Nabídka zaměstnání

21. 6. 2022 12:27

Úřad vlády ČR – hledá referenta/referentku do Odboru Kabinetu místopředsedy vlády pro digitalizaci pro oblast PR, komunikace a produkce

pracovní poměr na dobu neurčitou

Odbor Kabinetu místopředsedy vlády pro digitalizaci při Úřadu vlády ČR hledá referenta/referentku pro posílení agendy PR, komunikace a produkční činnosti. Hledáme kolegyni či kolegu pro oblast komunikace, marketingu a kreativy, který se bude zároveň podílet na práci produkčního charakteru. Uvítáme spolehlivou kolegyni či kolegu s aktivním přístupem ke spolupráci a ochotného učit se novým věcem.

Náplň práce:

  • podílení se na chodu komunikace a produkce v Odboru Kabinetu místopředsedy vlády pro digitalizaci,
  • spolupráce při tvorbě obsahu pro sociální sítě a správě profilů,
  • spolupráce při komunikaci s médii a zajišťování mediálních výstupů,
  • návrh a tvorba textů marketingových a propagačních materiálů, prezentací, odborných podkladů, propagačních materiálů apod.,
  • produkce a organizace akcí (konference, workshopy, tiskové konference, kulaté stoly apod.).

Požadujeme:

  • zkušenosti z oblasti PR, marketingové komunikace a produkce,
  • výborná znalost českého jazyka, bezchybná gramatika a dobré stylistické schopnosti, zkušenost s redakční prací (tvorba článků či obsahu pro sociální sítě a web) výhodou,
  • znalost nástrojů on-line marketingové komunikace a digitálního marketingu (e-mail marketing, content marketing, SEO, Google Analytics a dalších) výhodou,
  • komunikační a prezentační dovednosti na vysoké úrovni,
  • dobrá znalost anglického jazyka odpovídající úrovni B2.

Nabízíme:

  • pracovní poměr na dobu neurčitou,
  • platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů (13. platová třída),
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního volna ročně,
  • pružná pracovní doba,
  • příspěvky z FKSP na penzijní či životní pojištění, vzdělávání nebo sportovní aktivity, příspěvek na stravování,
  • nástup dle dohody.

V případě zájmu zašlete, prosím, svůj strukturovaný životopis a motivační dopis (v rozsahu max. jedné normostrany) nejpozději do 30. června 2022 na e-mail: zatorska.lenka@vlada.cz; do předmětu uveďte: „PR manažer/ka a produkční“.

Po vyhodnocení zaslaných podkladů budou nejúspěšnější uchazečky a uchazeči pozváni k ústním pohovorům, které proběhnou na začátku července 2022 na Úřadu vlády ČR.

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter