Aktuálně

Dokumenty 31 až 40 z 7301

12. 11. 2019

Vláda schválila návrh na zpřísnění kontroly nebezpečných látek, k problematice odpadů se ještě vrátí

Vláda Andreje Babiše na jednání v úterý 12. listopadu 2019 řešila čtveřici zákonů v oblasti odpadového hospodářství, rozhodla ale, že se k této problematice vrátí za dva týdny. Schválila návrh novely zpřísňující dohled nad některými nebezpečnými látkami a zabývala se i plánovaným nákupem vrtulníků pro armádu.

celý text zprávy

12. 11. 2019

Premiér Babiš se zúčastní oslav 30 let od sametové revoluce

Předseda vlády ČR Andrej Babiš se v neděli 17. listopadu zúčastní v Praze a Bratislavě oslav výročí 30 let od sametové revoluce. Během slavnostního programu v Národním muzeu v Praze vystoupí s projevem.

celý text zprávy

11. 11. 2019

Vlády České a Slovenské republiky jednaly o spolupráci v evropských otázkách či modernizaci ozbrojených sil

Ve Valticích se v pondělí 11. listopadu 2019 uskutečnilo již sedmé společné zasedání vlád České a Slovenské republiky. Kabinety v čele s premiéry Andrejem Babišem a Peterem Pellegrinim jednaly o vzájemných vztazích, spolupráci v oblasti modernizace ozbrojených sil či aktuálních evropských otázkách. Výsledky společného jednání shrnuly ve společném prohlášení.

celý text zprávy

11. 11. 2019

Společné prohlášení předsedů vlád

Slavnostní společné prohlášení předsedů vlády České republiky a Slovenské republiky dne 11. listopadu 2019 ve Valticích.

celý text zprávy

8. 11. 2019

Premiér Babiš navštívil Lucembursko, jednal s premiérem i s velkovévodou a uctil památku Jana Palacha

Předseda vlády České republiky Andrej Babiš s chotí Monikou navštívili ve čtvrtek 7. a v pátek 8. listopadu 2019 Lucemburské velkovévodství. Během oficiální návštěvy se český premiér setkal s velkovévodou lucemburským, jednal s premiérem Bettelem a navštívil Evropský účetní dvůr.

celý text zprávy

7. 11. 2019

Premiér na konferenci Zdravotnictví 2020: Chceme, aby všichni pacienti měli stejně dostupnou péči

Předseda vlády Andrej Babiš a ministr zdravotnictví Adam Vojtěch se ve čtvrtek 7. listopadu v Praze zúčastnili odborné konference Zdravotnictví 2020. Jejím tématem byly systémové změny ve zdravotnictví a podpora studia nelékařských profesí.

celý text zprávy

5. 11. 2019

Zástupci zemí skupiny Přátel koheze přijali v Praze deklaraci, kterou odmítají snižování objemu peněz na politiku soudržnosti

Politika soudržnosti je klíčový investiční nástroj Evropské unie. Shodli se na tom představitelé šestnácti zemí sdružených v uskupení Přátelé koheze, kteří se zúčastnili v úterý 5. listopadu 2019 summitu na Pražském hradě.

celý text zprávy

5. 11. 2019

Regulace hazardu funguje, stát se zabývá přesunem hraní na internet

Nezadržitelný nárůst online hazardu jako jeden z otazníků dalšího směřování regulace hazardních her. Debata nad tímto ožehavým tématem dnes byla jedním z témat národní konference o hazardním hraní, která proběhla v Lichtenštejnském paláci v Praze. Zúčastnili se jí zástupci Úřadu vlády, Ministerstva financí, odborné veřejnosti a neziskových organizací.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 40 z 7301