Aktuálně

Dokumenty 41 až 50 z 7071

12. 3. 2019

Premiér pokračuje v tažení za lepší podmínky pro uživatele mobilních telefonů

Předseda vlády Andrej Babiš dnes pokračoval v jednáních ohledně spotřebitelských cen u mobilních operátorů, která vyvolal 22. února 2019 svým dopisem. Sešel se se zástupci Asociace provozovatelů mobilních sítí.

celý text zprávy

12. 3. 2019

Premiér: Být členem NATO znamená, že jsme spolehlivým partnerem, který ctí zásady svobody a demokracie

Premiér Andrej Babiš se v úterý 12. března 2019 na Pražském hradě zúčastnil oslav k připomenutí vstupu ČR a zemí Visegrádské skupiny do NATO. Na akci vystoupili například prezidenti zemí V4 a NATO. Ve večerních hodinách předseda vlády vystoupil na galavečeru k rozšíření Severoatlantické aliance v Černínském paláci.

celý text zprávy

12. 3. 2019

Projev českého premiéra na Pražském hradě u příležitosti vstupu ČR a zemí V4 do NATO

Předseda vlády Andrej Babiš se v úterý 12. března 2019 na Pražském hradě zúčastnil ceremonie konané u příležitosti výročí vstupu ČR a zemí Visegrádské skupiny do NATO.

celý text zprávy

11. 3. 2019

Vláda schválila první část opatření proti nelegálním množírnám psů

Chovatelé psů budou muset nově hlásit orgánům veterinární správy, pokud budou mít v chovu tři a více dospělých fen. Hrozí jim i vyšší tresty za porušení předpisů. Vláda Andreje Babiše schválila v pondělí 11. března návrh novely veterinárního zákona, který obsahuje první část opatření proti nelegálním množírnám psů.

celý text zprávy

11. 3. 2019

Na globálním zasedání v New Yorku se bude diskutovat o rovnosti žen a mužů. Delegaci ČR vede ministryně práce a sociální věcí

Ve dnech 11.–22. března 2019 proběhne v New Yorku pravidelné zasedání Komise OSN pro postavení žen. Jedná se o globální platformu pro hodnocení pokroku v oblasti rovnosti žen a mužů. Delegaci České republiky povede ministryně práce a sociálních věcí Jana Maláčová. Součástí delegace je také vládní zmocněnkyně pro lidská práva Martina Štěpánková a ambasadorka Cílů udržitelného rozvoje OSN Taťána Gregor Brzobohatá.

celý text zprávy

11. 3. 2019

Nová Inovační strategie ČR zaujala v USA

Premiér Andrej Babiš, který je současně předsedou vládní Rady pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI), v rámci návštěvy Spojených států amerických absolvoval společně s místopředsedou RVVI Karlem Havlíčkem řadu důležitých jednání, zaměřených rovněž na spolupráci v oblasti výzkumu a inovací. Ústředním tématem byla prezentace inovační strategie České republiky 2019–2030 a aktivní zapojení amerických partnerů do společných projektů.

celý text zprávy

10. 3. 2019

Premiér s ministrem obrany se ve Varšavě zúčastnili oslav výročí vstupu visegrádských zemí do NATO

Předseda vlády Andrej Babiš a ministr obrany Lubomír Metnar se 10. března 2019 zúčastnili společně se svými protějšky ze zemí Visegrádské skupiny slavnostní připomínky 20. výročí vstupu České republiky, Polska a Maďarska do Severoatlantické aliance a 15. výročí přistoupení Slovenska.

celý text zprávy

10. 3. 2019

Projev českého premiéra ve Varšavě u příležitosti vstupu zemí Visegrádské skupiny do NATO

Předseda vlády Andrej Babiš se 10. března 2019 zúčastnil společně se svými protějšky ze zemí Visegrádské skupiny slavnostní připomínky 20. výročí vstupu České republiky, Polska a Maďarska a 15. výročí přistoupení Slovenska do Severoatlantické aliance.

celý text zprávy

9. 3. 2019

Premiér v USA: Byla to nejvýznamnější událost v mém politickém životě

Předseda vlády Andrej Babiš v pátek 8. března 2019 v rámci programu posledního dne návštěvy USA navštívil inovativní společnosti, uctil památku obětí teroristického útoku z 11. září a setkal se s členy Sněmovny reprezentantů i se zástupci významných amerických židovských organizací.

celý text zprávy

Dokumenty 41 až 50 z 7071