Aktuálně

Dokumenty 11 až 20 z 6599

14. 2. 2018

Česká evropská politika se zaměří na migraci, obranu, vyjednávání rozpočtu EU a čerpání fondů

Vláda premiéra Andreje Babiše dnes na svém neformálním jednání stanovila priority české evropské politiky pro následující měsíce. Ty směřují do oblasti migrace, obrany, budoucího rozpočtu EU a čerpání fondů. Kabinet se dnes zároveň shodl na aktivnějším prosazování českých zájmů na evropské úrovni, pravidelné účasti ministrů na sektorových Radách a aktivní komunikaci evropských témat na veřejnosti.

celý text zprávy

14. 2. 2018

Vláda schválila připojení ČR k fiskálnímu paktu a jmenovala vládního zmocněnce pro IT

Vláda ve středu 14. února 2018 schválila přistoupení České republiky k tzv. fiskálnímu paktu a jmenovala vládního zmocněnce pro IT a digitalizaci. Předseda vlády Andrej Babiš se také setkal se zástupci protestujících taxikářů.

celý text zprávy

13. 2. 2018

Premiér Babiš se zúčastnil oznámení spolupráce mezi ČVUT a GE Aviation Czech

V úterý 13. února 2018 se předseda vlády Andrej Babiš zúčastnil slavnostního oznámení spolupráce mezi Fakultou strojní Českého vysokého učení technického v Praze (ČVUT) a společností GE Aviation Czech. Základem spolupráce bude výzkum turbovrtulových motorů a leteckých technologií. Zároveň jde o příležitost pro zlepšení výuky studentů.

celý text zprávy

12. 2. 2018

Gratulace premiéra Andreje Babiše Michalovi Krčmářovi k zisku stříbrné medaile

Předseda vlády Andrej Babiš zaslal gratulaci Michalovi Krčmářovi, který v biatlonu na 10 km vybojoval stříbrnou medaili na zimních olympijských hrách v Korejské republice.

celý text zprávy

12. 2. 2018

Gratulace premiéra Andreje Babiše Veronice Vítkové k úspěchu na olympiádě

Předseda vlády Andrej Babiš zaslal gratulaci Veronice Vítkové, která v biatlonu na 7,5 km vybojovala bronzovou medaili na zimních olympijských hrách v Pchjongčchangu.

celý text zprávy

12. 2. 2018

Premiér Babiš: Ke změně zákona o střetu zájmů je příležitost vrátit se teď ve Sněmovně

Předseda vlády Andrej Babiš jednal v pondělí 12. února 2018 ve Strakově akademii se zástupci samospráv. Společně diskutovali o možné změně zákona o střetu zájmů, kterou hejtmani, starostové a další radní požadují.

celý text zprávy

8. 2. 2018

Rada vlády projednala prioritní témata v oblasti protidrogové politiky

Ve čtvrtek 8. února 2018 proběhlo první jednání Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky pod vedením předsedy vlády Andreje Babiše. Hlavním tématem bylo zhodnocení fungování protidrogové politiky.

celý text zprávy

7. 2. 2018

Kabinet Andreje Babiše schválil novelu urychlující výstavbu infrastruktury či změnu zákoníku práce

Vláda na jednání ve středu 7. února 2018 projednala návrh Plánu legislativních prací vlády na zbývající část roku 2018 a návrh výhledu na roky 2019 až 2021. Zároveň schválila i návrh Plánu nelegislativních úkolů vlády na první pololetí letošního roku a výhled na druhé pololetí. Kromě toho odsouhlasila poslanecký návrh na novelu zákona o liniových stavbách i změnu zákoníku práce.

celý text zprávy

Dokumenty 11 až 20 z 6599