Vláda Lubomíra Štrougala VI. (21.04.1988-12.10.1988)

29. 8. 2007 9:20

Přehled členů vlády

Lubomír Štrougal - předseda vlády ČSSR
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988) životopis

Rudolf Rohlíček - 1. místopředseda vlády
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Ladislav Adamec - místopředseda vlády
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Peter Colotka - místopředseda vlády
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Matej Lúčan - místopředseda vlády
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Jaromír Obzina - místopředseda vlády
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Svatopluk Potáč - místopředseda vlády
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Bohuslav Chňoupek - ministr zahraničních věcí
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Milán Václavík - ministr národní obrany
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Vratislav Vajnar - ministr vnitra
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Vladimír Blažek - ministr dopravy a spojů
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Jaromír Žák - ministr financí
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Ladislav Gerle - ministr hutnictví, strojírenství a elektrotechniky
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Vlastimil Ehrenberger - ministr paliv a energetiky
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Miloslav Boďa - ministr práce a sociálních věcí
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Jan Štěrba - ministr zahraničního obchodu
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Miroslav Toman - ministr zemědělství a výživy
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Pavel Hrivnák - ministr pověřený řízením Federálního cenového úřadu
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

František Ondřich - předseda Výboru lidové kontroly ČSSR
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Jaromír Obzina - předseda Státní komise pro vědeckotechnický a investiční rozvoj
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Svatopluk Potáč - předseda Státní plánovací komise
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

Marián Čalfa - ministr bez portfeje
(21. 4. 1988 - 11. 10. 1988)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty