Vláda Petera Colotky II. (04.11.1976 - 18.06.1981)

29. 8. 2007 11:17

Přehled členů vlády

Peter Colotka - předseda vlády SSR
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981) životopis

Július Hanus - místopředseda vlády
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Ján Gregor - místopředseda vlády
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Karol Martinka - místopředseda vlády
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

František Mišeje - ministr financí
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Alojz Kusalík - ministr průmyslu
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Ján Janovic - ministr zemědělství a výživy
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Václav Vačok - ministr výstavby a techniky
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Dezider Kroscány - ministr práce a sociálních věcí
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Štefan Lazar - ministr vnitra
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Dezider Goga - ministr obchodu
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Ján Bróska - ministr stavebnictví
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Vladimír Margetin - ministr lesního a vodního hospodářství
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Emil Matejiček - ministr zdravotnictví
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Juraj Buša - ministr školství
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Miroslav Válek - ministr kultury
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Pavol Király - ministr spravedlnosti
(4. 11. 1976 - 18. 6. 1981)

Ján Paško - předseda Výboru lidové kontroly
(4. 11. 1976 - 27. 2. 1978)

Štefan Ferenczi - předseda Výboru lidové kontroly
(23. 3. 1978 - 18. 6. 1981)

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter