Aktuálně

Dokumenty 31 až 40 z 6953

19. 11. 2018

Tripartita projednala boj s kůrovcem, čerpání fondů EU či rozvoj digitalizace

Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů se v pondělí 19. listopadu 2018 sešli na šestém jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR v letošním roce. Tripartita řešila záležitost vodního hospodářství a zadržování vody v krajině. Tématem diskuse byly také strategie rozvoje lesního hospodářství a boj s kůrovcovou kalamitou, problematika čerpání fondů EU, strategie digitalizace a finanční perspektiva pro budoucí programové období.

celý text zprávy

17. 11. 2018

Poslední den otevřených dveří v Kramářově vile přilákal 1436 návštěvníků

V sobotu 17. listopadu 2018 si mohli zájemci naposledy v tomto jubilejním roce prohlédnout netradiční prostory vily Naděždy a Karla Kramářových. I přes mrazivé listopadové počasí si tuto možnost nenechala ujít řada návštěvníků z celé České republiky. Den otevřených dveří se uskutečnil u příležitosti Dne boje za svobodu a demokracii.

celý text zprávy

16. 11. 2018

Premiér jednal v Bruselu se zástupci Evropské rady a Evropské komise o brexitu, migraci a dalších evropských otázkách

Předseda vlády Andrej Babiš v pátek 16. listopadu 2018 jednal v Bruselu s předsedy Evropské rady a Evropské komise o brexitu, migraci a přípravě prosincové Evropské rady. Český premiér se setkal také s eurokomisařkou pro spravedlnost, spotřebitele a rovnost žen a mužů Věrou Jourovou a s eurokomisařkou pro hospodářskou soutěž Margrethe Vestagerovou.

celý text zprávy

15. 11. 2018

V Praze se uskutečnily už páté česko-polské mezivládní konzultace

Ve čtvrtek 15. listopadu 2018 se v Praze uskutečnilo společné setkání zástupců české a polské vlády. Na v pořadí už pátém setkání jednaly kabinety v čele s předsedy vlád Andrejem Babišem a Mateuszem Morawieckim o vzájemné spolupráci v jednotlivých resortních otázkách. Samotní premiéři se věnovali také evropským tématům, jakými jsou například víceletý finanční rámec či migrace.

celý text zprávy

14. 11. 2018

Premiér jednal s americkým ministrem energetiky o jaderné energii i zemním plynu

Předseda vlády Andrej Babiš se ve středu 14. listopadu 2018 setkal ve Strakově akademii s americkým ministrem energetiky Rickem Perrym. Tématem byla energetická spolupráce, především pak rozvoj jaderné energetiky v ČR a připravované energetické projekty v Evropě. Setkání se zúčastnila také ministryně průmyslu a obchodu Marta Nováková.

celý text zprávy

13. 11. 2018

Premiér Andrej Babiš se v sicilském Palermu zúčastnil Konference k Libyi

Předseda vlády Andrej Babiš se v úterý 13. listopadu 2018 zúčastnil Konference k Libyi v sicilském Palermu. Na setkání diskutoval o politických a bezpečnostních tématech i o humanitárním zapojení České republiky v oblasti Sahelu.

celý text zprávy

12. 11. 2018

V Paříži jednal premiér Babiš s prezidentem Centre Pompidou a vystoupil před studenty Sciences Po

Předseda vlády Andrej Babiš v pondělí 12. listopadu 2018 pokračoval v třídenní návštěvě Paříže.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 6953