Aktuálně

Dokumenty 1 až 10 z 6778

21. 7. 2017

Premiér Sobotka jednal v Jihomoravském kraji o problému sucha i těžbě štěrkopísku

Předseda vlády Bohuslav Sobotka navštívil ve dnech 20.–21. července 2017 v rámci pravidelných pracovních cest do regionů Jihomoravský kraj. Hlavními tématy, kterými se v regionu zabýval, byly problém sucha a plánovaná těžba štěrkopísku v lokalitě Uherský Ostroh – Moravský Písek.

celý text zprávy

21. 7. 2017

Premiér Bohuslav Sobotka pokračuje v bilančních schůzkách s ministry, příští týden se setká s ministrem kultury Danielem Hermanem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka pokračuje ve schůzkách s ministry, na kterých bilancuje čtyřletou vládní práci a plnění závazků z programového prohlášení v rámci jednotlivých resortů.

celý text zprávy

19. 7. 2017

Visegrádská skupina a Izrael jednaly o spolupráci v ekonomice, migraci, terorismu a mírovém procesu

Předsedové vlád zemí Visegrádské skupiny, včetně premiéra Bohuslava Sobotky, pokračovali ve středu 19. července 2019 v programu summitu v Budapešti společným jednáním s předsedou vlády Státu Izrael Benjaminem Netanjahuem. Hlavními tématy diskuze byly vztahy mezi Evropskou unií a Izraelem či boj s terorismem.

celý text zprávy

19. 7. 2017

Premiéři zemí V4 jednali o migraci, pomoci Itálii a dvojí kvalitě potravin

Ve středu 19. července 2017 se v Budapešti premiér Bohuslav Sobotka zúčastnil druhého summitu Visegrádské skupiny pod předsednictvím Maďarska. S předsedy vlád Maďarska, Polska a Slovenska jednal především o migraci a dvojí kvalitě potravin. Hostem druhé části summitu pak bude izraelský premiér Benjamin Netanjahu, se kterým se následně premiér Sobotka setká i na samostatném jednání.

celý text zprávy

18. 7. 2017

Premiér Sobotka: V oblasti zemědělství se ministrovi a vládě povedlo posílit ochranu spotřebitelů, dobře čerpat EU fondy a podpořit rozvoj venkova

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se dnes setkal s ministrem zemědělství Marianem Jurečkou. Společně hodnotili práci resortu za uplynulé funkční období vlády, splněné závazky z programového prohlášení i úkoly, které již vládní koalice v oblasti zemědělství nestihne dokončit. Premiér dnešním jednáním s ministrem zemědělství odstartoval sérii bilančních schůzek. Během léta se chce sejít se všemi členy kabinetu a společně vyhodnotit plnění vládních úkolů za dobu funkčního období vláda.

celý text zprávy

17. 7. 2017

Tripartita jednala o státním rozpočtu na rok 2018, sdílené ekonomice a využití zdrojů lithia

Zástupci vlády, odborů a zaměstnavatelů se v pondělí 17. července 2017 sešli na šestém jednání Rady hospodářské a sociální dohody ČR v letošním roce a už jedenatřicátém za dobu působení vlády Bohuslava Sobotky. Tématem jednání byla mimo jiné i podpora obslužnosti venkova nebo strategie mýtného systému a jeho rozšíření.

celý text zprávy

Dokumenty 1 až 10 z 6778