Aktuálně

Dokumenty 1 až 10 z 157

22. 6. 2017

Avízo: Ministr Chvojka se zúčastní pietní vzpomínky k 75. výročí vyhlazení obce Ležáky

V neděli 25. června se ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jan Chvojka zúčastní pietní vzpomínky k 75. výročí vyhlazení osady Ležáky.

celý text zprávy

13. 6. 2017

Avízo: Vláda se seznámí se situací národnostních menšin v ČR

Zprávu za rok 2016 a další čtyři dokumenty předloží na jednání vlády ve středu 14. června ministr Jan Chvojka.

celý text zprávy

5. 6. 2017

Vláda podpořila změny v zákoně o registru smluv

Komplikace vzniklé se zveřejňováním smluv v registru odstraní vládou schválený poslanecký návrh novely o registru smluv. Předpokladem je, že zákon projedná sněmovna v režimu zrychleného čtení, tedy tak, aby s ním sněmovna vyslovila souhlas již v prvním čtení.

celý text zprávy

5. 6. 2017

Avízo: Ministr Jan Chvojka zahájí jednání Rady vlády pro lidská práva

V úterý 6. června od 10.00 proběhne v budově Úřadu vlády ČR další zasedání Rady vlády ČR pro lidská práva (Rada). Jednání zahájí její předseda, ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu Jan Chvojka.

celý text zprávy

5. 6. 2017

Ministr Chvojka předložil vládě čtyři materiály

Na jednání vlády v pondělí 5. června předložil ministr Jan Chvojka jeden poslanecký návrh a tři nelegislativní materiály.

celý text zprávy

2. 6. 2017

Vzdělaní Romové mají budoucnost

Dnešní neformální setkání romských studentů středních škol a vyšších odborných škol s donory Romea o. p. s. navštívil i náměstek ministra pro lidská práva David Beňák. Romea poskytuje stipendia, stáže a mentoring podpořeným studentům. Jenom v letošním roce si o stipendium zažádalo 110 studentů, z nich bylo podpořeno šedesát.

celý text zprávy

Dokumenty 1 až 10 z 157