Aktuálně

Dokumenty 1 až 10 z 184

22. 9. 2017

Avízo: Etická komise předá dekrety oceněným účastníkům třetího odboje

V úterý dne 26. září 2017 od 13.00 se v budově Úřadu vlády ČR, Strakově akademii, uskuteční slavnostní předání pamětních dekretů a odznaků účastníkům odboje a odporu proti komunismu oceněným Etickou komisí České republiky pro ocenění účastníků odboje a odporu proti komunismu (dále jen „Etická komise“).

celý text zprávy

22. 9. 2017

Ministr Chvojka: Chování advokáta ovlivňuje důvěru veřejnosti v celý právní řád

V pátek 22. září zahájil ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu 7. sněm České advokátní komory v Praze. Ve svém projevu se zaměřil zejména na důležitost advokacie jako právní profese.

celý text zprávy

18. 9. 2017

Památník Hodonín u Kunštátu bude spravovat Muzeum romské kultury

Vláda dnes schválila záměr převedení hospodaření s areálem Památníku Hodonín u Kunštátu z Národního pedagogického muzea a knihovny J. A. Komenského na Muzeum romské kultury.

celý text zprávy

8. 9. 2017

Jan Chvojka: Posílili jsme práva našich občanů v Evropské unii

Poslanecká sněmovna dnes na návrh ministra Jana Chvojky schválila vládní návrh novely antidiskriminačního zákona. Novela výrazně přispěje k lepší ochraně českých občanů, kteří pracují v zemích Evropské unie, a poskytne větší ochranu lidem z EU, kteří pracují u nás.

celý text zprávy

5. 9. 2017

Zástupci Bosny a Hercegoviny načerpají v ČR zkušenosti s menšinami

Náměstek ministra pro lidská práva David Beňák a vedoucí kanceláře Rady vlády pro záležitosti romské menšiny a sekretariátu Rady vlády pro národnostní menšiny Martin Martínek dnes přijali delegaci Rady národnostních menšin republiky Bosny a Hercegoviny vedenou předsedou Tihomirem Knežičekem.

celý text zprávy

23. 8. 2017

Jan Chvojka: Lidská práva jsou pro všechny

Komentář ministra Jana Chvojky k bilanční schůzce s premiérem Bohuslavem Sobotkou

celý text zprávy

Dokumenty 1 až 10 z 184