Koordinace a spolupráce

27. 9. 201717:23

Národní konference Hazardní hraní v České republice v roce 2017

3. října 2017 se v Praze uskutečnila národní konference Hazardní hraní v České republice v roce 2017, kterou pořádal sekretariát Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky (RVKPP) ve spolupráci s Ministerstvem financí ČR. Národní konferenci udělil záštitu předseda vlády ČR a předseda RVKPP pan Mgr. Bohuslav Sobotka.

V rámci národní konference zazněly příspěvky o sociálních, zdravotních a ekonomických dopadech hazardního hraní v ČR. Národní koordinátor pro protidrogovou politiku Jindřich Vobořil prezentoval negativní sociální dopady hazardního hraní a návrhy opatření. Na konferenci vystoupili, mimo předních odborníků v oboru adiktologie, také náměstek ministra financí Ondřej Závodský a náměstek pro řízení sekce Legislativní rady vlády ÚV ČR Jan Kněžínek.

Národní konference se zaměřila především na témata:


Více informací o průběhu konference naleznete v přiloženém zápisu z konference. V příloze článku jsou také prezentace řečníků.

Se svými případnými dotazy se můžete obracet na zaměstnance sekretariátu RVKPP Mgr. Tomáše Vlacha (email: vlach.tomas@vlada.cz nebo tel.: 296 153 276).