Vláda Petra Nečase (13.07.2010 - 10.07.2013)

RNDr. Petr Nečas

RNDr. Petr Nečaspředseda vlády České republiky (od 28. června 2010 do 17. června 2013)
pověřen řízením vlády - předseda vlády v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Petra Nečase

Karel Schwarzenberg

Karel Schwarzenberg1. místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí (od 13. července 2010 do 17. června 2013)
1. místopředseda vlády a ministr zahraničních věcí v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Karla Schwarzenberga

Mgr. Karolína Peake

Mgr. Karolína Peakemístopředsedkyně vlády (od 1. července 2011 od 17. června 2013)
předsedkyně Legislativní rady vlády ČR (od 14. července 2011 do 12. prosince 2012)
předsedkyně Vládního výboru pro koordinaci boje s korupcí (od 14. července 2011 od 17. června 2013)
ministryně obrany (od 12. do 20. prosince 2012)
místopředsedkyně vlády a předsedkyně Vládního výboru pro koordinaci boje s korupcí v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Karolíny Peake

Ing. Miroslav Kalousek

Ing. Miroslav Kalousekministr financí (od 13. července 2010 do 17. června 2013)
ministr financí v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Miroslava Kalouska

Radek John

Radek Johnmístopředseda vlády (od 13. července 2010 do 20. května 2011)
ministr vnitra (od 13. července 2010 do 21. dubna 2011)
předseda Vládního výboru pro koordinaci boje s korupcí od (27. dubna 2011 do 20. května 2011)
Životopis Radka Johna

Jan Kubice

Jan Kubiceministr vnitra (od 22. dubna 2011 do 17. června 2013)
ministr vnitra v demisi (od 17. června 2013 do 10. července2013)
Životopis Jana Kubiceho

Ing. Vlastimil Picek

Ing. Vlastimil Picekministr obrany (od 19. března 2013 do 17. června 2013)
ministr obrany v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Vlastimila Picka

RNDr. Alexandr Vondra

RNDr. Alexandr Vondraministr obrany (od 13. července 2010 do 7. prosince 2012)
Životopis Alexandra Vondry

MUDr. Martin Kuba

MUDr. Martin Kubaministr průmyslu a obchodu (od 16. listopadu 2011 do 17. června 2013)
ministr průmyslu a obchodu v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Martina Kuby

Ing. Martin Kocourek

Ing. Martin Kocourekministr průmyslu a obchodu (od 13. července 2010 do 14. listopadu 2011)
Životopis Martina Kocourka

JUDr. Pavel Blažek, Ph.D.

JUDr. Pavel Blažek, Ph.D. ministr spravedlnosti (od 3. července 2012 do 17. června 2013)
ministr spravedlnosti v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Pavla Blažka

JUDr. Jiří Pospíšil

JUDr. Jiří Pospíšilministr spravedlnosti (od 13. července 2010 do 27. června 2012)
předseda Legislativní rady vlády (od 13. července 2010 do 13. července 2011)
Životopis Jiřího Pospíšila

Ing. Ludmila Müllerová

Ing. Ludmila Müllerováministryně práce a sociálních věcí (od 16. listopadu 2012 do 17. června 2013)
ministryně práce a sociálních věcí v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Ludmily Müllerové

Dr. Ing. Jaromír Drábek

Dr. Ing. Jaromír Drábekministr práce a sociálních věcí (od 13. července 2010 do 31. října 2012)
Životopis Jaromíra Drábka

Zbyněk Stanjura

Ing. Zbyněk Stanjuraministr dopravy (od 12. prosince 2012 do 17. června 2013)
ministr dopravy v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Zbyňka Stanjury

JUDr. Vít Bárta

JUDr. Vít Bártaministr dopravy (od 13. července 2010 do 21. dubna 2011)
Životopis Víta Bárty

JUDr. Radek Šmerda, Ph.D.

JUDr. Radek Šmerda, Ph.D.ministr dopravy (od 21. dubna 2011 do 30. června 2011)
Životopis Radka Šmerdy

Mgr. Pavel Dobeš

Mgr. Pavel Dobešministr dopravy (od 1. července 2011 do 3. prosince 2012)
Životopis Pavla Dobeše

Ing. Petr Bendl

Ing. Petr Bendl ministr zemědělství (od 6. října 2011 do 17. června 2013)
ministr zemědělství v demisi(od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Petra Bendla

Ing. Ivan Fuksa

Ing. Ivan Fuksaministr zemědělství (od 13. července 2010 do 4. října 2011)
Životopis Ivana Fuksy

doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.

doc. MUDr. Leoš Heger, CSc.ministr zdravotnictví (od 13. července 2010 do 17. června 2013)
ministr zdravotnictví v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Leoše Hegera

Prof. PhDr. Petr Fiala, Ph.D., LL.M.

Petr Fialaministr školství, mládeže a tělovýchovy (od 2. května 2012 do 17. června 2013)
ministr školství, mládeže a tělovýchovy v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Petra Fialy

Mgr. Josef Dobeš

Mgr. Josef Dobešministr školství (od 13. července 2010 do 31. března 2012)
Životopis Josefa Dobeše

Mgr. Tomáš Chalupa

Tomáš Chalupaministr životního prostředí (od 17. ledna 2011 do 17. června 2013)
ministr životního prostředí v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Tomáše Chalupy

Mgr. Pavel Drobil

Mgr. Pavel Drobilministr životního prostředí (od 13. července 2010 do 21. prosince 2010)
Životopis Pavla Drobila

Mgr. Alena Hanáková

Mgr. Alena Hanákováministryně kultury (od 20. prosince 2011 do 17. června 2013)
ministryně kultury v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Aleny Hanákové

MUDr. Jiří Besser

MUDr. Jiří Besserministr kultury (od 13. července 2010 do 16. prosince 2011)
Životopis Jiřího Bessera.

Ing. Kamil Jankovský

Ing. Kamil Jankovskýministr pro místní rozvoj (od 13. července 2010 do 17. června 2013)
ministr pro místní rozvoj v demisi(od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Kamila Jankovského

 

JUDr. PhDr. Petr Mlsna, Ph.D.

JUDr. PhDr. Petr Mlsna, Ph.D.  ministr bez portfeje (od 12. prosince 2012 do 17. června 2013) 
předseda Legislativní rady vlády (od 13. prosince 2012 do 17. června 2013)
ministr bez portfeje a předseda Legislativní rady vlády v demisi (od 17. června 2013 do 10. července 2013)
Životopis Petra Mlsny