Aktuálně

Dokumenty 31 až 40 z 7347

13. 1. 2020

Vláda podpoří další vzdělávání lidí ve finanční gramotnosti, schválila také časový harmonogram rozvoje sítí 5G

Zvyšování finanční gramotnosti obyvatel ČR, především rizikových skupin, je cílem Národní strategie finančního vzdělávání 2.0, kterou v pondělí 13. ledna 2020 schválila vláda Andreje Babiše. Ministři odsouhlasili také vnitrostátní plán České republiky v oblasti energetiky a klimatu a novou koncepci rozvoje venkova.

celý text zprávy

9. 1. 2020

Premiér Babiš jednal v Olomouckém kraji o prioritách v dopravě a dostavbě FN Olomouc

Investice ve zdravotnictví, školství a rozvoj dopravní infrastruktury byly hlavními tématy návštěvy předsedy vlády Andreje Babiše ve středu 8. ledna v Olomouckém kraji. Premiér navštívil Fakultní nemocnici Olomouc, která připravuje stavbu nového pavilonu, s vedením kraje také jednal o prioritách ve výstavbě silnic a dálnic, mimo jiné o dostavbě úseku dálnice D1 Říkovice – Přerov.

celý text zprávy

9. 1. 2020

Bezpečnostní rada státu se zabývala situací v regionu Blízkého východu

Ve čtvrtek 9. ledna 2020 proběhla ve Strakově akademii mimořádná schůze Bezpečnostní rady státu, na které byla projednána bezpečnostní situace na Blízkém východě a vyhodnocena možná rizika pro české občany v zahraničí a na území České republiky.

celý text zprávy

6. 1. 2020

Vláda schválila podmínky výběru nového ředitele Národního úřadu pro kybernetickou bezpečnost, podpoří výstavbu vodovodů

Vláda premiéra Andreje Babiše se v pondělí 6. ledna 2020 sešla k první schůzi v novém roce. Schválila například podmínky výběrového řízení na pozici ředitele Národního úřadu pro kybernetickou bezpečnost, vyčlenila až 490 milionů korun na další investice v boji proti suchu a odsouhlasila návrh legislativních opatření, která mají pomoci zamezit šíření nepůvodních invazních druhů v české přírodě.

celý text zprávy

5. 1. 2020

Premiér Babiš s rodinou se zúčastnil tradičního novoročního oběda v Lánech

Předseda vlády Andrej Babiš poobědval v neděli 5. ledna 2020 s prezidentem Milošem Zemanem. Třetího společného novoročního setkání se na zámku v Lánech zúčastnily i manželky ústavních činitelů Monika Babišová a Ivana Zemanová s dětmi.

celý text zprávy

20. 12. 2019

Premiér Andrej Babiš v Ostravě jednal se zástupci společností OKD a Liberty, uctil také památku 13 horníků

Předseda vlády ČR Andrej Babiš společně s místopředsedou vlády a ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem navštívili v pátek 20. prosince 2019 Ostravu. Na programu měli jednání se živnostníky, s vedením Liberty Ostrava, s odbory i s vedením OKD. V odpoledních hodinách uctili památku 13 horníků, kteří před rokem přišli o život během neštěstí v dole ČSM-Sever.

celý text zprávy

18. 12. 2019

Na Úřadu vlády jsme ocenili výherce výtvarné vánoční soutěže Nejkrásnější vánoční pohádka

V úterý 17. prosince 2019 jsme ve Strakově akademii slavnostně uzavřeli již šestý ročník výtvarné vánoční soutěže předáváním ocenění výhercům. Tématem letošního ročníku soutěže pořádané Úřadem vlády bylo „Nejkrásnější vánoční pohádka“.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 7347