíl do konce roku 2020 posunout Českou republiku v rozvoji e-Governmentu v Evropě mezi prvních 20 států. Představení Iniciativy se zúčastnil také ministr vnitra Milan Chovanec, koordinátor digitální agendy ČR Tomáš Prouza a zakladatelé Iniciativy 202020 hejtman Kraje Vysočina Jiří Běhounek a prezident ICT Unie Zdeněk Zajíček.

celý text zprávy

15. 9. 2016

Premiér se zúčastní neformálního summitu v Bratislavě o reformě EU

Předseda vlády Bohuslav Sobotka bude zítra jednat s ostatními lídry členských států o budoucnosti EU v rámci neformálního summitu v Bratislavě. Vrcholné jednání se uskuteční ve formátu 27 členských států.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 6292