Aktuálně

Dokumenty 11 až 20 z 6895

11. 10. 2017

Vláda B. Sobotky na poslední schůzi před volbami navrhla změnu systému investičních pobídek a posílení role státu při těžbě strategických surovin

Vláda Bohuslava Sobotky se ve středu 11. října 2017 sešla ke své poslední schůzi před nadcházejícími volbami do Poslanecké sněmovny. Schválila mimo jiné mandát pro premiéra na zasedání Evropské rady v Bruselu, odsouhlasila záměr změnit stávající systém investičních pobídek, zvýšení odměn za práci odsouzeným a přijala plán na posílení role státu v oblasti využití kritických superstrategických surovin.

celý text zprávy

11. 10. 2017

Vláda schválila mandát pro předsedu vlády na jednání Evropské rady

Vláda v úvodu jednání ve středu 11. října 2017 schválila mandát pro premiéra Bohuslava Sobotku na Evropskou radu, která se uskuteční příští čtvrtek a pátek (19. a 20. října) v Bruselu. Lídři EU budou diskutovat o migraci, digitální Evropě, bezpečnosti a obraně a vnějších vztazích. Ještě před zasedáním Evropské rady premiér Sobotka a další předsedové vlád zemí Visegrádské skupiny povečeří s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem.

celý text zprávy

11. 10. 2017

Ministr Havlíček podepsal memorandum, kterým vláda podpoří rozvoj automobilového průmyslu v ČR

Memorandum o budoucnosti automobilového průmyslu v České republice, které připravilo Ministerstvo průmyslu a obchodu, podepsali ve středu 11. října 2017 ve Strakově akademii, sídle Úřadu vlády ČR, ministr Jiří Havlíček a prezident Sdružení automobilového průmyslu Bohdan Wojnar za účasti předsedy vlády Bohuslava Sobotky.

celý text zprávy

11. 10. 2017

Vláda premiéra Sobotky se dnes schází na 176. zasedání, naposledy před volbami do Poslanecké sněmovny

Vláda premiéra Bohuslava Sobotky se dnes schází na svém posledním řádném zasedání před volbami do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR. Jde již o 176. jednání vlády za uplynulé čtyři roky mandátu vládní koalice. Za tuto dobu přijala vláda více než čtyři tisíce usnesení.

celý text zprávy

9. 10. 2017

Premiér Sobotka zahájil v Brně 59. Mezinárodní strojírenský veletrh

Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájil v pondělí 9. října 2017 v pořadí již 59. ročník Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Zahájení se zúčastnil také prezident České republiky Miloš Zeman, ministr financí Ivan Pilný, ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček a ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová. Premiér Bohuslav Sobotka před zahájením veletrhu navštívil část expozice.

celý text zprávy

9. 10. 2017

Premiér Sobotka zahájil v Brně Sněm Svazu průmyslu a dopravy ČR

Předseda vlády Bohuslav Sobotka zahájil v pondělí 9. října 2017 Sněm Svazu průmyslu a dopravy České republiky. Zúčastnili se ho také místopředseda vlády pro vědu, výzkum a inovace Pavel Bělobrádek, ministr financí Ivan Pilný, ministr průmyslu a obchodu Jiří Havlíček a ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová.

celý text zprávy

Dokumenty 11 až 20 z 6895