Dokumenty 31 až 35 z 35

23. 1. 2015

Kulatý stůl Priority rozvoje pro Českou republiku v kontextu vyjednávání o Cílech udržitelného rozvoje

Pod záštitou Rady vlády pro udržitelný rozvoj se ve čtvrtek 22. ledna ve Strakově akademii u kulatého stolu sešly téměř čtyři desítky zástupců a zástupkyň veřejného, soukromého a občanského sektoru. Cílem akce bylo diskutovat o formulaci priorit pro udržitelný rozvoj České republiky. Všechny sektory se shodly na potřebě určit směřování České republiky v následujících 10-15 letech. Vyjádřily zájem o partnerství a podílení se na tomto procesu.

celý text zprávy

21. 11. 2014

Fórum udržitelného rozvoje

Letošní fórum bude věnováno udržitelnému rozvoji jako novému globálnímu rozvojovému rámci. Úvodním projevem o pozici a perspektivách České republiky jej zahájí premiér Bohuslav Sobotka, který z titulu své funkce předsedá Radě vlády pro udržitelný rozvoj. Jako hlavní hosté a key-note speakeři vystoupí Simon Upton, ředitel Direktorátu OECD pro životní prostředí, a ministr životního prostředí Richard Brabec.

celý text zprávy

30. 9. 2014

Seminář Finanční spoluúčast zaměstnanců jako faktor udržitelného podnikání – zkušenosti z Baskicka a jak je využít v České republice

Rada vlády pro udržitelný rozvoj vás srdečně zve na kulatý stůl pod záštitou PhDr. Vladimíra Špidly, který se koná v úterý 14. října 2014 od 16.00 na Úřadu vlády, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1.

celý text zprávy

5. 9. 2014

Poprvé zasedala znovuobnovená Rada vlády pro udržitelný rozvoj

Ve Strakově akademii se ve čtvrtek 4. září 2014 uskutečnilo první zasedání znovuobnovené Rady vlády pro udržitelný rozvoj. Hlavními body jednání bylo ustanovení expertních výborů a transformace činnost orgánu.

celý text zprávy

Dokumenty 31 až 35 z 35