Vláda Bohuslava Sobotky (29.01.2014 - 13.12.2017)

Mgr. Bohuslav Sobotka

Bohuslav SobotkaOd 29. ledna 2014 předseda vlády České republiky, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Bohuslava Sobotky

Mgr. Richard Brabec

Richard BrabecOd 24. května 2017 1. místopředseda vlády a od 29. ledna 2014 ministr životního prostředí, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Richarda Brabce

Ing. Andrej Babiš

Andrej BabišOd 29. ledna 2014 do 24. května 2017 1. místopředseda vlády pro ekonomiku a ministr financí.
Životopis Andreje Babiše

MVDr. Pavel Bělobrádek, Ph.D., MPA

Pavel BělobrádekOd 29. ledna 2014 místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Pavla Bělobrádka

PhDr. Lubomír Zaorálek

Lubomír ZaorálekOd 29. ledna 2014 ministr zahraničních věcí, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Lubomíra Zaorálka

MgA. Martin Stropnický

Martin StropnickýOd 29. ledna 2014 ministr obrany, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Martina Stropnického

Milan Chovanec

Milan ChovanecOd 29. ledna 2014 ministr vnitra, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Milana Chovance

Ing. Ivan Pilný

Ivan PilnýOd 24. května 2017 ministr financí, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Ivana Pilného

Ing. Jiří Havlíček, MBA

Jiří HavlíčekOd 4. dubna 2017 ministr průmyslu a obchodu, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Jiřího Havlíčka

Ing. Jan Mládek

Jan MládekOd 29. ledna 2014 do 28. února 2017 ministr průmyslu a obchodu.
Životopis Jana Mládka

JUDr. Robert Pelikán, Ph.D.

Robert PelikánOd 1. března 2015 ministr spravedlnosti, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Roberta Pelikána

Prof. JUDr. Helena Válková

Helena VálkováOd 29. ledna 2014 do 1. března 2015 ministryně spravedlnosti.
Životopis Heleny Válkové

Mgr. Michaela Marksová

Michaela Marksová-TominováOd 29. ledna 2014 ministryně práce a sociálních věcí, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Michaely Marksové

Ing. Dan Ťok

Dan ŤokOd 13. listopadu 2014 ministr dopravy, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Dana Ťoka

Ing. Antonín Prachař

Antonín PrachařOd 29. ledna 2014 do 13. listopadu 2014, kdy podal rezignaci vykonával funkci ministra dopravy.
Životopis Antonína Prachaře

Ing. Marian Jurečka

Marian JurečkaOd 29. ledna 2014 ministr zemědělství, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Mariana Jurečky

JUDr. Ing. Miloslav Ludvík, MBA

Miloslav LudvíkOd 30. listopadu 2016 ministr zdravotnictví, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Miloslava Ludvíka

MUDr. Svatopluk Němeček, MBA

Svatopluk NěmečekOd 29. ledna 2014 do 30. listopadu 2016 ministr zdravotnictví.
Životopis Svatopluka Němečka

Prof. PhDr. Stanislav Štech, CSc.

Stanislav ŠtechOd 21. června 2017 ministr školství, mládeže a tělovýchovy, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Stanislava Štecha

Mgr. Kateřina Valachová, Ph.D.

Kateřina Valachová (Zdroj: Jana Stachová)Od 5. června 2015 do 21. června 2017 ministryně školství, mládeže a tělovýchovy.
Životopis Kateřiny Valachové 

PhDr. Marcel Chládek, MBA

Marcel ChládekOd 29. ledna 2014 do 5. června 2015 ministr školství, mládeže a tělovýchovy.
Životopis Marcela Chládka

Ing. Karla Šlechtová

Karla ŠlechtováOd 3. října 2014 ministryně pro místní rozvoj, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Karly Šlechtové

Mgr. et Mgr. Věra Jourová

Věra JourováOd 29. ledna 2014 do 3. října 2014 ministryně pro místní rozvoj.
Životopis Věry Jourové

Mgr. Daniel Herman

Daniel HermanOd 29. ledna 2014 ministr kultury, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Daniela Hermana

JUDr. Jan Chvojka

Jan ChvojkaOd 30. listopadu 2016 ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu, od 5. do 13. prosince 2017 v demisi.
Životopis Jana Chvojky

Mgr. Jiří Dienstbier

Jiří DienstbierOd 29. ledna 2014 do 30. listopadu 2016 ministr pro lidská práva, rovné příležitosti a legislativu.
Životopis Jiřího Dienstbiera