Představujeme

Dokumenty 21 až 30 z 55

29. 1. 2015

Setkání předsedů vlád ČR, SR a Rakouska ve Slavkově

Premiér Bohuslav Sobotka se ve čtvrtek 29. ledna setkal ve Slavkově u Brna se spolkovým kancléřem Rakouské republiky Wernerem Faymannem a předsedou vlády Slovenské republiky Robertem Ficem, aby projednali možnosti posílené spolupráce jak v oblasti sousedských vztahů, tak v rámci podpory růstu a zaměstnanosti a dalších národních a evropských politik.

celý text zprávy

28. 1. 2015

Náměstkem pro státní službu bude Josef Postránecký

Vláda ČR na svém dnešním jednání vybrala náměstka pro státní službu a pokračuje tak v procesu implementace zákona o státní službě. Členové kabinetu se velkou většinou shodli na historicky prvním náměstkovi pro státní službu a zvolili Josefa Postráneckého.

celý text zprávy

4. 12. 2014

Premiér Sobotka uvedl do úřadu nového ministra dopravy Ťoka

Nový ministr dopravy Dan Ťok se ve čtvrtek 4. prosince 2014 ujal své funkce. Do úřadu ho uvedl předseda vlády Bohuslav Sobotka. Ťoka ve dnes dopoledne na Pražském hradě jmenoval prezident Miloš Zeman.

celý text zprávy

27. 11. 2014

Úřad vlády ČR odstartoval vánoční výtvarnou soutěž pro děti z dětských domovů, zapojte se!

Na Úřadu vlády v těchto dnech odstartovala výtvarná vánoční soutěž pro děti z dětských domovů z celé České republiky. Vítězný obrázek bude použit jako oficiální motiv Pour féliciter Úřadu vlády ČR 2015. O vítězi rozhodují nejen zaměstnanci úřadu, ale do hodnocení se může zapojit i široká veřejnost.

celý text zprávy

14. 11. 2014

Akce předsedy vlády, ministerstev a dalších významných institucí u příležitosti 25. výročí Listopadu 1989

Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka pozval ministryně a ministry na společnou oslavu 25. výročí 17. listopadu 1989. Vzpomínkového večera v Lichtenštejnském paláci, který proběhne 15. listopadu v podvečerních hodinách, se zúčastní také nejvyšší ústavní činitelé, zástupci diplomatického sboru, senátoři a poslanci.

celý text zprávy

14. 10. 2014

Unikátní výstava připomíná osudy českých a slovenských vojáků v 1. světové válce

Vedoucí Úřadu vlády ČR Pavel Dvořák společně s ředitelem Vojenského historického ústavu Praha Alešem Knížkem v úterý 14. října 2014 slavnostně zahájil výstavu s názvem Češi pod prapory Velké války. Venkovní výstava před Lichtenštejnským palácem v Praze je volně přístupná veřejnosti až do letošního 2. listopadu.

celý text zprávy

1. 10. 2014

Kandidátkou na post ministryně pro místní rozvoj je Karla Šlechtová

Karla Šlechtová v současné době působí jako ředitelka Odboru EU fondů na Úřadu vlády ČR. Premiér předloží žádost na její jmenování prezidentu republiky v nejbližších dnech.

celý text zprávy

21. 7. 2014

Kandidátkou na člena Evropské komise za ČR je současná ministryně pro místní rozvoj Věra Jourová

Vláda ČR dnes na svém zasedání projednala návrh kandidatury na člena Evropské komise za Českou republiku. Po dohodě všech tří koaličních stran vláda rozhodla, že do této pozice nominuje současnou ministryni pro místní rozvoj Věru Jourovou. Česká republika je v tuto chvíli čtrnáctou z celkem osmadvaceti zemí EU, která oznámila svoji nominaci do Evropské komise.

celý text zprávy

20. 3. 2014

Náměstkyně pro řízení Sekce kabinetu předsedy vlády Běla Hejná

Dne 1. února 2014 byla do funkce ředitelky Sekce kabinetu předsedy vlády jmenována PhDr. Běla Hejná.

celý text zprávy

Dokumenty 21 až 30 z 55