Aktuálně

Dokumenty 11 až 20 z 6810

18. 8. 2017

Na zámku Lednice se uskuteční už páté společné jednání české a slovenské vlády

V pondělí 4. září 2017 se na zámku Lednice uskuteční zasedání české a slovenské vlády. Jde již o čtvrté společné zasedání obou kabinetů za dobu fungování vlády premiéra Bohuslava Sobotky.

celý text zprávy

17. 8. 2017

Termíny konzultací pro předkladatele záměrů bezbariérových tras v rámci Národního rozvojového programu mobility pro všechny

Sekretariát Vládního výboru pro zdravotně postižené občany (dále jen „VVZPO“) vyhlašuje termíny konzultací pro II. kolo výzvy k předkládání záměrů bezbariérových tras pro rok 2018, které má termín uzávěrky do 13. října 2017.

celý text zprávy

17. 8. 2017

Na Břeclavsku pyrotechnici dál prohledávají Boří les, na náklady Lesů ČR odstraňují nevybuchlou válečnou munici

Pyrotechnici prohledávají dalších 50 hektarů Bořího lesa na Břeclavsku. Zatím nalezli 299 kusů munice, převážně dělostřelecké granáty a zapalovače, tři kilogramy malorážového střeliva a munice ráže 12,7 mm. Jde o druhou etapu terénních prací. Projekt připravil a hradí podnik Lesy České republiky a od počátku ho sleduje premiér Bohuslav Sobotka. Ten 17. srpna Boří les navštívil a viděl pyrotechniky v akci.

celý text zprávy

15. 8. 2017

Premiér Sobotka chce pokračovat ve zvyšování platů, k dalšímu navýšení by mělo dojít od 1. listopadu

Předseda vlády Bohuslav Sobotka jednal v úterý 15. srpna 2017 ve Strakově akademii s předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů Josefem Středulou o dalším zvyšování platů zaměstnanců ve veřejném sektoru. Podle premiéra by k němu mělo dojít už od 1. listopadu 2017. Jednali také o dalším zvýšení minimální mzdy od 1. ledna 2018 a o postoji vlády ke sbližování úrovně mezd v rámci celé EU.

celý text zprávy

8. 8. 2017

Premiér Bohuslav Sobotka bude v Salzburgu jednat s premiéry Rakouska a Slovenska a s francouzským prezidentem Macronem

Předseda vlády Bohuslav Sobotka se 23. srpna 2017 sejde se slovenským premiérem Robertem Ficem a rakouským kancléřem Christianem Kernem v tzv. Slavkovském formátu. Jednání S3 v rakouském Salzburgu se jako host zúčastní francouzský prezident Emmanuel Macron. Tématy jednání bude budoucnost EU a aktuální unijní agenda, bezpečnost, ekonomická situace a snižování rozdílů v životní úrovni Evropanů. Na okraj jednání se uskuteční bilaterální schůzky českého premiéra s francouzským prezidentem a rakouským spolkovým kancléřem.

celý text zprávy

Dokumenty 11 až 20 z 6810