Aktuálně

Dokumenty 41 až 50 z 6810

18. 7. 2017

Premiér Sobotka: V oblasti zemědělství se ministrovi a vládě povedlo posílit ochranu spotřebitelů, dobře čerpat EU fondy a podpořit rozvoj venkova

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se dnes setkal s ministrem zemědělství Marianem Jurečkou. Společně hodnotili práci resortu za uplynulé funkční období vlády, splněné závazky z programového prohlášení i úkoly, které již vládní koalice v oblasti zemědělství nestihne dokončit. Premiér dnešním jednáním s ministrem zemědělství odstartoval sérii bilančních schůzek. Během léta se chce sejít se všemi členy kabinetu a společně vyhodnotit plnění vládních úkolů za dobu funkčního období vlády.

celý text zprávy

17. 7. 2017

Tripartita jednala o státním rozpočtu na rok 2018, sdílené ekonomice a využití zdrojů lithia

Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů se v pondělí 17. července 2017 sešli na šestém jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR v letošním roce a už jedenatřicátém za dobu působení vlády Bohuslava Sobotky. Tématem jednání byla mimo jiné i podpora obslužnosti venkova nebo strategie mýtného systému a jeho rozšíření.

celý text zprávy

17. 7. 2017

Premiér Sobotka zahajuje bilanční schůzky se členy vlády, zítra se setká s ministrem zemědělství Jurečkou

Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájí v úterý 18. července 2017 sérii bilančních schůzek se členy vlády. Jako první bude hodnotit plnění vládních závazků v rámci resortu Ministerstva zemědělství. S ministrem Marianem Jurečkou se zítra setká v Národním zemědělském muzeu v Praze.

celý text zprávy

13. 7. 2017

Premiér Sobotka bude během léta se členy vlády vyhodnocovat práci ministerstev a plnění programového prohlášení

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se chce během léta setkat se všemi členy koaliční vlády, aby s nimi probral dosavadní práci jejich resortů, splněné závazky z programového prohlášení vlády i úkoly, které se již do konce volebního období dokončit nepodaří. Premiér chce na bilančních schůzkách s ministry také definovat neodkladné priority, kterými by se v jednotlivých oblastech měla zabývat nová vláda, která vznikne z říjnových voleb.

celý text zprávy

13. 7. 2017

Premiér Sobotka se setkal s velvyslanci EU při příležitosti předsednictví Estonska v Radě EU

Ve čtvrtek 13. července 2017 se předseda vlády Bohuslav Sobotka zúčastnil oběda s velvyslanci států Evropské unie. Oběd pořádal velvyslanec Estonské republiky Sten Schwede při příležitosti estonského předsednictví v Radě EU.

celý text zprávy

12. 7. 2017

Vládě premiéra Sobotky se podařilo snížit nezaměstnanost na historické minimum, nezaměstnaných je nejméně od roku 1998

Vládě premiéra Bohuslava Sobotky se daří plnit jednu z hlavních priorit a úspěšně snižuje nezaměstnanost v naší zemi. Červnové údaje Úřadu práce ČR dokonce ukazují, že se podařilo dosáhnout nejnižší nezaměstnanosti od června roku 1998.

celý text zprávy

10. 7. 2017

Vláda Bohuslava Sobotky schválila plán restrukturalizace tří krajů a na opravy silnic v regionech přispěje částkou 394,4 milionu korun

Vláda Bohuslava Sobotky na schůzi v pondělí 10. července 2017 odsouhlasila vyplatit krajům 394,43 milionu korun na rekonstrukce silnic II. a III. tříd. Schválila také Souhrnný akční plán Strategie restrukturalizace Ústeckého, Moravskoslezského a Karlovarského kraje, který má dotčeným krajům pomoci znovu nastartovat ekonomiku postiženou útlumem klíčových lokálních odvětví. Seznámila se také s informací ministryně práce a sociálních věcí Michaely Marksové o průběhu dofinancování sociálních služeb.

celý text zprávy

Dokumenty 41 až 50 z 6810