Vláda Oldřicha Černíka II. (01.01.1969-29.09.1969)

29. 8. 2007 9:23

Přehled členů vlády

Oldřich Černík - předseda vlády
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969) životopis

Peter Colotka - místopředseda vlády
(1. 1. 1969 - 30. 1. 1969)

Samuel Falťan - místopředseda vlády
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

František Hamouz - místopředseda vlády
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Václav Valeš - místopředseda vlády
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Karol Laco - místopředseda vlády
(30. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Ján Marko - ministr zahraničních věcí
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Martin Dzúr - ministr národní obrany
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Jan Pelnář - ministr vnitra
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

František Vlasák - ministr plánování
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Bohumil Sucharda - ministr financí
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Ján Tabaček - ministr zahraničního obchodu
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Michal Štanceľ - ministr práce a sociálních věcí
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Jiří Typolt - ministr - předseda Výboru pro ceny
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Miloslav Hruškovič - ministr - předseda Výboru pro technický a investiční rozvoj
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Josef Krejčí - ministr - předseda Výboru pro průmysl
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Koloman Boďa - ministr - předseda Výboru pro zemědělství a výživu
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

František Řehák - ministr - předseda Výboru pro dopravu
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Jaroslav Havelka - ministr - předseda Výboru pro tisk a informace
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Milan Smolka - ministr - předseda Výboru pro pošty a telekomunikace
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Bohuslav Kučera - ministr bez portfeje
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Jan Pauly - ministr bez portfeje
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Václav Pleskot - státní tajemník v ministerstvu zahraničních věcí
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Ján Majer - státní tajemník v ministerstvu vnitra
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Ján Kraus - státní tajemník v ministerstvu plánování
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Jozef Gajdošík - státní tajemník v ministerstvu financí
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Ludvík Úbl - státní tajemník v ministerstvu zahraničního obchodu
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Vlasta Brablcová - státní tajemník v ministerstvu práce a sociálních věcí
(1. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

Václav Dvořák - státní tajemník v ministerstvu národní obrany
(16. 1. 1969 - 27. 9. 1969)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter

Připojené dokumenty