Aktuálně

Dokumenty 41 až 50 z 6599

23. 1. 2018

Projev předsedy vlády při novoročním setkání s diplomatickým sborem

V úterý 23. ledna 2018 se v Lichtenštejnském paláci uskutečnilo tradiční novoroční setkání předsedy vlády s diplomatickým sborem.

celý text zprávy

23. 1. 2018

Novoroční setkání premiéra se zástupci diplomatických misí v ČR

V úterý 23. ledna 2018 se v Lichtenštejnském paláci uskutečnilo tradiční novoroční setkání předsedy vlády s diplomatickým sborem. Premiér Andrej Babiš ujistil diplomaty, že Česká republika chce být nadále spolehlivým členem mezinárodního společenství a aktivním účastníkem diskuse o budoucnosti Evropské unie. Setkání se zúčastnili i členové vlády.

celý text zprávy

23. 1. 2018

Premiér Babiš jednal se zástupci asociací telekomunikačních firem o pokrytí ČR vysokorychlostním internetem

Předseda vlády Andrej Babiš se setkal v úterý 23. ledna 2018 ve Strakově akademii se zástupci největších asociací telekomunikačních operátorů a koordinátorem digitální agendy Ondřejem Malým. Hlavním tématem jednání byla problematika pokrytí České republiky vysokorychlostním internetem.

celý text zprávy

22. 1. 2018

Premiér Babiš jednal s bulharským premiérem Borisovem o prioritách Bulharska během předsednictví v Radě EU

Předseda vlády Andrej Babiš navštívil v pondělí 22. ledna 2018 Bulharskou republiku. V Sofii se setkal s premiérem Bojkem Borisovem a prezidentem Rumenem Radevem. Tématem jednání byla vzájemná bilaterální spolupráce a především aktuální evropské otázky spojené s bulharským předsednictvím v Radě Evropské unie.

celý text zprávy

17. 1. 2018

Premiér Andrej Babiš bude s bulharským premiérem Bojkem Borisovem jednat o prioritách v EU i o ekonomické spolupráci

Předseda vlády Andrej Babiš navštíví v pondělí 22. ledna 2018 Bulharsko. V Sofii se setká s premiérem Bojkem Borisovem i s prezidentem Bulharské republiky Rumenem Radevem. Hlavními tématy jednání budou aktuální evropské otázky a ekonomická spolupráce obou zemí.

celý text zprávy

17. 1. 2018

Vláda Andreje Babiše podala demisi a přijala novelu insolvenčního zákona

Kabinet premiéra Andreje Babiše podal ve středu 17. ledna 2018 demisi. Vláda také schválila novelu insolvenčního zákona, která zlepšuje postavení dlužníků i věřitelů, a přijal změny Jednacího řádu a Legislativních pravidel vlády, které zefektivní projednávání předkládaných materiálů.

celý text zprávy

12. 1. 2018

Premiér Babiš se setkal se zástupci školských odborů k navyšování platů učitelů

Předseda vlády Andrej Babiš přijal v pátek 12. ledna 2018 ve Strakově akademii předsedu Českomoravského odborového svazu pracovníků školství (ČMOS) Františka Dobšíka, předsedu Vysokoškolského odborového svazu Petra Baierla a místopředsedkyni ČMOS Markétu Seidlovou. Setkání se zúčastnil také ministr školství, mládeže a tělovýchovy Robert Plaga.

celý text zprávy

11. 1. 2018

Premiér Babiš po Radě ESIF: Cílem vlády je vyčerpat v tomto roce až 80 miliard korun

Ve Strakově akademii se ve čtvrtek 11. ledna 2018 sešla Rada pro Evropské strukturální a investiční fondy (ESIF) poprvé pod vedením předsedy vlády Andreje Babiše. Hlavním tématem jednání byl aktuální stav a efektivita čerpání evropských finančních prostředků v programovém období 2014–2020.

celý text zprávy

Dokumenty 41 až 50 z 6599