Aktuálně

Dokumenty 11 až 20 z 7244

14. 10. 2019

Bezpečnostní rada státu se zabývala kybernetickou bezpečností

V pondělí 14. října 2019 zasedla ve Strakově akademii Bezpečnostní rada státu. Tématem mimořádné schůze byly otázky kybernetické bezpečnosti.

celý text zprávy

11. 10. 2019

Premiér Andrej Babiš navštívil VFN v Praze, s vedením jednal o nutnosti budoucích investic

Premiér Andrej Babiš spolu s ministrem zdravotnictví Adamem Vojtěchem navštívili v pátek 11. října 2019 Všeobecnou fakultní nemocnici v Praze. S vedením nemocnice diskutovali o probíhající výstavbě nového urgentního příjmu, o současném nevyhovujícím stavu některých budov i nutných budoucích investicích.

celý text zprávy

10. 10. 2019

Prezident republiky přijal ústavní činitele ČR, řešili zahraniční politiku

Premiér Andrej Babiš se ve čtvrtek 10. října zúčastnil na pozvání prezidenta republiky Miloše Zemana pravidelného setkání nejvyšších ústavních činitelů. Setkání na Pražském hradě se zúčastnili také předseda Senátu Parlamentu ČR Jaroslav Kubera, předseda Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Radek Vondráček, ministr zahraničních věcí Tomáš Petříček, ministr obrany Lubomír Metnar a ministr vnitra Jan Hamáček. Tématem jednání byla zahraniční politika České republiky.

celý text zprávy

10. 10. 2019

Projev předsedy vlády na konferenci Rodičovství, péče a vědecká profese: současnost a budoucnost!

Premiér Andrej Babiš se ve čtvrtek 10. října zúčastnil v Senátu konference Rodičovství, péče a vědecká profese: současnost a budoucnost! Před hosty konference vystoupil s krátkým projevem.

celý text zprávy

9. 10. 2019

Na návštěvě v Plzeňském kraji premiér Babiš jednal se starosty i podnikateli, ve FN Plzeň otevřel nový urgentní příjem

Premiér Andrej Babiš v doprovodu ministryně pro místní rozvoj Kláry Dostálové a ministra zdravotnictví Adama Vojtěcha navštívil ve středu 9. října Plzeňský kraj. Zajímal se o problémy starostů, o situaci ve zdravotnictví, školství i v oblasti sociální péče a setkal se i s podnikateli z plzeňského regionu.

celý text zprávy

8. 10. 2019

Vláda se zabývala pohřbem Karla Gotta, bude mít také nový poradní orgán pro duševní zdraví

Vláda Andreje Babiše řešila na jednání v úterý 8. října 2019 pohřeb Karla Gotta, který proběhne se státními poctami. Schválila také vznik svého nového poradního orgánu, Rady vlády pro duševní zdraví a u příležitosti státního svátku 28. října navrhla prezidentu republiky povýšení důstojníků do generálských hodností.

celý text zprávy

8. 10. 2019

Premiér Andrej Babiš se zúčastnil představení projektu Euroklíč

Předseda vlády ČR Andrej Babiš se v úterý 8. října 2019 společně s ministryní Klárou Dostálovou zúčastnil tiskové konference ke slavnostnímu představení mezinárodního projektu Euroklíč, který je v České republice realizován Národní radou osob se zdravotním postižením ČR.

celý text zprávy

7. 10. 2019

Premiér na Mezinárodním strojírenském veletrhu otevřel expozici Czech Republic: The Country for the Future

Premiér Andrej Babiš spolu s místopředsedou vlády a ministrem průmyslu a obchodu Karlem Havlíčkem, místopředsedkyní vlády a ministryní financí Alenou Schillerovou a ministrem zahraničních věcí Tomášem Petříčkem otevřel v pondělí 7. října 2019 v Brně národní expozici The Country for the Future. Zahájil také Mezinárodní strojírenský veletrh a předal ocenění nejlepším osobnostem a firmám v oblasti průmyslu. Spolu s členy vlády diskutoval o budování klíčové infrastruktury, digitalizaci průmyslu či energetice.

celý text zprávy

Dokumenty 11 až 20 z 7244