Aktuálně

Dokumenty 1 až 10 z 174

16. 8. 2017

Dvoutýdenní veřejné konzultace k průběžné sebehodnotící zprávě OGP

Ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu zahájil dne 15. srpna 2017 veřejné konzultace k materiálu Průběžné sebehodnotící zprávy Akčního plánu České republiky Partnerství pro otevřené vládnutí na období let 2016 až 2018. Materiál se nachází ve fázi připomínkového řízení a je veřejnosti dostupný na webových stránkách www.korupce.cz.

celý text zprávy

28. 7. 2017

Legislativní rada vlády doporučila schválit návrh zákona o podmínkách podnikání v cestovním ruchu

Ve čtvrtek 27. července se v budově Úřadu vlády konalo zasedání Legislativní rady vlády ČR (LRV) pod vedením jejího předsedy, ministra pro lidská práva a legislativu Jana Chvojky. LRV měla na programu dva body. Z toho:

celý text zprávy

26. 7. 2017

Ministr Jan Chvojka: Koncept občanského vzdělávání předložíme v září

Dnes se v Lichtenštejnském paláci v Praze uskutečnila veřejná konzultace k základnímu rámci občanského vzdělávání. Účastnilo se jí na 80 odborníků z řad veřejné správy, školství a vzdělávacích institucí.

celý text zprávy

20. 7. 2017

Avízo: Ministr Chvojka předloží vládě devět materiálů

Na jednání vlády v pondělí 24. července ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jan Chvojka předloží:

celý text zprávy

10. 7. 2017

Vláda schválila hlavní oblasti dotační politiky vůči nestátním neziskovým organizacím

Materiál na jednání vlády předložil ministr a předseda Rady vlády pro nestátní neziskové organizace Jan Chvojka. Hlavní oblasti státní dotační politiky vůči nestátním neziskovým organizacím stanovuje vláda každoročně od roku 2000 na následující rozpočtové období na návrh předsedy Rady.

celý text zprávy

7. 7. 2017

Avízo: Vláda projedná hlavní oblasti dotační politiky vůči nestátním neziskovým organizacím

Materiál předloží v pondělí 10. července ministr a předseda Rady vlády pro nestátní neziskové organizace Jan Chvojka. Hlavní oblasti státní dotační politiky vůči nestátním neziskovým organizacím stanovuje vláda každoročně od roku 2000 na následující rozpočtové období na návrh předsedy Rady.

celý text zprávy

Dokumenty 1 až 10 z 174