Aktuálně

Dokumenty 51 až 60 z 6885

29. 8. 2018

Premiér Babiš bude jednat s německou kancléřkou Merkelovou o migraci, brexitu i česko-německé spolupráci

Předseda vlády Andrej Babiš navštíví ve středu 5. září 2018 Spolkovou republiku Německo, kde se setká s kancléřkou Angelou Merkelovou. Jednat spolu budou o aktuálních evropských tématech i o posilování vzájemných vztahů. Premiér Babiš bude jednat i s předsedou Spolkového sněmu Wolfgangem Schäublem.

celý text zprávy

28. 8. 2018

Premiér Babiš jednal s premiéry Itálie a Malty o řešení migrační krize a budoucnosti Evropské unie

Předseda vlády Andrej Babiš navštívil v úterý 28. srpna 2018 Italskou a Maltskou republiku. S italským premiérem Giuseppem Contem a maltským premiérem Josephem Muscatem jednal především o konkrétních opatřeních k řešení migrační krize. Tématy byly také budoucnost Evropské unie a víceletý finanční rámec. Během pracovní cesty premiér Babiš navštívil i hlavní velitelství mise EUNAVFOR MED – operace Sophia v Římě a námořní a leteckou základnu ve Vallettě.

celý text zprávy

27. 8. 2018

Andrej Babiš na poradě velvyslanců: Chtěl bych vám poděkovat za vaši práci, kterou odvádíte pro naši zemi

V pondělí 27. srpna 2018 se předseda vlády Andrej Babiš zúčastnil pravidelné porady vedoucích zastupitelských úřadů České republiky v zahraničí.

celý text zprávy

27. 8. 2018

Premiér se setkal s předsedkyní Parlamentního shromáždění Rady Evropy

V Hrzánském paláci přijal předseda vlády Andrej Babiš v pondělí 27. srpna 2018 předsedkyni Parlamentního shromáždění Rady Evropy Liliane Maury Pasquierovou.

celý text zprávy

27. 8. 2018

Premiér Babiš na poradě velvyslanců: Jsme pevnou součástí Západu

V pondělí 27. srpna 2018 se předseda vlády Andrej Babiš zúčastnil pravidelné porady vedoucích zastupitelských úřadů České republiky v zahraničí. Na setkání v Černínském paláci vystoupil také ministr vnitra Jan Hamáček, který je pověřen vedením Ministerstva zahraničních věcí.

celý text zprávy

24. 8. 2018

Učitelé dostanou od ledna přidáno 15 procent, nepedagogičtí pracovníci 10 procent, dohodl premiér Babiš s odbory

Premiér Andrej Babiš jednal v pátek 24. srpna v Hrzánském paláci s ministryní financí Alenou Schillerovou, ministrem školství, mládeže a tělovýchovy Robertem Plagou, s předsedou Českomoravského odborového svazu školství Františkem Dobšíkem a místopředsedkyní Markétou Seidlovou o navyšování platů ve školství v příštím roce.

celý text zprávy

22. 8. 2018

Vláda schválila zpřísnění ochrany léčiv proti padělání, změnou zákona chce vyřešit i akutní nedostatek posudkových lékařů

Vláda Andreje Babiše na jednání ve středu 22. srpna schválila novelu zákona o léčivech, která reaguje na požadavek Evropské unie zpřísnit ochranu léčiv proti možnému padělání. Schválila také novelu zákona o organizaci a provádění sociálního zabezpečení, kterou chce řešit nepříznivou personální situaci v lékařské posudkové službě. Vláda podpořila i návrh hlavního města Prahy na zpřísnění podmínek pro provozování průvodcovských služeb.

celý text zprávy

22. 8. 2018

Premiér Babiš bude jednat s premiéry Itálie a Malty o aktuální situaci v migraci

Předseda vlády Andrej Babiš navštíví v úterý 28. srpna 2018 Itálii a Maltu. Během pracovní cesty se setká s italským premiérem Giuseppem Contem, s maltským premiérem Josephem Muscatem a navštíví také velitelství Námořních sil Evropské unie ve Středozemním moři (European Union Naval Forces - Mediterranean - EUNAVFOR MED Sophia) v Římě. Cestu dnes schválila vláda.

celý text zprávy

Dokumenty 51 až 60 z 6885