Vláda Stanislava Rázla (08.01.1969 - 29.09.1969)

29. 8. 2007 11:17

Přehled členů vlády

Stanislav Rázl - předseda vlády ČSR
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969) životopis

Antonín Červinka - místopředseda vlády
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Ladislav Adamec - místopředseda vlády
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Drahomír Dvořák - ministr plánování
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Leopold Lér - ministr financí
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

František Toman - ministr práce a sociálních věcí
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Karel Lőbl - ministr výstavby a techniky
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Vilibald Bezdíček - ministr školství
(8. 1. 1969 - 27. 8. 1969)

Jaromír Hrbek - ministr školství
(27. 8. 1969 - 29. 9. 1969)

Miroslav Galuška - ministr kultury
(8. 1. 1969 - 10. 7. 1969)

Miloslav Brůžek - ministr kultury
(10. 7. 1969 - 29. 9. 1969)

Emanuel Bosák - ministr pro mládež a tělovýchovu
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Vladislav Vlček - ministr zdravotnictví
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Václav Hrabal - ministr spravedlnosti
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Josef Grősser - ministr vnitra
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

František Čihák - ministr průmyslu
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

František Toman - ministr stavebnictví
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Josef Černý - ministr zemědělství a výživy
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Ladislav Hruzík - ministr lesního a vodního hospodářství
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Josef Starý - ministr dopravy
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Růžena Urbánková - ministr pošt a telekomunikací
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

Miloslav Kohoutek - ministr obchodu
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

František Jaška - ministr bez portfeje
(8. 1. 1969 - 29. 9. 1969)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter