Aktuálně

Dokumenty 1 až 10 z 6851

18. 9. 2017

Tripartita projednala návrh státního rozpočtu na rok 2018 a vyhodnotila Akční plán na podporu hospodářského růstu a zaměstnanosti

Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů se v pondělí 18. září 2017 setkali ve Strakově akademii na posledním jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR ve funkčním období vlády premiéra Bohuslava Sobotky. Tématem jednání byly návrh státního rozpočtu na rok 2018, závěrečná zpráva o činnosti odborné komise pro důchodovou reformu nebo informace o aktuálním stavu čerpání fondů EU.

celý text zprávy

18. 9. 2017

Vládě premiéra Sobotky se v ČR podařilo obnovit intenzivní sociální dialog, za 4 roky vlády bylo už celkem 34 jednání tripartity, dnes bude 35.!

Vládě premiéra Bohuslava Sobotky se podařilo v ČR obnovit intenzivní sociální dialog. Dnes se bude v rámci stávajícího funkčního období vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL na Úřadu vlády konat v pořadí už 35. jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR. Hlavními tématy dnešního zasedání bude návrh zákona o státním rozpočtu na rok 2018, Akční plán pro společnost 4.0, který shrnuje opatření na rozvoj digitálního trhu v ČR, i závěrečná zpráva o činnosti odborné komise pro důchodovou reformu.

celý text zprávy

14. 9. 2017

Vedoucí Úřadu vlády Dvořák uctil památku T. G. Masaryka

Ve čtvrtek 14. září 2017 se vedoucí Úřadu vlády Pavel Dvořák zúčastnil pietních aktů k uctění památky 80. výročí úmrtí prvního československého prezidenta Tomáše Garrigua Masaryka.

celý text zprávy

13. 9. 2017

Premiér Sobotka: Naše vláda prosadila zrušení poplatků za léky, protikuřácký zákon a zvyšuje pravidelně platy lékařů i zdravotních sester

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se 13. září 2017 sešel s ministrem zdravotnictví Miloslavem Ludvíkem, aby bilancovali činnost jeho resortu. Tématem dvanácté bilanční schůzky byly splněné priority v oblasti zdravotnictví, rozpracované úkoly a vize pro příští volební období.

celý text zprávy

13. 9. 2017

Bilanční schůzky premiéra Bohuslava Sobotky

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se chce během léta setkat se všemi členy koaliční vlády, aby s nimi probral dosavadní práci jejich resortů, splněné závazky z programového prohlášení vlády i úkoly, které se již do konce volebního období dokončit nepodaří. Premiér chce na bilančních schůzkách s ministry také definovat neodkladné priority, kterými by se v jednotlivých oblastech měla zabývat nová vláda, která vznikne z říjnových voleb.

celý text zprávy

Dokumenty 1 až 10 z 6851