Aktuálně

Dokumenty 31 až 40 z 7071

22. 3. 2019

Premiér Babiš na jednání Evropské rady v Bruselu upozornil na nutnost dokončení jednotného vnitřního trhu

Ve čtvrtek a v pátek 21. a 22. března 2019 se premiér Andrej Babiš zúčastnil zasedání Evropské rady v Bruselu. Hlavním tématem prvního jednání byl brexit a odložení odchodu Velké Británie z Evropské unie. Druhý den se lídři EU27 věnovali ekonomickým otázkám, například obchodím vztahům s Čínou a USA.

celý text zprávy

20. 3. 2019

Předseda vlády Andrej Babiš a ministr vnitra Jan Hamáček se v Plzni zúčastnili konference Bezpečné Česko

Na pozvání rektora Univerzity Karlovy Tomáše Zimy se premiér Andrej Babiš a ministr vnitra Jan Hamáček ve středu 20. března 2019 zúčastnili konference Bezpečné Česko v Měšťanské besedě v Plzni.

celý text zprávy

20. 3. 2019

Členové vlády jednali se Svazem měst a obcí, řešila se především rekodifikace stavebního práva

Členové vlády v čele s premiérem Andrejem Babišem jednali ve středu 20. března 2019 ve Strakově akademii se zástupci Svazu měst a obcí. Hlavním tématem byla připravovaná rekodifikace veřejného stavebního práva. Řešily se také státní kontroly či investice pro obce a kraje.

celý text zprávy

19. 3. 2019

Premiér Babiš se setkal s Martinou Sáblíkovou, s jejím trenérem Novákem řešili i stavbu rychlobruslařské haly

Předseda vlády Andrej Babiš se v úterý 18. března 2019 setkal s Martinou Sáblíkovou a trenérem Petrem Novákem. Poděkoval jim za vynikající výsledky a skvělou reprezentaci České republiky.

celý text zprávy

18. 3. 2019

Odsouzeným ve výkonu trestu se zvýší odměny za práci, rozhodla vláda

Vláda Andreje Babiše na jednání v pondělí 18. března vydala nové nařízení, které zvyšuje odměny odsouzeným ve výkonu trestu za práci. Schválila také své letošní priority pro asistenci uprchlíkům a státům pod silnými migračními tlaky a pro zdravotně humanitární program MEDEVAC.

celý text zprávy

18. 3. 2019

Premiér se zúčastnil druhého kolokvia o budoucnosti automobilového průmyslu v Česku

Předseda vlády Andrej Babiš se v pondělí 18. března 2019 zúčastnil v sídle společnosti Škoda Auto v Mladé Boleslavi druhého kolokvia na téma Budoucnost automobilového průmyslu v ČR.

celý text zprávy

15. 3. 2019

Kondolence předsedy vlády Andreje Babiše premiérce Nového Zélandu Jacindě Ardernové

Předseda vlády ČR Andrej Babiš zaslal kondolenční dopis předsedkyni vlády Nového Zélandu Jacindě Ardernové v souvislosti s teroristickým útokem na mešity ve městě Christchurch.

celý text zprávy

15. 3. 2019

Premiér Andrej Babiš jednal s rumunskou premiérkou Vioricou Dancilaovou o brexitu, migraci a přípravách evropského rozpočtu

V pátek 15. března 2019 se předseda vlády Andrej Babiš setkal s předsedkyní vlády Rumunska Vioricou Dancilaovou v Kramářově vile. Společné jednání se i s ohledem na probíhající rumunské předsednictví Radě EU týkalo aktuálních evropských otázek včetně brexitu, přípravy evropského rozpočtu a migrace. Premiéři projednali také obchodní a investiční spolupráci.

celý text zprávy

12. 3. 2019

Projev českého premiéra na galavečeru v Černínském paláci u příležitosti 20 let vstupu ČR do NATO

Předseda vlády Andrej Babiš se v úterý 12. března 2019 v Černínském paláci zúčastnil slavnostního galavečera konaného u příležitosti 20. výročí rozšíření Severoatlantické aliance.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 7071