Aktuálně

Dokumenty 31 až 40 z 6810

24. 7. 2017

Vláda schválila další příspěvek na řešení migrační krize, na výcvik libyjské pobřežní stráže dá 24 milionů korun

Kabinet premiéra Bohuslava Sobotky dnes rozhodl o dobrovolném daru ve výši 24 milionů korun na činnost libyjské pobřežní a námořní stráže. V současné chvíli jde o nejvyšší schválený příspěvek členského státu EU na podporu této jednotky, která za podpory Evropské komise a členských zemí na území Libye řeší nelegální migraci. Česká vláda dnešním rozhodnutím pokračuje v naplňování své dlouhodobé priority v podobě koncepčního řešení migrační krize, kdy naše pomoc míří přímo do postižených oblastí a zaměřuje se na řešení samotných příčin migračních toků.

celý text zprávy

21. 7. 2017

Premiér Sobotka jednal v Jihomoravském kraji o problému sucha i těžbě štěrkopísku

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštívil ve dnech 20.–21. července 2017 v rámci pravidelných pracovních cest do regionů Jihomoravský kraj. Hlavními tématy, kterými se v regionu zabýval, byly problém sucha a plánovaná těžba štěrkopísku v lokalitě Uherský Ostroh – Moravský Písek.

celý text zprávy

21. 7. 2017

Premiér Bohuslav Sobotka pokračuje v bilančních schůzkách s ministry, příští týden se setká s ministrem kultury Danielem Hermanem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka pokračuje ve schůzkách s ministry, na kterých bilancuje čtyřletou vládní práci a plnění závazků z programového prohlášení v rámci jednotlivých resortů.

celý text zprávy

19. 7. 2017

Premiér Sobotka jednal s izraelským premiérem Netanjahuem o spolupráci v bezpečnosti, ve vědě i zdravotnictví

Na okraj summitu předsedů vlád Visegrádské skupiny v Budapešti se ve středu 19. července 2017 setkal premiér Bohuslav Sobotka se svým izraelským protějškem Benjaminem Netanjahuem. Šlo už o čtvrté osobní setkaní obou předsedů vlád.

celý text zprávy

19. 7. 2017

Visegrádská skupina a Izrael jednaly o spolupráci v ekonomice, migraci, terorismu a mírovém procesu

Předsedové vlád zemí Visegrádské skupiny, včetně premiéra Bohuslava Sobotky, pokračovali ve středu 19. července 2019 v programu summitu v Budapešti společným jednáním s předsedou vlády Státu Izrael Benjaminem Netanjahuem. Hlavními tématy diskuze byly vztahy mezi Evropskou unií a Izraelem či boj s terorismem.

celý text zprávy

19. 7. 2017

Premiéři zemí V4 jednali o migraci, pomoci Itálii a dvojí kvalitě potravin

Ve středu 19. července 2017 se v Budapešti premiér Bohuslav Sobotka zúčastnil druhého summitu Visegrádské skupiny pod předsednictvím Maďarska. S předsedy vlád Maďarska, Polska a Slovenska jednal především o migraci a dvojí kvalitě potravin. Hostem druhé části summitu pak bude izraelský premiér Benjamin Netanjahu, se kterým se následně premiér Sobotka setká i na samostatném jednání.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 6810