Aktuálně

Dokumenty 41 až 50 z 6745

9. 6. 2017

Předseda vlády jednal s vrcholnými představiteli Evropské komise a NATO

V pátek 9. června 2017 jednal předseda vlády Bohuslav Sobotka s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem a zástupkyní generálního tajemníka NATO Rose Gottemoellerovou. Hlavními tématy pracovního oběda, který se uskutečnil na okraj Pražské konference o obraně a bezpečnosti DESCOP, byla spolupráce NATO a EU, Bezpečnostní unie a ochrana hranic.

celý text zprávy

9. 6. 2017

Premiér: Musíme zvýšit odolnost států EU vůči tradičním i novým hrozbám

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka vystoupil v pátek 9. června 2017 s úvodním projevem na Pražské konferenci o obraně a bezpečnosti (DESCOP). Konference, která je zaměřena na otázky posílení evropské obranné spolupráce, se koná pod jeho záštitou a ve spolupráci s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem. Dále se jí účastní zástupkyně generálního tajemníka NATO Rose Gottemoellerová a vysoká představitelka Unie pro zahraniční věci a bezpečnostní politiku Federica Mogheriniová. Mezi řečníky vystoupí také ministři zahraničí a obrany členských států EU a zástupci zbrojního průmyslu.

celý text zprávy

8. 6. 2017

Premiér Sobotka: Evropská unie musí být jednotná, aby zajistila bezpečnost svých obyvatel

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka vystoupil ve čtvrtek 8. června 2017 na konferenci Naše bezpečnost není samozřejmost, kterou v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR pořádala organizace Jagello 2000.

celý text zprávy

8. 6. 2017

Pražská konference o obraně a bezpečnosti - DESCOP

Praha 9. června 2017 hostí konferenci na vysoké úrovni o evropské bezpečnosti a obraně, kterou pořádá Úřad vlády ve spolupráci s Evropskou komisí. Konference se uskuteční na Žofíně pod záštitou předsedy vlády Bohuslava Sobotky, který ji zahájí společně s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem.

celý text zprávy

8. 6. 2017

Premiér Bohuslav Sobotka se zúčastnil zahájení rekonstrukce Negrelliho viaduktu

Ve čtvrtek 8. června 2017 se předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka zúčastnil zahájení rekonstrukce Negrelliho viaduktu v Praze. Jde o první část projektu, který má zajistit spojení mezi Masarykovým nádražím, Kladnem a Letištěm Václava Havla.

celý text zprávy

7. 6. 2017

Na Úřadě vlády dnes byly předány Ceny Bezpečnostní rady státu za rok 2017

Ve středu 7. června 2017 se ve Strakově akademii předávaly ocenění Bezpečnostní rady státu pro rok 2017. Z rukou ministra zahraničních věcí Lubomíra Zaorálka a ministra obrany Martina Stropnického převzali cenu za významný přínos v oblasti bezpečnostní politiky České republiky redakce časopisu Vojenské rozhledy, Josef Požár, Karel Prskavec a Pavlína Bláhová.

celý text zprávy

7. 6. 2017

Premiér Sobotka bude s předsedou Evropské komise Junckerem hostit Pražskou konferenci o obraně a bezpečnosti

V pátek 9. června se na pražském Žofíně uskuteční Pražská konference o obraně a bezpečnosti DESCOP pod záštitou předsedy vlády Bohuslava Sobotky a předsedy Evropské komise Jeana-Claudea Junckera. Mezi hlavními řečníky dále vystoupí náměstkyně generálního tajemníka NATO Rose Gottemoellerová a vysoká představitelka Unie pro zahraniční věci Federica Mogheriniová.

celý text zprávy

Dokumenty 41 až 50 z 6745