Vláda Jiřího Rusnoka (10.07.2013 - 29.01.2014)

Ing. Jiří Rusnok

Ing. Jiří RusnokOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 předseda vlády v demisi.
Od 25. června do 13. srpna 2013 předseda vlády ČR.
Životopis Jiřího Rusnoka


Ing. Jan Fischer, CSc.

Ing. Jan Fischer, CSc.Od 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 1. místopředseda vlády, ministr financí v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 1. místopředseda vlády, ministr financí.
Životopis Jana Fischera

Ing. Martin Pecina

Martin PecinaOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 místopředseda vlády, ministr vnitra v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 místopředseda vlády, ministr vnitra.
Životopis Martina Peciny

PhDr. Jan Kohout

PhDr. Jan KohoutOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr zahraničních věcí v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr zahraničních věcí.
Životopis Jana Kohouta

Ing. Vlastimil Picek

Ing. Vlastimil PicekOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr obrany v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr obrany.
Životopis Vlastimila Picka

Mgr. Marie Benešová

Mgr. Marie BenešováOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministryně spravedlnosti v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministryně spravedlnosti.
Životopis Marie Benešové

Ing. František Koníček

Ing. František KoníčekOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr práce a sociálních věcí v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr práce a sociálních věcí.
Životopis Františka Koníčka

Doc. Ing. Jiří Cieńciała, CSc.

doc. Ing. Jiří Cieńciała, CSc.Od 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr průmyslu a obchodu v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr průmyslu a obchodu.
Životopis Jiřího Cieńciały

MUDr. Martin Holcát, MBA

MUDr. Martin Holcát, MBAOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr zdravotnictví v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr zdravotnictví.
Životopis Martina Holcáta

Prof. RNDr. Dalibor Štys, CSc.

Prof. RNDr. Dalibor Štys, CSc.Od 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr školství, mládeže a tělovýchovy v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr školství, mládeže a tělovýchovy.
Životopis Dalibora Štyse

Ing. Miroslav Toman, CSc.

Ing. Miroslav Toman, CSc.Od 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr zemědělství v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr zemědělství.
Životopis Miroslava Tomana

Bc. Zdeněk Žák

Bc. Zdeněk ŽákOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr dopravy v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr dopravy.
Životopis Zdeňka Žáka

Mgr. František Lukl, MPA

Mgr. František Lukl, MPAOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr pro místní rozvoj v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr pro místní rozvoj.
Životopis Františka Lukla

Mgr. Tomáš Jan Podivínský

Mgr. Tomáš Jan PodivínskýOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr životního prostředí v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr životního prostředí.
Životopis Tomáše Jana Podivínského

Mgr. Jiří Balvín

Mgr. Jiří BalvínOd 13. srpna 2013 do 29. ledna 2014 ministr kultury v demisi.
Od 10. července 2013 do 13. srpna 2013 ministr kultury.
Životopis Jiřího Balvína