Aktuálně

Dokumenty 1 až 10 z 192

12. 10. 2017

Vláda dnes schválila Průběžnou sebehodnotící zprávu Akčního plánu ČR Partnerství pro otevřené vládnutí na období 2016 až 2018

Vláda České republiky schválila dne 11. října 2017 Průběžnou sebehodnotící zprávu Akčního plánu ČR Partnerství pro otevřené vládnutí na období let 2016 až 2018. Jde o první hodnotící zprávu, která informuje o stavu plnění jednotlivých závazků přijatých ve třetím akčním plánu k iniciativě Partnerství pro otevřené vládnutí.

celý text zprávy

3. 10. 2017

Beňák: Připomínat si chyby z minulosti předchází vzniku nových stereotypů

Náměstek ministra pro lidská práva David Beňák dnes ocenil umístěné v soutěži Úřad roku "Půl na půl" - respekt k rovným příležitostem. Zhodnotil stav vyváženosti a slaďování profesního a rodinného života ve státní správě, která by měla být příkladem pozitivních změn pro ostatní zaměstnavatele.

celý text zprávy

27. 9. 2017

Ministr Chvojka vítá diskusi o požadavcích sluchově postižených

V budově Úřadu vlády proběhlo v úterý 26. září jednání Odborné skupiny Vládního výboru pro zdravotně postižené občany. Zástupci Asociace organizací neslyšících, nedoslýchavých a jejich přátel (ASNEP) v čele s prezidentkou Pavlínou Spilkovou a jejími kolegy na schůzi prezentovali obecné potřeby osob se sluchovým postižením.

celý text zprávy

26. 9. 2017

Konference Chudoba a sociální vyloučení pod záštitou ministra Chvojky

V Jihlavě se v úterý 26. září uskutečnila odborná konference Chudoba a sociální vyloučení - příčiny, rizika a možnosti řešení dopadu. Ministra Jana Chvojku zastupovali náměstci David Beňák a Petr Krčál.

celý text zprávy

22. 9. 2017

Avízo: Etická komise předá dekrety oceněným účastníkům třetího odboje

V úterý dne 26. září 2017 od 13.00 se v budově Úřadu vlády ČR, Strakově akademii, uskuteční slavnostní předání pamětních dekretů a odznaků účastníkům odboje a odporu proti komunismu oceněným Etickou komisí České republiky pro ocenění účastníků odboje a odporu proti komunismu (dále jen „Etická komise“).

celý text zprávy

22. 9. 2017

Ministr Chvojka: Chování advokáta ovlivňuje důvěru veřejnosti v celý právní řád

V pátek 22. září zahájil ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu 7. sněm České advokátní komory v Praze. Ve svém projevu se zaměřil zejména na důležitost advokacie jako právní profese.

celý text zprávy

Dokumenty 1 až 10 z 192