Aktuálně

Dokumenty 11 až 20 z 6825

30. 7. 2018

Premiér uvedl do úřadu ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou

Předseda vlády Andrej Babiš uvedl v pondělí 30. července 2018 do úřadu ministryni práce a sociálních věcí Janu Maláčovou, kterou ve stejný den jmenoval a pověřil řízením resortu prezident republiky Miloš Zeman.

celý text zprávy

27. 7. 2018

Andrej Babiš jednal v Salcburku s britskou premiérkou Mayovou, estonským premiérem Ratasem a s rakouským kancléřem Kurzem

V pátek 27. července 2018 navštívil premiér Andrej Babiš Salcburk, kde se na pozvání rakouského spolkového kancléře Kurze zúčastnil zahájení letošního ročníku Salcburského hudebního festivalu. Při této příležitosti také jednal jak se svým hostitelem spolkovým kancléřem Sebastianem Kurzem, tak s dalšími hosty festivalu estonským předsedou vlády Jürim Ratasem a britskou premiérkou Theresou Mayovou.

celý text zprávy

25. 7. 2018

Společné tiskové prohlášení bavorského ministerského předsedy Södera a předsedy české vlády Babiše

Bavorský ministerský předseda Markus Söder se setkal s českým předsedou vlády Andrejem Babišem: „Vztahy mezi Bavorskem a Českou republikou jsou již po léta velmi blízké a založené na vzájemné důvěře. Chtěli bychom přátelství mezi našimi zeměmi rozvíjet v duchu dobrého sousedství a posilovat naše partnerství s důrazem na společnou budoucnost.“

celý text zprávy

25. 7. 2018

Premiér se setkal s bývalými klienty H-Systemu a konkurzním správcem Monsportem

Předseda vlády Andrej Babiš se dnes, 25. července 2018, společně s ministrem spravedlnosti Janem Kněžínkem setkal s konkurzním správcem Monsportem a s bývalými klienty zkrachovalé společnosti H-System. Premiér se zajímal o situaci, která je postihla.

celý text zprávy

24. 7. 2018

Rada ESIF projednala čerpání prostředků z fondů EU a přípravu na období po roce 2020

V úterý 24. července 2018 se na Úřadu vlády uskutečnilo třetí jednání Rady pro Evropské strukturální a investiční fondy (ESIF) pod vedením premiéra Andreje Babiše. Hlavním tématem bylo zrychlení čerpání prostředků fondů EU, příprava na budoucí období po roce 2020 a návrh relokace finančních prostředků v oblasti vysokorychlostního internetu.

celý text zprávy

Dokumenty 11 až 20 z 6825