Stránka byla přesunuta do archivu

10. 10. 2002 0:00

Přehled výborů pro národnostní menšiny - obce

Přehled výborů pro národnostní menšiny – obce

obec

název

členové

kontakt

pozn.

Albrechtice

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: MUDr. Stanislav Kowalski

členové: Ing. Jindřich Féber, Bronislav Burek

Obecní 186
735 43 Albrechtice
tel. 596 428 484
http://www.obecalbrechtice.cz/
sekretariat@obecalbrechtice.cz

MS kraj

Bocanovice

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: František Klus

členové: Karel Klus, Stanislav Zogata

Bocanovice č. 21
739 91 Bocanovice
tel. 558 362 167
ou.bocanovice@guick.cz

MS kraj

Brno MČ Bohunice

Výbor pro národnostní menšiny

 

Dlouhá 3
625 00 Brno
tel. 547 218 081

JM kraj

Brno MČ Řečkovice
a Mokrá Hora

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: RNDr. Ivan Koláčný

členové: Jiří Adámek, Zdeněk Blatný, Doc. Ing. Ivan Mašek, CSc., Ing Milan Trnka

Palackého nám. 11
621 00 Řečkovice/Mokrá Hora
tel. 541 421 711
http://www.reckovice.cz/

JM kraj

Bruzovice

Výbor pro národnostní menšiny

 

č. 214 P. Sedliště
739 36 Bruzovice
tel. 653 665 127
http://www.bruzovice.cz/
obec@bruzovice.cz

MS kraj

Bukovec

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Tadeáš Czudek

členové: Tadeáš Lipowski, Jiří Szolony

Bukovec č. 270
739 84 Bukovec
tel. 659 358 245
OU.Bukovec@trz.cz

MS kraj

Bystřice

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Lenka Lasotová

členové: Anna Samiecová, Barbara Kaletová, Stanislaw Bielesz, Bronislav Cienciala

Bystřice 334
739 95 Bystřice
tel. 558 532 174
http://www.bystrice.cz/
ou@bystrice.cz

MS kraj

Český Těšín

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Mgr. Rudolf Molinski

členové: Mgr. Jan Branný, Ing. Vladimír Matuška, Karel Prymus, Ing. Jan Trombik, Ing. Josef Štirba, Mgr. Małgorzata Rakowska, Bronisław Walicki, Josef Gociek, Jitka Chripková, Adolf Tannenberg

náměstí ČSA 1/1
737 01 Český Těšín
tel. 558 713 100-3
http://www.tesin.cz/
podatelna@tesin.cz

MS kraj

Dolní Lomná

Výbor pro národnostní menšiny

Dolní Lomná č. 164
739 82 Dolní Lomná
tel. 558 357 411
OU.DolniLomna@trz.cz

MS kraj

Doubrava

Výbor pro národnostní menšiny

Usnesením č. 4/2003 ze dne 18. června 2003 byl zastupitelstvem obce Výbor zrušen, neboť v souladu s § 117 odst., 3 zákona č. 128/2000 Sb., o obcích, podle posledního sčítání lidu nedosahuje 10% občanů hlásících se k jiné národnosti než české.

Hnojník

Výbor pro národnostní menšiny

Hnojník č. 222
739 53  Hnojník
tel. 558 694 255 http://www.hnojnik.cz/ridici_organy/

MS kraj

Hodov

Výbor pro národnostní menšiny

předsedkyně: Vladimíra Mahelová

Hodov č. 54
675 04  Hodov
tel. 568 875 124
http://www.horacko.cz/hodov
ou.hodov@horacko.cz

kraj
VYSO

Horní Lomná

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Vladislav Stryczek

p. Jablunkov 3
739 82 Horní Lomná
tel. 659 366 021
OU.HorniLomna@trz.cz

MS kraj

Horní Suchá

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: JUDr. Evžen Kiedroň

členové: Pavel Toráč, Pavel Kolesár

Sportovní 3/2
735 35 Horní Suchá
tel. 596 425 278
http://mesta.obce.cz/www.hornisucha.cz
sekretariat@hornisucha.cz

MS kraj

Hradec - Nová Ves

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: František Hájník 

členové: Jan Stiak, Božena Dlouhá, Ing. Vojtech Hraško, Helena Morongová

Hradec-Nová Ves č. 12
790 83 p. Mikulovice
tel. 584 423 086
http://www.hradec-novaves.cz/index.php?nid=455&lid=CZ&oid=1824 obec@hradec-novaves.cz

OL  kraj

Hrádek

Výbor pro národnostní menšiny

předsedkyně: Ing. Dana Cieślarová

členové: Ing. Stanislav Wolný, Pavel Pilch

Hrádek č. 5
739 97 Hrádek
tel. 558 369 017
http://www.obechradek.cz/
podatelna@obechradek.cz

MS kraj

Chomutov

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Ing. Rudolf Kozák

stopředseda: MUDr. Džamila Stehlíková          členové: František Znamenáček, Irena Wachtfeidlová, Kamila Nováková, Milan Adam, Hedvika Hurníková, Jan Šupíš, Ing. Valerij Kulacký                             

tajemník: Alena Jelínková

Zborovská 4602
430 28  Chomutov
474 637 111
http://www.chomutov-mesto.cz/
podatelna@chomutov-mesto.cz

ÚSTE kraj

Chotěbuz

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Vladislav Martynek

členové: Viera Karabová, Jana Kajfoszová, Vladislav Niedoba, Martin Gulis

Chotěbuzská 250
735 61 Chotěbuz
tel. 558 733 131-2
http://www.chotebuz.cz/urad.asp

MS kraj

Jablunkov

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Ing. Bronislav Haratyk

členové: Petr Tvrzník, Dana Kováčiková, Ing. Alois Jakubík CSc., Ing. Vladimír Słowik, Petr Bojko,
Václav Pospíšil, Mgr. Leszek Richter, Ing. Jan Ryłko, Jan Gomola, Stanislav Jakus

Dukelská 144
739 91  Jablunkov
tel. 558 340 613
http://www.jablunkov.cz/informace/clenove.html

MS kraj

Jiříkov

Výbor pro národnostní menšiny

kontaktní osoba: Vladislav Michalík

Jiříkov 85
793 51  Jiříkov
tel. 554 295 119
http://jirikov.obec.cz/
ou.jirikov@tiscali.cz

MS kraj

Jaroměř -Josefov

Komise pro národnostní menšiny

předseda: Rudolf Polák

členové: Ancika Poláková, Naďa Králová, Milan Janičo, Ing. Jiřina Jelínková, Mgr. Miroslava Kaiserová, Bartoloměj Kotlár

náměstí ČSA 16
551 01 Jaroměř
tel.: 491 847 111
fax: 491 810 292
                
http://www.jaromer-josefov.cz/organy/?iMenu=104

KV kraj

Karviná

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Tomáš Galik

členové: Mgr. Jadwiga Palowská, Mgr. Wilma Krňávková, Zdeněk Ferenc, Takis Mesochoridis, Eduard Strzelec 

Fryštátská 72/1
733 24 Karviná
tel. 696 387 111
http://www.karvina.org/
podatelna@karvina.org

MS kraj

Brno MČ Kohoutovice

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Jiří Daněk

členové: Věra Neumanová, MUDr. Amadeus Sobotka, Mgr. Stanslav Tetur

Bašného 36
623 00 Brno
tel. 547 130 511
http://www.kohoutovice.cz

JM kraj

Komorní Lhotka

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Stanislav Sniegoň

členové: Ondřej Michalík, Jana Janiczková, Jan Sameljak

Komorní Lhotka čp. 27
739 54 Komorní Lhotka
tel. 558 694 496
ou-komornilhotka@iol.cz

MS kraj

Košařiska

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Adam Sikora

členové: Marie Martynková, Ladislav Buda

p. Milíkov
739 81 Košařiska
tel. 724 096 128

MS kraj

Krásno

Výbor pro národnostní menšiny

kontaktní osoba: p. Fenkl

Rudé armády 1
357 47  Krásno
tel. 352 688 140

KV kraj

Milíkov

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Stanislav Kantor

členové: Ryszard Staszowski, Eva Kawuloková

Milíkov č. 200
739 81 Milíkov
tel. 558 362 941
http://www.obecmilikov.cz/text/vybory.htm
ou.milikov@worldonline.cz

MS kraj

Mosty u Jablunkova

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Ervín Turek

členové: Stanislav Mucha, Marcel Svoboda

Mosty u Jablunkova č. 800
739 98 Mosty u Jablunkova
tel. 558 367 349
http://www.mostyujablunkova.cz/
ObecMostyuJ@iol.cz

MS kraj

Návsí

Výbor pro národnostní menšiny

předsedkyně: Anna Sikorová

členové: Michaela Klusová, MUDr. Vladislav Trombik, Marian Waszut, Halina Koudelková

Návsí č. 327
739 91 Návsí
tel. 558 358 922
http://www.navsi.cz/
ou.navsi@worldonline.cz

MS kraj

Nýdek

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Adam Milerski

členové: Pavel Szymeczek, Josef Szymeczek

Nýdek č. 281
739 96 Nýdek
tel. 558 356 216
http://www.nydek.cz/
nydek@volny.cz

MS kraj

Petrovice u Karviné

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Eva Podstawková

členové: Ondřej Trzaskalik, Hana Stařičná

Petrovice u Karviné č. 251
735 72 Petrovice u Karviné
tel. 596 361 052
http://www.petroviceuk.cz/
oupetr@rkka.cz

MS kraj

Písečná

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Marie Nieslaniková

členové: Bc. David Ćmiel, Alicja Jachnická

Písečná 42
739 91 Písečná
558 359 825
http://www.pisecna.cz/
starosta@pisecna.cz

MS kraj

Písek

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Karel Michalík

739 84  Písek

MS kraj

Praha 5

Komise etnická

předsedkyně: Eva Kalhousová

členové: PhDr. Jaroslava Hlavsová, Herbert Heissler, Mgr. Lubica Riedlbauchová, Monika Demeterová, Mgr. Anna Grušová, Jiří Kratochvíl, Zdeněk Telvák, Božena Virágová, Mgr. Daniel Hovorka

Štefánikova 13, 15
150 22 Praha 5 - Smíchov
http://www.praha5.cz/
podatelna@praha5.cz

MS kraj

Ropice

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Pavel Wania

členové: Danuta Adamusová, Emílie Fajčáková

739 55  Ropice
tel. 558 735 165
http://stonavka.cz/ropice/
ouropice@volny.cz

MS kraj

Řeka

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Oldřich Maj

členové: Tomáš Tomeczek, Ondřej Brzežek

pošta Smilovice
739 55 Řeka
tel. 558 694 652
obec_reka@iol.cz  http://www.stonavka.cz/reka/zastupitelstvo.php?obec=5

MS kraj

Rudná pod Pradědem

Výbor pro národnostní menšiny

kontaktní osoba: Michal Dani

Stará Rudná 89
793 35  Rudná pod Pradědem
tel. 554 737 041
http://www.cbox.obecrudna.cz/
rudna_pod_pradedem@oku-br.cz

MS kraj

Stará Ves

Výbor pro národnostní menšiny

kontaktní osoba: Ing. Ivo Chlup

Dlouhá 287
793 43  Stará Ves
tel. 554 523 545
http://www.rymarovsko.cz/
stara.ves@seznam.cz

MS kraj

Smilovice

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Vladislav Niemczyk

členové: Anna Kowalczyková

739 55 Smilovice
tel. 558 694 522
http://stonavka.cz/smilovice/
obec.smilovice@netron.cz

MS kraj

Stonava

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Ing. Ladislav Jelen

členové: PaedDr. Henryka Žabińská, Bronislav Bystroň, Ing. Měčislav Pribula, Ing. Karol Recmanik

Stonava č.730
735 34 Stonava
tel. 596 422 006
http://www.stonava.cz/
obec@stonava.cz

MS kraj

Střítež

Výbor pro národnostní menšiny

předsedkyně: Jarmila Ćmielová

členové: Měčislav Zawadski, Helena Karczmarczyková

739 59 Střítež
tel. 558 694 974
ou-stritez@telecom.cz

MS kraj

Těrlicko

Výbor pro národnostní menšiny

předsedkyně: Mgr. Barbara Davidová

členové: Žofie Włosoková, Irena Onderková, Jan Przywara, Hedvika Sperlingová, Marian Farnik, Tadeáš Parzyk

Horní Těrlicko 474
735 42 Těrlicko
tel. 596 423 087
http://www.terlicko.cz/
ou@terlicko.cz

MS kraj

Třanovice

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Vítězslav Hus

členové: Ing. Břetislav Korč, Anděla Živná

Třanovice 250
739 93 Třanovice
tel. 558 385 122
http://stonavka.cz/
tranovice@iol.cz

MS kraj

Třinec

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Ing. Gustav Pilch

členové: Mgr. Kazimír Cieslar, Anastasis Pomakáš, Ing. Zdena Samková, Ing. Roman Suchanek, Ing. Wilhelm Zmelty, Libuše Čarvašová

Jablunkovská 160
739 61 Třinec
tel. 558 385 122
http://www.trinecko.cz/meu/komise/vybory.php?co=r        sekretariat@trinecko.cz

MS kraj

Vejprty

Výbor pro národnostrní menšiny

předsedkyně: Mgr. Oldřiška Šifferová

členové: Robert Lienert

Tylova 870
431 91  Vejprty
tel. 474 386 116
http://www.vejprty.cz/
mesto@vejprty.cz

ÚST kraj

Vělopolí

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Magdalena Krzywoňová

členové: Mgr. Krystyna Rusnoková, Jana Sábelová

pošta Střítež
739 59 Vělopolí
tel. 658 694 359
obec_velopoli@iol.cz http://www.stonavka.cz/velopoli/zastupitelstvo.php?obec=9

MS kraj

Vendryně

Výbor pro národnostní menšiny

předseda: Bohuslav Raszka

členové: Ing. Marek Łakota, Jiřna Motyková, Anna Turoňová, Ing. Bronislav Zawada

Vendryně 500
739 94 Vendryně
tel. 659 350 347
http://www.vendryne.cz/
obec@vendryne.cz

MS kraj

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter