Vláda Václava Klause II. (04.07.1996 - 02.01.1998)

30. 4. 2009 14:54

Přehled členů vlády (4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

Demise 30. 11. 1997

Václav Klaus - předseda vlády České republiky
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998) životopis

Josef Lux - místopředseda vlády
a ministr zemědělství
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

Jan Kalvoda - místopředseda vlády
a ministr spravedlnosti
(4. 7. 1996 - 7. 1. 1997)

Ivan Kočárník - místopředseda vlády
a ministr financí
(4. 7. 1996 - 2. 6. 1997)

Josef Zieleniec - místopředseda vlády
a ministr zahraničí
(4. 7. 1996 - 23. 10. 1997)

Jaroslav Šedivý - místopředseda vlády
a ministr zahraničních věcí
(8. 11. 1997 - 2. 1. 1998)

Jiří Skalický - místopředseda vlády
a ministr životního prostředí
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

Vladimír Dlouhý - ministr průmyslu a obchodu
(4. 7. 1996 - 2. 6. 1997)

Jiří Gruša - ministr školství, mládeže a tělovýchovy
(2. 6. 1997 - 2. 1. 1998)

Karel Kühnl - ministr obchodu a průmyslu
(2. 6. 1997 - 2. 1. 1998)

Tomáš Kvapil - ministr pro mísní rozvoj
(12. 5. 1997 - 2. 1. 1998)

Vlasta Parkanová - ministryně spravedlnosti
(7. 1. 1997 - 2. 1. 1998)

Ivan Pilip - ministr financí
(2. 6. 1997 - 2. 1. 1998)

Jan Ruml - ministr vnitra
(4. 7. 1996 - 7. 11. 1997)

Jindřich Vodička - ministr vnitra
(8. 11. 1997 - 2. 1. 1998)

Martin Říman - ministr dopravy
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

Jaromír Schneider - ministr hospodářství
(4. 7. 1996 - 2. 5. 1997)

Jan Stráský - ministr zdravotnictví
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

Jaromír Talíř - ministr kultury
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

Jindřich Vodička - ministr práce a sociálních věcí
(4. 7. 1996 - 8. 11. 1997)

Stanislav Volák - ministr práce a sociálních věcí
(8. 11. 1997 - 2. 1. 1998)

Miloslav Výborný - ministr obrany
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

Pavel Bratinka - ministr bez portfeje
(4. 7. 1996 - 2. 1. 1998)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty