Aktuálně

Dokumenty 41 až 50 z 6895

25. 9. 2017

Vláda Bohuslava Sobotky představuje výsledky své čtyřleté práce ve zprávě o plnění programového prohlášení

Vláda na dnešním zasedání v pondělí 25. září 2017 projednala a schválila Zprávu vlády Bohuslava Sobotky o plnění programového prohlášení 2014–2017. Jedná se o analytický materiál, který vyhodnocuje čtyři roky práce vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL, především pak splněné body v rámci Programového prohlášení vlády. Vláda B. Sobotky je vůbec první vládou, která připravila takto komplexní vyhodnocení své činnosti, odvedené práce a splněných závazků.

celý text zprávy

25. 9. 2017

Vláda schválila mandát pro premiéra Sobotku na Digitální summit lídrů EU v Tallinnu

Vláda dnes schválila mandát pro předsedu vlády Bohuslava Sobotku na neformální jednání lídrů EU, které se uskuteční tento čtvrtek a pátek v estonském Tallinnu. Neformální summit zahájí čtvrteční večeře, na které se hlavy států a předsedové vlád budou věnovat budoucnosti EU a brexitu. Pátek pak bude patřit digitálnímu summitu, jehož hlavními tématy budou bezpečnost internetu, elektronizace služeb, které svým občanům nabízí stát, rozvoj digitální ekonomiky a toku dat a podpora digitální společnosti.

celý text zprávy

24. 9. 2017

Benešova vila v Sezimově Ústí přivítala rekordní počet návštěvníků

Poslední víkend v září slavil Den otevřených dveří v Benešově vile velký úspěch. Objekt přivítal 723 návštěvníků, kteří obdivovali pokoje manželů Benešových i zahradu s původními stromy. Zájemci o prohlídku budou moci vilu navštívit ještě v říjnu, kdy budou Dny otevřených dveří pro tento rok ukončeny.

celý text zprávy

22. 9. 2017

Třináctá bilanční schůzka: Premiér Sobotka se v pondělí 25. září setká s ministrem školství Štechem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka pokračuje v setkáních se členy vlády, se kterými vyhodnocuje odvedenou práci resortů i splněné úkoly kabinetu v rámci programového prohlášení vlády za uplynulé čtyři roky. V pondělí 25. září 2017 bude o práci resortu školství jednat s ministrem Stanislavem Štechem. Setkají se společně v 15 hodin na Ministerstvu školství, mládeže a tělovýchovy.

celý text zprávy

18. 9. 2017

Tripartita projednala návrh státního rozpočtu na rok 2018 a vyhodnotila Akční plán na podporu hospodářského růstu a zaměstnanosti

Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů se v pondělí 18. září 2017 setkali ve Strakově akademii na posledním jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR ve funkčním období vlády premiéra Bohuslava Sobotky. Tématem jednání byly návrh státního rozpočtu na rok 2018, závěrečná zpráva o činnosti odborné komise pro důchodovou reformu nebo informace o aktuálním stavu čerpání fondů EU.

celý text zprávy

18. 9. 2017

Vládě premiéra Sobotky se v ČR podařilo obnovit intenzivní sociální dialog, za 4 roky vlády bylo už celkem 34 jednání tripartity, dnes bude 35.!

Vládě premiéra Bohuslava Sobotky se podařilo v ČR obnovit intenzivní sociální dialog. Dnes se bude v rámci stávajícího funkčního období vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL na Úřadu vlády konat v pořadí už 35. jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR. Hlavními tématy dnešního zasedání bude návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2018, Akční plán pro společnost 4.0, který shrnuje opatření na rozvoj digitálního trhu v ČR, i závěrečná zpráva o činnosti odborné komise pro důchodovou reformu.

celý text zprávy

Dokumenty 41 až 50 z 6895