Očekáváné události

14. 3. 2020 3:06

14. března 2020: Tisková konference k rozhodnutí vlády o uzavření všech obchodů kromě prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a dalších

Dnes 14. března od 8.00 hodin se ve Strakově akademii uskuteční tisková konference ke krizovému opatření, které zakazuje maloobchodní prodej a prodej služeb v provozovnách, s výjimkou prodejen potravin, lékáren, drogerií, čerpacích stanic a některých dalších.

Celé znění opatření http://www.vlada.cz/cz/media-centrum/aktualne/vlada-rozhodla-o-uzavreni-vsech-obchodu-krome-prodejen-potravin--lekaren--drogerii--cerpacich-stanic-a-nekterych-dalsich-180327/

Termín

14. března 2020

Místo

Úřad vlády ČR, nábřeží Edvarda Beneše 4, Praha 1

Program

8.00 – tisková konference

Důležité info k akreditaci

Pro účast je nutná akreditace na akreditace@vlada.cz. Do e-mailu, prosím, uveďte jméno, redakci, pozici (fotograf / redaktor / kameraman).

Vzhledem k opatřením přijatým vládou České republiky v rámci zamezení šíření koronaviru je kapacita akreditovaných novinářů na tiskovou konferenci omezena na 20 osob. Rádi bychom proto požádali o zvážení, zda je nutná osobní účast jednotlivých zástupců vaší redakce. Zároveň je nutné se akreditovat na každou jednotlivou akci s tím, že účast je možná až po potvrzení akreditace.

Fototermíny na začátku jednání a doorstep se vzhledem k přijatým opatřením do odvolání ruší.

 

 

Odbor komunikace Úřadu vlády ČR
Tiskové oddělení
e-mail: tiskove@vlada.cz
telefon: 22400 2058/2059/2316/2596/2625
www.vlada.cz | twitter.com/strakovka | facebook.com/uradvlady

 

 

vytisknout   e-mailem   Facebook   twitter