II. vláda Andreje Babiše (27.6.2018-trvá)

Na této stránce naleznete seznam ministrů, kteří již ve druhé vládě Andreje Babiše nepůsobí.

Mgr. et Mgr. Adam Vojtěch

Adam VojtěchOd 27. června 2018 do 21. září 2020 ministr zdravotnictví.
Životopis Adama Vojtěcha.

prof. MUDr. Roman Prymula, CSc., Ph.D.

Roman PrymulaOd 21. září do 29. října 2020 ministr zdravotnictví.
Životopis Romana Prymuly.

Doc. MUDr. Jan Blatný, Ph.D.

Jan BlatnýOd 29. října 2020 do 7. dubna 2021 ministr zdravotnictví.
Životopis Jana Blatného.

Mgr. Tomáš Petříček, Ph.D.

Tomáš PetříčekOd 16. října 2018 do 12. dubna 2021 ministr zahraničních věcí.
Životopis Tomáše Petříčka.

Judr. Jan Kněžínek, Ph.D.

Jan KněžínekOd 10. července 2018 do 30. dubna 2019 ministr spravedlnosti.
Životopis Jana Kněžínka.

Ing. Mgr. Taťána Malá

Taťána MaláOd 27. června 2018 do 10. července 2018 ministryně spravedlnosti.
Životopis Taťány Malé.

Ing. Marta Nováková

Marta Nováková Od 27. června 2018 do 30. dubna 2019 ministryně průmyslu a obchodu.
Životopis Marty Novákové.

Mgr. Bc. Petr Krčál

Petr Krčál Od 27. června 2018 do 18. července 2018 ministr práce a sociálních věcí.
Životopis Petra Krčála.

Ing. Dan Ťok

Dan ŤokOd 27. června 2018 do 30. dubna 2019 ministr dopravy.
Životopis Dana Ťoka.

Judr. Vladimír Kremlík

 Vladimír KremlíkOd 29. dubna 2019 do 23. ledna 2020 ministr dopravy.
Životopis Vladimíra Kremlíka.

doc. Mgr. Antonín Staněk, Ph.D.

Antonín StaněkOd 27. června 2018 do 31. července 2019 ministr kultury.
Životopis Antonína Staňka.