Aktuálně

Dokumenty 51 až 60 z 6804

12. 6. 2018

Premiér Babiš jednal s ministrem financí Dánska Jensenem o hospodářské spolupráci, digitalizaci a evropských otázkách

Předseda vlády Andrej Babiš přijal v úterý 12. června 2018 ministra financí Dánského království Kristiana Jensena. Hlavními tématy jednání byly ekonomické otázky, digitalizace a elektronizace státní správy i aktuální evropská agenda.

celý text zprávy

12. 6. 2018

Premiér Babiš ke zvyšování platů ve státní správě: Chceme navyšovat platy především zaměstnancům s nízkými příjmy a tam, kde lidé chybí

Platy za minulé i současné vlády významně stoupají, a proto je dnes průměrný plat ve státní sféře podstatně vyšší než celkový průměrný plat. Uvedl to předseda vlády Andrej Babiš na tiskové konferenci společně s ministryní financí Alenou Schillerovou a ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem. Odmítl také plošné navyšování mezd s tím, že je potřeba se zaměřit na oblasti, kde mají zaměstnanci nízké platy či je jich nedostatek.

celý text zprávy

12. 6. 2018

Premiér Babiš jednal s ukrajinským vicepremiérem Kistionem o reformě Ukrajiny, obchodní spolupráci i energetice

V úterý 12. června 2018 se předseda vlády Andrej Babiš setkal v Hrzánském paláci s vicepremiérem Ukrajiny Volodymyrem Kistionem. Jednali spolu o probíhajících změnách na Ukrajině, udělování víz pro Ukrajince i ekonomických a mezinárodních otázkách.

celý text zprávy

11. 6. 2018

Premiér Babiš a saský ministerský předseda Kretschmer připomněli 25 let česko-saské spolupráce

Předseda vlády Andrej Babiš se v pondělí 11. června 2018 zúčastnil oslavy 25. výročí podpisu Společného prohlášení předsedy vlády ČR a ministerského předsedy Svobodného státu Sasko v Drážďanech. Se saským ministerským předsedou Michaelem Kretschmerem zároveň jednal o rozvoji přeshraniční dopravní infrastruktury i policejní a kulturní spolupráci.

celý text zprávy

11. 6. 2018

Premiér Babiš se setkal s generálním tajemníkem Světové turistické organizace OSN Pololikashvilim

Předseda vlády Andrej Babiš se setkal v pondělí 11. června 2018 s generálním tajemníkem Světové turistické organizace OSN Zurabem Pololikashvilim. Tématy jednání byly oblast cestovního ruchu, jeho přínos pro českou i světovou ekonomiku a zasedání Komise pro Evropu v Praze.

celý text zprávy

10. 6. 2018

Předseda vlády Andrej Babiš uctil památku obětí vyhlazených Lidic

V neděli 10. června 2018 se premiér Andrej Babiš zúčastnil pietního setkání v Památníku Lidice, které se konalo u příležitosti 76. výročí vyhlazení obce Lidice.

celý text zprávy

8. 6. 2018

Premiér Andrej Babiš jednal s vedením ČSSZ

V pátek 8. června navštívil pražské ústředí České správy sociálního zabezpečení (ČSSZ) předseda vlády ČR Andrej Babiš v doprovodu ministryně práce a sociálních věcí Jaroslavy Němcové. Sešel se zde se členy vedení a představiteli regionálních pracovišť ČSSZ. Kromě toho, že se seznámil s aktuální situací na ČSSZ, se hlavním tématem setkání premiéra s vedením ČSSZ stala realizace e-neschopenky.

celý text zprávy

8. 6. 2018

Výběrová komise doporučila konání dalšího výběrového řízení na ředitele GIBS, premiér bude toto doporučení respektovat

V návaznosti na usnesení vlády č. 282 ze dne 30. dubna 2018 vyhlásil předseda vlády výběrové řízení na pozici ředitele Generální inspekce bezpečnostních sborů.

celý text zprávy

Dokumenty 51 až 60 z 6804