Nabídka zaměstnání

30. 11. 2021 12:33

Úřad vlády ČR přijme do nového provozu Oddělení stravovacích služeb kolegu/kolegyni na pozici kuchař

pracovní poměr na dobu neurčitou

Hledáme aktivního kolegu/kolegyni, kteří jsou připraveni aktivně spolupracovat při zavedení nového gastroprovozu, nastartování nového a lákavého menu a zároveň úspěšně zvládnout denní chod kuchyně.

Pracovní náplň:

  • samostatná denní příprava teplých i studených jídel
  • plánování jídelního lístku a objednávek
  • zpracování nových receptur jídel
  • podíl na přípravě cenových kalkulací
  • podíl na přípravě vládních reprezentačních akcí
  • znalost základních předpisů HACCP, BOZP a jejich dodržování

Požadujeme:

  • vzdělání v oboru gastronomie
  • minimálně 5 let prokazatelné praxe
  • velmi dobrou zkušenost s českou i světovou kuchyní
  • znalost při tvorbě receptur a kalkulací s důrazem na efektivní spotřebu surovin
  • zájem o nové trendy v oboru gastronomie
  • samostatnost a proaktivní přístup, požadavek na preciznost a čistotu
  • praktickou znalost inventarizací
  • příjemné vystupování a pracovní flexibilitu

Nabízíme:

  • příjemnou práci v dynamickém prostředí pro prestižního zaměstnavatele
  • platové ohodnocení dle nařízení vlády č. 341/2017 Sb., o platových poměrech zaměstnanců ve veřejných službách a správě, ve znění pozdějších předpisů, 7. platová třída
  • 5 týdnů dovolené, 5 dnů osobního volna
  • příspěvek FKSP na penzijní či životní pojištění, vzdělávání nebo sportovní aktivity
  • příspěvek na stravování
  • pracovní poměr na dobu na dobu neurčitou
  • pracoviště v centru Prahy, možnost parkování
  • předpokládaný nástup prosinec na DPČ, od ledna 2022 na pracovní poměr.

Kontakt:

V případě Vašeho zájmu zašlete krátký motivační dopis a strukturovaný životopis (s kontaktem na reference) na email: hellmannova.dagmar@vlada.cz do 31.12.2021.

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter